Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

w deca we wrocławskiej koronie, więc pewnie i w innych jest wyprzedaż sprzętu -50%. widziałam bardzo potanione ochraniacze, popręgi sympatexowe z gumami za 60zł, wędzidła różne w różnych rozmiarach. pelhamy po 60zł.
w biedronce kurteczki ultra light po 36zl.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
30 listopada 2014 10:40
Chciałabym kupić numerek na drzwi mieszkania z jakimś końskim motywem (np. z podkową), może ktoś spotkał się z takim gadżetem i mógłby mi podpowiedzieć czy w ogóle coś takiego jest w sprzedaży.
W lidlu śniegowce są za 65 zł 🙂
Nabyłam sobie, jestem ciekawa jak będą się spisywać. Dziś i wczoraj przetestowałam w stajni na temp -3 i nawet palce nie zmarzły. Uznałam, że szkoda mi kasy by znów inwestować w końskie termobuty po tym jak moje euro stary wytrzymały sezon. Jak zaniosłam do szewca powiedział,  że nadają się tylko do kosza nic z nimi nie zrobi.  🤣
olga96, moje HKM Artcic wytrzymały jakieś 8 lat jazdy , łażenia, sprzątania boksów...
Padły w tym - 9tym roku życia. I to nie buty a... zamki (oba na 1 treningu). Mam nowe takie same (tylko kolor inny), ale stare mam zamiar naprawiać celem dobicia 😉
W Lidlu lampa sollux na podczerwień o mocy 300w, faajnie grzeje  😀
Oraz nebulizator
W lidlu bandaże samoprzylepne, zwykłe i na zaczepki, oraz gazy. Można sobie trochę uzupełnić końską apteczke 😉 wszystko po 5,99
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 stycznia 2015 17:58
W Biedronce od czwartku schodki do wsiadania 🙂 http://www.biedronka.pl/pl/twoje-mieszkanie
W lidlu bandaże samoprzylepne, zwykłe i na zaczepki, oraz gazy. Można sobie trochę uzupełnić końską apteczke 😉 wszystko po 5,99


Oooooo, znowu? To biegnę uzupełnić zapasy ^^
W Biedronce od czwartku schodki do wsiadania 🙂 http://www.biedronka.pl/pl/twoje-mieszkanie


Dzięki właśnie takich potrzebuję :kwiatek:
ushia   It's a kind o'magic
05 stycznia 2015 20:40
ale takie schodki sa normalnie w ofercie np leroy-merlin za 67zł 😉

nazywaja sie "trep plastikowy" 😉
ushia, a tu za 49 i są też białe 😁 ja w końcu się przyczaję 😀
O, ja chyba też, ale do domu. 🙂 A do stajni to muszę właścicielowi powiedzieć, że są. 😀
A ja dziś pobiłam samą siebie... Zwiedziłam dziś trzy Lidle (w tym jednego przypadkiem, bo trafił się na drodze między pierwszym a trzecim - wcześniej nawet o nim nie wiedziałam) w poszukiwaniu piłki do fitnessu (tzn. dla konia na padok 😉). Jeżdżę, wściekam się, że nigdzie nawet śladu po jakimkolwiek sprzęcie sportowym... Dopiero pod trzecim przyuważyłam gablotę z gazetką, która mi przypomniała, że to dopiero od czwartku... Nie żebym do tego pierwszego Lidla miała prawie 20 km, nie mówiąc o pozostałych. 🤔wirek: Bandaże samoprzylepne... nie będę pisać, że się przydadzą, bo mam nadzieję, że nie 😀, ale wychodzi na to, że zrobiłam taki kawał tylko po taką pierdołę. I będę jechać jeszcze raz. 😵
sumire w Decathlonie są piłki do fitnessu w różnych rozmiarach 🙂
ushia   It's a kind o'magic
05 stycznia 2015 21:07
sumire, ja mam lidla po drodze z pracy, jak wolisz to moge Ci kupic co tam chcesz i przeslac, te 12zl za paczke wyjdzie chyba taniej niz tluc sie 20km 😉
W lidlu bandaże samoprzylepne, zwykłe i na zaczepki, oraz gazy. Można sobie trochę uzupełnić końską apteczke 😉 wszystko po 5,99


