Stajnie w Warszawie i okolicach

Burza coś między 2200 - 2500 w Yke
asds   Life goes on...
02 sierpnia 2016 13:10
Burza coś między 2200 - 2500 w Yke


No ja wiedziałam ze podwyżka będzie, ale słyszałam o innym pułapie cenowym.

Malem

Skąd masz to info co do ceny?
Informacja odnośnie ceny pochodzi bezpośrednio od właściciela stajni. I jest to świeża informacja.
Ta cena w Yke ma obowiązywać od października. A Ty asds tam stoisz? Byłoby ładnie, jakby pensjonariuszy zaskoczyli 1000-złotową podwyżką. I mimo, że stajnia robi się na tip top to ta cena w takiej odległości od Wwy pachnie mi pustymi boksami...
Niestety, podwyżka ceny za pensjonat jest dwukrotna (jeśli nie ponad dwukrotna). I niestety pensjonariusze są zaskoczeni 🙂
Może dla obecnych pensjonariuszy będzie taniej albo stopniowo, a tylko dla nowych taka cena?
Nie 🙂 obowiązuje wszystkich 🙂
asds   Life goes on...
02 sierpnia 2016 14:02
BaŚ

Nie stoję w pensjonacie. Przyjeżdżam na jazdy do stajni z moją treneiro.
Grubo 😀
Poszaleli. Cena iście europejska.
Swoją drogą niezła deinformacja. Z rok temu jak do właścicielki dzwoniłam to cena końcowa miała wynosić 1400, a tu widzę więcej i więcej i więcej. Zaraz do 3 koła dobije  😜
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 sierpnia 2016 21:29
Jak mają klientów to czemu by nie
Raczej nie mają ich w nadmiarze nawet przy obecnej cenie.
Raczej nie mają ich w nadmiarze nawet przy obecnej cenie.

Może nie potrzebują 😉
Ale tak czy inaczej fajnie, że miejsce z taka infrastrukturą powstało.
Witam!

Poszukuję sensownej stajni w północno-wschodnich okolicach Warszawy (preferencja na północ w kierunku na Nasielsk, Pułtusk, ostatecznie na linii Łomianek, NDM).

Wymagania podstawowe: dobrej jakości siano przez CAŁY DZIEŃ, padokowanie koni przez CAŁY DZIEŃ, sprowadzanie w ręku, boks angielski (koń kaszlak), duże pastwiska trawiaste, dobre i spore tereny w bezpośredniej bliskości stajni (tzn. że nie 2km wśród domków, potem w lewo 1km wśród bloków i już jest kawałek lasku 😀 ).

Infrastruktura typu hala, karuzela, itp. nie jest niezbędna, najważniejsza jest dobra opieka i sensowni ludzie.

Wskazany brak lub niewielka ilość mniej lub bardziej nastoletnich "kuniarek" z mega parciem na "szport". Dopuszczalna niewielka rekreacja.

Cena nie gra roli, odległosć do 30-40km od granic Wawy, preferowana do 20km.

I przy okazji jeżeli można prosić o opinię (tu lub priv) o stajniach w bezpośredniej bliskości wawy: U Zająca Józefów (pożar tam jakiś był?), Złoty Koń Jabłonna (też jakiś pożar tam był?), Na Kępie Trzciany, Platyna Legionowo, Ławra Łajski, Klucz Klucz(?). Z góry zaznaczam, że jeszcze w nich nie byłam, robię rozpoznanie.

