Stajnie w Warszawie i okolicach

U mnie w stajni masakra.Zmienili administratora i imuszę uciekać. Potrzebuje kogoś godnego polecenia do transportu konia. Koń nieprzyzwyczajony do transportu i może być problem z załadunkiem. Polecicie kogoś kto ogarnie konia i ma pdgląd w czasie transportu ?
Trasa Stara Milosna - Dobre
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
02 września 2015 20:03
Kinga Karwańska - z czystym sercem polecam
Majowa - w Starej Miłosnej jakieś zmiany?
Ano, jakoś tak maj/ czerwiec.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 września 2015 23:18
Majowa, Krzysiek Adamczyk spod Stanisławowa - ma doświadczenie i koniowóz z bocznym trapem przez co część koni wchodzi chętniej, plus jest monitoring
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
03 września 2015 06:19
Ja moge polecic z czystym sercem: Mateusz Tlaga z Zagoscinca i p. Maciek Szczucki z Wolomina 🙂
Majowa, Kinga Karwańska i Mateusz Tlaga, jedno i drugie jeździ i ma doświadczenie z trudnymi przypadkami.
Majowa polecam pana Marcina Idzikowskiego, moja jechała pierwszy raz.
Ja również polecam Mateusza Tlagę 🙂
rybka   Różowe okulary..
03 września 2015 07:54
Też polecam Marcina Idzikowskiego, bardzo spokojny i wyrozumiały kierowca. Auto jest komfortowe dla konia, ma doświadczenie w transporcie również międzynarodowym. Odwoził koleżanki konia do Anglii, a koń nie łatwy w transporcie i wszystko odbyło się perfekcyjnie :-)
Ojej jaki odzew  😀 Bardzo dziekuje  :kwiatek:
Również miło wspominam Mateusza.  😉
Czy ktoś z Was bywa w SJ Szarża w Popówku?
Saccarin   I am the voice of Never-Never-Land
03 września 2015 19:01
A czego chciałabyś się dowiedzieć o Szarży?
Dzisiaj przeniosłam konia do Agi, Stajnia w Porębach. I powiem krótko- mój koń jest w raju  😍
Witam wszystkich  😉

Poszukuję stajni w okolicach Warszawy (max 30km) dla mojego wałaszka. Zależy mi przede wszystkim na padokach i czystym boksie (!!!). Cena max 700zł.
Polecicie jakąś ciekawą stajnię?

Z góry dzięki!  😀
Voltowicze, może pomożecie  :kwiatek:
Znajoma mieszka w Markach i szuka dla swojej kobyłki jakieś stajni w swojej okolicy. Problem jest taki, że kobyłka jest praktycznie ślepa - jedne oko ma usunięte, a na drugie praktycznie nie widzi, może jakieś tylko tam zarysy. Nie potrzebna jest hala, ani żadne mega udogodnienia. Najważniejsza jest dobra opieka ❗ i łąki i najlepiej jakiś spokojny koń (konie) z którym mogła by chodzić razem na padok i się z nim zaprzyjaźnić. Najlepiej by było znaleźć jakąś przydomową niedużą stajnię. Pomożecie? 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
07 września 2015 08:25
Pooh może Groteska
Masz na myśli Groteska Arabians? Tam chyba będzie się wybierać żeby zobaczyć i pogadać 🙂
Ale w Grotesce nie ma pastwisk.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
07 września 2015 08:47
larabarson pastwisk raczej nie - fakt (wygląda to raczej jak zielone kwatery), ale obawiam się, że ani w Markach ani w promieniu 10-15 km od nich - bezpiecznych pastwisk raczej nie uraczysz - chyba, że o jakiejś stajni nie wiem.
Może być nawet dalej niż 10-15 km byle by był w miarę ok dojazd 😉
:
Gillian   four letter word
07 września 2015 10:25
kinsle, ja rano sprzątam i ścielę dopiero przed powrotem koni do boksów. Podłoga ma okazję wyschnąć od sików i "przewietrzyć się".
Chciałabym się dopytać, czy coś polecacie, bo nie dostałam odpowiedzi.

Chciałabym się dowiedzieć jakie polecacie stajnie po lewej stronie  z dobrą opieką, gdzie konie na cały dzień wychodzą na padoki i pastwiska?
Dobra opieka to dobre jedzenie, karmienie wedlug zalecen, codzienne sprzatanie. Cena do 1000 ?
Hej
Wiecie coś może o warunkach panujących w stajni Anka Rancho w Gliniance?
Byłam tam niedawno i stajnia zrobiła na mnie dobre wrażenie, właściciele mili i otwarci ale czy tak samo wygląda to w praktyce?
Może ktoś tam stoi lub stał i ma jakieś info o faktycznych warunkach opieki?
Będę bardzo widzięczna  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 września 2015 09:52
Znajoma wprowadziła się tam w 2013, chyba do tej pory tam stoi i jest zadowolona, koń nabrał ciałka, wygląda dobrze, skończyły się problemy z nawracającą ostrą grudą. Wiele więcej nie wiem niestety 😉
Masz na myśli Groteska Arabians? Tam chyba będzie się wybierać żeby zobaczyć i pogadać 🙂


Konie sa w ręku wyprowadzane i małe padoki ale chyba brak miejsc
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
08 września 2015 10:02
Ja groteskę polecam, o konie bardzo dbają.  Bezpieczne drewniane padoczki. Czysto i schludnie.  Stajenny przemiły,  jedynie właścicielka dziwna no ale nie można mieć wszystkiego super  😎
Myślę,  że dla ślepego konia jest to najbardziej odpowiednie miejsce - wiem bo sama mam slepaka i wiem jak ważna jest opieka, którą od kilku lat zapewnia nam Kawusia  :kwiatek:
Znajoma wprowadziła się tam w 2013, chyba do tej pory tam stoi i jest zadowolona, koń nabrał ciałka, wygląda dobrze, skończyły się problemy z nawracającą ostrą grudą. Wiele więcej nie wiem niestety 😉


Czy to jest opinia o Rancho Anka czy o Grotesce? bo nie łapię  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się