Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Moon   #kulistyzajebisty
10 września 2015 22:00
Evson, Praktiker, Castorama?
rybka   Różowe okulary..
10 września 2015 22:02
Dziewczyny, czy któraś mogłaby mi kupić taką kurtkę różową z konikami w rozmiarze 98-104cm?

mąż objechał 4 Lidle we Wrocłąwiu i tego rozmiaru w różu nigdzie nie ma...
Zrobię przelew za kurtkę i wysyłkę + dorzucę w podziękowaniu na paczkę cuksów dla konia 😉
Byłabym bardzo wdzięczna  :kwiatek:

http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=43144
minerwa jutro sprawdzę czy jest w Leżajsku 🙂
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
12 września 2015 21:08
ja jutro mogę sprawdzić w lidlu koło mnie 🙂
Ja kupiłam sumie 5 biedronkowych gier. 3 działają i są niezłe (na swoim poziomie rzecz jasna). Akademia jazdy konnej jest nawet ciut bardziej ambitna 🙂 Przy jednej grze mi błąd wyskakuje przy włączaniu a jednej w ogóle nie mogę zainstalować.
Ogólnie to te gry często widywałam w różnych biedrach, nawet niedawno.
W lidlu od dizsiaj sa super buty do stajni, kolezanka mi mowila ze mega sie sprawdzaja - jak kupiłam to maja super grube futerko w srodku, podeszwa i górna czesc buta sa z zewnatrz z gumy wiec takie cieplejsze gumowo-szmaciate butki http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=863
drabcio mam podobne z zeszłego roku isą świetne 😀, mój facet też ma takie z przeznaczeniem do stajni 😁
W Lidlu są super świece zapachowe! Jestem nimi zachwycona! Czekoladowe, waniliowe, pistacjowe i jeszcze jakieś. Mega wielkie za jedyne 9,99zł. Pachną obłędnie! Szczególnie polecam czekoladową! Całe mieszkanie cudownie pachnie. 😜
Orientujecie się, gdzie mogę kupić najtaniej schodki Curver? Czy we wszystkich Leroyach itd. cena jest podobna i poniżej 70 zł nie ma szans? Bo na kolejną biedronkową akcję "schodki za pięć dych" się chyba nie zanosi...
Potrzebuję też przedłużacz bębnowy 50 m, jak do tej pory znalazłam na alledrogo za 112 zł, ale może ktoś gdzieś widział taniej (niestety sklepy budowlane mają sporo drożej...)?
W Pepco bokserki dla koniarza 😉 14,99zł
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 grudnia 2015 08:43
Wiecie może czy Go Sport ma teraz dział jeździecki?  👀
Wiecie może czy Go Sport ma teraz dział jeździecki?  👀


Ja słyszałam, że już nie ma i wyprzedali tylko to co było na stanie.
U nas jeszcze niedawno byl
Orientuje się ktoś czy będzie znów konska akcja w Lidlu? 😉 Kiedyś była, nie? Trwałe są te rzeczy w ogóle? 😉
Akcja końska w Lidlu to była z 10 lat temu  😁
Orientuje się ktoś czy będzie znów konska akcja w Lidlu? 😉 Kiedyś była, nie? Trwałe są te rzeczy w ogóle? 😉


Co do rzeczy z Lidla sama za nimi tęsknie, bo są genialnej jakości. Kantar mam po dziś dzień w stanie bardzo dobrym(jak na kantar używany na kilku koniach, a od dwóch lat niemal codziennie-jak dla mnie wow) uwiąz mimo, że naruszony przez psa, zdaje egzamin do dzisiaj. Bardzo fajne owijki(elastyczno-polarowe), wytrzymałe. Koleżanka miała jeszcze derkę i też sobie chwaliła. Ale racja, szkoda trochę, że już nie wracają do takich akcji.
Uuu szkoda  😕 . Myślałam, że to nie było aż tak dawno temu 😉
Chyba Wszyscy tęsknią za promocjami Lidla🙁
prawda, nawet ostatnio wspominałam  😕
Orientujecie się, gdzie mogę kupić najtaniej schodki Curver? Czy we wszystkich Leroyach itd. cena jest podobna i poniżej 70 zł nie ma szans? Bo na kolejną biedronkową akcję "schodki za pięć dych" się chyba nie zanosi...
Potrzebuję też przedłużacz bębnowy 50 m, jak do tej pory znalazłam na alledrogo za 112 zł, ale może ktoś gdzieś widział taniej (niestety sklepy budowlane mają sporo drożej...)?


Widziałam dzisiaj przecenę w Auchan - 48 zł z groszami 😉
smarcik, u mnie jest nadal dział jeździecki w Go sporcie. Bardzo mały ale jest.

Zróbmy akcję na facebooku w sprawie akcji jeździeckiej w lidlu, może zrobią 😀 haha
Ulala jestem za!  😀  🏇
Ostatnie derki polarowe w Lidlu w Pułtusku kupowałam w 2008 roku, więc jeszcze niecałe 10 lat temu  😉
Kask z Lidla irlandzkiego służy po dziś dzień  🙂 Kupowany w 2006.
jestem zaaaa
Kastorkowa   Szałas na hałas
08 grudnia 2015 18:35
Potrzebuje zakupić jakiś pojemnik na paszę plastikowy, najlepiej żeby był niski bo coś ala kubeł na śmieci jest mocno niewygodne. Zostaje mi tylko Ikea czy gdzieś znajde coś podobnego?
joanna_kwiat89   Decyzja oswojenia niesie w sobie ryzyko łez.
08 grudnia 2015 18:43
Kiedyś już do Lidla pisałam w tej sprawie 🙂 Otrzymałam nawet odpowiedź, że takie tygodnie tematyczne są planowane z bardzo dużym wyprzedzeniem. I że niby skoro te rzeczy cieszyły się taką popularnością to postarają się przeanalizować sprzedaż i pomyśleć o powtórzeniu tego tygodnia jeździeckiego. Minął ponad rok od tamtego maila, ale plus dla nich że w ogóle odpisali 😀
Może trzeba większą grupą  😀 Jak dostali jednego maila, to może się nie przejęli zbytnio.  😉
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
08 grudnia 2015 18:46
Tylko czy jakość byłaby taka jak 10 lat temu?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się