Z góry dzięki!
[quote author=kare_szczescie link=topic=46.msg2574647#msg2574647 date=1469186941]
miladyNemo, przeprowadziłam się do Wawy dwa miesiące temu, mieszkam na Mokotowie i wstawiłam konia do stajni w Siedliskach, jest wszystko o czym piszesz i na chwilę obecną mnie się podoba 🙂
[/quote]
a nie przeszkadzają Ci kompetencje stajennych? nie wiem w której stajni stoisz, ale Pan Artur jest bardzo fajny tylko dogadać się ciężko czasami  😉
zzvzia, w tej pseudo angielskiej, drewnianej. Jest ok, stara zasada, ze stajennymi trzeba żyć jak najlepiej i jest spokój 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
04 sierpnia 2016 18:39
dahorse, 10 km za Nasielskiem jest Folwark Wiktorowo.  Polecam. Na miejscu jest Jan Ratajczak ale nie sportowiec myślę,  że też będzie się tam dobrze czuł.  Niezmiennie też polecam Cavaletto ale tu brak angielskiej stajni.
Czy mamy na forum kogoś, kto jest pensjonariuszem stajni Platyna?
Tak, ja tam stoję od roku, czyli od otwarcia tej stajni 🙂
Livia   ...z innego świata
08 sierpnia 2016 09:28
Przeniosłam dyskusję o opłacalności do nowego wątku: http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,100095.0.html
trochę OT, ale tu jednak więcej osób zagląda. Macie jakiegoś sprawdzonego szewca w Wawie? Potrzebuję wymienić zamek w oficerkach, a w trójmieście nikt się nie chce podjąć. Oficerki nie są jakieś super hiper ale bardzo je lubię.

Od razu proszę z adresem 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
08 sierpnia 2016 20:09
Tak! Na Sobieskiego 18, róg Nałęczowskiej, w tym samym budynku co Biedra, tylko od wejście od drugiej strony po schodkach w dół. Tylko z terminowością miewa lekki problem, trzeba mu coś czasem przypomnieć. 🙂
Kilka lat temu wymieniałam suwak w oficerkach u rymarza na ul. Ząbkowskiej. Trzyma do dziś 🙂
dziękuje bardzo za odzew tu i na pw 😉
Cześć,

pytanka.

1. Czy ktoś stoi lub stał w stajni Zarembowo koło Nasielska? Jeżeli tak, to poproszę opinię na priw.
2. J.w. tylko stajnia Diego niedaleko lotniska w Modlinie.

3. Czy w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego - Pomiechówka - Nasielska jest jakaś przyzwoita stajnia z boksami angielskimi? (przyzwoita, tj. zadbana trochę łąki, konie długo na padokach, siano, kawałek placu i ładne tereny, dużo nam nie potrzeba do szczęścia 🙂 ). Poproszę na priw jeżeli ktoś coś poleca.

przenoszę się najprawdopodobniej pod koniec września z 1 lub 2 końmi spod Olsztyna do NDM właśnie. Do Warszawy mi nie po drodze, ale może coś w tych właśnie okolicach?

dzięki z góry, piotrek
Stoi ktoś w Stajni Prado w Habdzinie k.konstancina?
Kiedyś coś tu o niej było ale wtedy dopiero się stajnia budowała
Chciałabym się dowiedzieć kilka rzeczy związanych z pensjonatem jak i infrastrukturą tej stajni  🙂
Mam nadzieję, że pisze  w odpowiednim wątku, w razie czego bardzo proszę o wykopanie mnie do odpowiedniego :kwiatek: Szukam trenera/rki ujeżdżenia w okolicach Warszawy, do którego można przyjechać na jednodniowy trening. Chodzi mi o takie konsultacje, załóżmy raz na 2-3 miesiące. Czy mogłybyście mi kogoś polecić? Wiem, że jest sporo takich osób, więc wolałabym, gdyby ktoś mi poradził kogoś na prawdę kompetentnego , bo jak wszyscy wiemy, taki wyjazd na nawet jeden dzień to niemałe pieniądze 😉 Będę mega wdzięczna ! 🙂
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/62272

Polecam koleżankę właśnie się przeprowadziła ze śląska do warszawy!
Współpracuję z nią od dawna, doradza mi zawsze w kupnie koni !
Naprawdę polecam!
emptyline   Big Milk Straciatella
09 sierpnia 2016 20:29
shakeyourbody, interesuje cię ujeżdżenie czy skoki?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
09 sierpnia 2016 20:52
shakeyourbody, interesuje cię ujeżdżenie czy skoki?


Szukam trenera/rki ujeżdżenia w okolicach Warszawy, do którego można przyjechać na jednodniowy trening

😉

osobiście gorąco polecam Marcina Woldańskiego można przyjechać do niego do Bajarado lub Poczernina.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się