Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

calore, u mnie nie było tylko rozmiaru M. S i L było po 6-7 sztuk z obydwóch kolorów 🙂
a na polówki był szał, czy się uchowały? 😉


Polówki ani jednej nie uświadczyłam.
I ja kupiłam turkusową S-kę. Idealna byłaby XS, ale trudno się mówi. Jak się włoży coś grubszego pod spód to powinna być w porządku. Dziecięce kurtki wykupione prawie wszystkie, damskich i męskich było jeszcze sporo, nawet te mniejsze rozmiary.
A czy u Was były męskie XL?
czyli jest szansa jak pojadę po pracy. 😀
Ja byłam o 9 na Hubskiej we Wro i było sporo S/M z tej turkusowej i granatowej bez kaptura. Mierzyłam dziecięcą 164 ale jednak trochę luzu mi brakowało 🙂 Z kapturem nie znalazłam żadnej damskiej :P
Polówki są świetne. U nas mało ich dali- może dołożą.
Dziewczyny jakby, któraś była w lidlu i byłyby jeszcze turkusowe S-ki to byłabym bardzo bardzo bardzo wdzięczna jakby Wam sie chciało kupic i mi ja odsprzedać  :kwiatek:
U mnie juz żadnych nie było🙁
Julita jutro mogę przed południem podejść, daj znać czy do tego czasu sobie załatwisz 🙂
Byłem w jednym lidlu koło 9, dość luźno, kurtki męskie z kapturem tylko w rozmiarze XL zostały, było trochę tych bez kaptura w różnych rozmiarach. Poza tym nikt chyba butów nie kupuje, całkiem dużo było też spodni trekkingowych.
po 16 wygrzebałam 2 polówki Ski, wzięłam zieloną i jest super 🙂 gdyby były jeszcze jakieś kolory, to też bym wzięła 😉 teraz będę polować na flanelę z biedronki. mam nadzieję, że nie będzie farbować skóry, tak jak ich pościel 👀
Ja nabyłam softshella w rozmiarze M i jest trochę przyduży, a polówki to już w ogóle tragedia - mam M i L i obie zwracam a jak się uda wezmę S bo są ogromne!
Mam 180 cm wzrostu, jestem szczupła ale koszulki czy kurtki w rozmiarze S to już daaawno nie kupiłam, bo zazwyczaj wszystko jest za krótkie, a w polówce M wyglądam jak w worku po ziemniakach...  😵
Bo to chyba szyte na amerykanów 😉
moja Ska wygląda jak inna koszulka w tym samym rozmiarze kupiona np. w Carry, bez przesady 😉 raczej różnice pomiędzy rozmiarami są duże.
jak by ktoś chciał to mogę odstąpić fioletowego softshella M 🙂

edit: sprawdziłam i jednak jest to S ;-;
Moja koleżanka poluje na fioletową S-kę, udało mi się upolować zieloną i czerwoną ,ale na polowki nie miałam siły - chyba miliard ludzi już grzebało w tych koszach, rzucając się na nie i rzucając kurtkami po całym sklepie..
Mi się udało upolować co chciałam, chociaż defacto żaden kolor do końca mnie nie zachwycił, zabrakło mi czegoś po prostu czarnego z jakimś mało żarówiastym wykończeniem. No, ale dobra może jakaś nie modna jestem.  😁  No, ale nie będę narzekać.
Ale to co się tam działo  🤔wirek: Ja myślałam, że te historie o biegnących tłumach, rzucających się na towar  to podkoloryzowane trochę, ale dziś się przekonałam. Na parkingu nie było gdzie zaparkować, jakiś pacan zatarasował przejazd dookoła i trzeba było się wycofywać ( dzięki bogu mam małe auto to się zmieściłam w jedną nie duża lukę). A pod wejściem czarnoooo jak w mrowisku, a kurtki to latały prawie po całym sklepie, reszty obsługa nawet nie wypakowywała tylko otwierali kartony i wrzucali w tłum.  😂
U nas (Dąbrowa Górnicza, Będzin) był szał na kurtki z Lidla. Mnie  udało się jakimś cudem (około godziny 12.00) zdobyć kurtkę taką jaką chciałam (biała w zielone piórka/listki) w pasującym na mnie rozmiarze S natomiast mojemu udało się również w swoim rozmiarze znaleźć inny model ale też całkiem spoko 🙂 Ogólnie wszystko wykupione, dziecięca była jakaś jedna, leżąca luzem. Pytaliśmy nawet czy będą jeszcze wykładać kurtki ale wszędzie powykładali wszystko.
Sio   nowe wcielenie marchewki
28 sierpnia 2014 21:36
u mnie 8>30 już w koszach nic nie było...ale ja mam kurteczkę 🙂  nie było łatwo 😀
A ja pojechałam do Lidla po pracy i po treningu... martwiłam się, czy w ogóle zdążę przed zamknięciem, bo była 20:45... najpierw zaliczyłam taki na uboczu, z daleka od osiedli, bo tam z reguły wszystko jest-dziś po kurtkach tylko opakowania. Pojechałam do takiego w centrum mojego osiedla już nie licząc na nic. A tam ze 40 szt kurtek prawie w każdym kolorze. Jakby ktoś chciał mogę zajrzeć jutro i jakąś kupić, jeśli jeszcze będzie. Najwięcej zostało granatowych bez kaptura z zielonym zamkiem, zielonych z kapturem i turkusowych bez kaptura.
Kahlan a dzieciecych juz u Ciebie nie bylo? Bylabym chetna na dziecieca i ta czerwona dla siebie.
Piotrek, a kupiłbyś mi tą męską XL?  🙇

Ja mam ceglastą S na sprzedaż, turkus sobie zostawiam 🙂
Thymos, PW, ale jak dam radę to kupię
Thymos ja jestem chętna na tą ceglaną w razie czego, tylko zajrzę dzisiaj do swojego Lidla czy coś tam nie zostało ale jakby co to wezmę ją od Ciebie.
Thymos ja jestem chętna na tą ceglaną w razie czego, tylko zajrzę dzisiaj do swojego Lidla czy coś tam nie zostało ale jakby co to wezmę ją od Ciebie.


Dobra, to póki co nie oddaję 😉
larabarson niestety dziecięcych nie widziałam i czerwonych też nie było. 🙁
Moja mama dzisiaj była w Lidlu koło 10 i kupiła dziecięcą 164 dla siebie (w damskich musiałaby mieć M, moja S jest na nią trochę za ciasna). Podobno pełno jeszcze kurtek było.
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
29 sierpnia 2014 19:41
Ma ktoś może tą maszynę, która będzie teraz w lidlu?
http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=20246
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
29 sierpnia 2014 21:19
http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=20324

Te kalosze jeszcze wyglądają ciekawie. Ktoś już je przetestował? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się