Byłam, kupiłam dzięki za info  :kwiatek:
Właśnie znalazłam w empiku te, które są na allegro (z obciążeniem do 300 kg) za 31 zł, więc sobie daruję te Lidlowe, Decathlonowe itp. (zwłaszcza, że i tak zamierzałam zamówić tą z allegro, jeśli nie uda mi się upolować Lidlowej). Teraz tylko mam dylemat... fioletowa czy zielona? 😁
ushia   It's a kind o'magic
05 stycznia 2015 22:41
obie  😜
sumire, a poka gdize na allegro :p
moze czas się zaopatrzyć 😉
sumire poka poka bo ja też chciałam kupić tę z lidla :P
Nie na allegro, tam jest drożej (przesyłka droga). :P W empiku: klik. Chyba, że ktoś nie ma empiku... to trzeba przeżyć tę przesyłkę. 😉 Na allegro trzeba wpisać "piłka fitness 300", ale ta empikowa nawet z dostawą wychodzi taniej.
Więc lidlową sobie daruję na bank, bo wytrzymuje tylko 120 kg... Pewnie przy koniu 600 kg to nie robi dużej różnicy, ale mam nadzieję, że będzie ją co najwyżej molestował paszczą, a nie że się na niej położy. 😜

ushia, nieee, muszę wybrać jedną... Liczę, że koń da zabawce trochę pożyć i nie będzie mu potrzebna druga. 😀iabeł: Ale chyba wezmę fioletową, nie będzie się zlewała z trawą (jeśli doczeka trawy).
o ja..ja zrozumialam, ze na tym allegro to schodki :P
piłke moze też bym chciała, ale taką wielgaśną :P ktos widział?
super, dzięki  :kwiatek: w takim razie zamawiam 😀
[quote author=horse_art link=topic=485.msg2259482#msg2259482 date=1420541994]
piłke moze też bym chciała, ale taką wielgaśną :P ktos widział?
[/quote]
w gazetkach selgrosa, lidla, carefoura i tesco widziałam, czyli na pewno w tym tygodniu będą
horse_art, co znaczy "wielgaśną"? Tam niżej są "podobne produkty" i jest też 75 cm za 39 zł. Większych nigdzie nie widziałam, a w każdym razie nie takich wytrzymujących obciążenie większe niż te 120 kg... Te marketowe też pewnie właśnie tylko tyle wytrzymują (na pewno ta z Lidla).
Schodków za 30 zł nigdzie nie widziałam, niestety. :P W Ikei są jeszcze drewniane, też za 50 zł, ale się nie składają...
kujka   new better life mode: on
06 stycznia 2015 12:55
horse_art, takie wielgasne to w deca powinny byc. Ja sie czaje na taka... do siedzenia 😉
Największe z Deca też mają 75 cm 😉
wielgasna to...z metr? widzialam takie na filmikach - wydaje mie sie ze wlasnie takie a nie 75... wiecie zeby kon to kopal, pchal klatą sie rzucał :P
mama taka mała z raczką (te zapachowe) ale pogryrze porzuca i tyle... takie wielkie są mega :P
Piłki genialne! Szkoda, że bez uchwytu, bo mi dziewczyny roznoszą wszystko w zębach i tym rzucają. Ciekawa jestem jaką mają wytrzymałość te dla koni w cenach powyżej 200zł, bo nikt nic nie pisze, a pewnie niewiele większą jak te empikowe. W decathlonie są piłki max na 110kg.
w lidlu taki organizer do bagaznika,ale na końskie sprawunki moze by się nadał 😉
http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=27686
lussi, Jolly Mega Ball wg opisu wytrzymują do 1100 kg... jakoś nie bardzo w to wierzę. :P Ale one właśnie mają 100 cm średnicy. Tyle, że kosztują prawie trzy stówy. Więc chyba wolę testować empikowe. :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się