Forumowe koszulki - lista

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 maja 2014 19:29
"Horse riding" to jest jazda konna. To byłoby bez sensu - zachowaj spokój i jazda konna  😉
emptyline   Big Milk Straciatella
04 maja 2014 21:49
Najlepiej brzmi "keep calm and ride horses"
Najlepiej brzmi "keep calm and ride horses"

brzmi najlepiej, pytałam bo widziałam koszulke i z takim i takim napisem. A w ogóle forumowe koszulki to bedą?
anil22 będą tylko trzeba wreszcie zdecydować jaki robimy wzór itd. JA czekam tylko na wzory nadruku i jakie ewentualnie napisy chcemy. Nie musimy przecież wybierać jednego, najwyżej jak już załatwię z firmą będziemy sobie wybierać kto z jakim napisem/nadrukiem chce.  😉
emptyline   Big Milk Straciatella
10 maja 2014 23:32
A ja bym na górze, zamiast konika dała po prostu logo re-volty. 🙂

I wersja z pimp your horse mi się podobała.
Jestem tego samego zdania co emptyline 🙂
taka koszulka bez konia może byc zrozumiana na opak :P że niby na czym ride on ?:P ja nie mam swojego konia takze chcialabym jakas ogolna, taka np jak ten wzór u góry
emptyline   Big Milk Straciatella
16 maja 2014 17:11
anil22, ale taka z logo re-volty na górze i napisem "keep calm and pimp your horse" już chyba jest ok? Oprócz tego, że nastoletni chłopcy na pewno zrozumieją ją na opak, ale myślę, że niezbyt nas to rusza. :P A co do braku posiadania konia, moim zdaniem wersja z "keep calm and ride horses" jest najlepsza. I może być wtedy logo na górze, nikt tego nie zrozumie inaczej. 🙂 Ok, no może znowu oprócz nastoletnich chłopców. 🙂
Ok, no może znowu oprócz nastoletnich chłopców. 🙂


emptyline i bez dużych dzieci,  dalej zwanymi mężczyznami :P bo tacy też się mogą zdarzyć hehe
takie dwie wersje, które napisałaś są jak najbardziej ok. Na szczęście tam gdzie jezdże nie brakuje jeżdzców-mężczyzn więc chyba nie będą rzucać komentarzy :P z logo revolty będą super
Ja bym chciała, żeby nowa seria uwzględniała tego typu koszulki:
A gdzie one są robione? W jakimś kreatorze?
Do tego "Keep Calm" jest nawet program na androida do tworzenia takich grafik.
Wiem, ja korzystam z internetowego. Chodzi mi o koszulki.
Wiesz co, ja dałam tylko pomysł. Osobiście najczęściej w tego typu koszulkach chodzę i chętnie miałabym taką re-voltową.
a może : "keep calm and ride your passion" ?
A takie?
Z wątku tatuażowego
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
24 maja 2014 10:51
Świetne!
Tylko ten ostatni chechłak trzeba by ociupinę poprawić 🙂
Czyja ta fotka?
Gillian ma w podpisie coś podobnego, tylko z sercem.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 maja 2014 15:28
Ostatni taki tatuaż zrobiła sobie wichurkowa http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,110.8220.html , a w ogóle, to bardzo oklepany motyw, z tego co pamiętam fotka powyżej również pojawiła się w wątku tatuażowym.
Każdy ma inny gust, w sumie ja nienawidzę np. zdjęć z serii "raybanywłosylansdmuchawiecdzióbek"
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 maja 2014 16:53
Piaffeczka
Czy to ma jakiś związek z tym, co napisałam??
ms_konik, http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,110.msg2033566.html#msg2033566

Ale w sieci widziałem to zdjęcie w wielu miejscach, więc nie wiem czyje to
a w ogóle, to bardzo oklepany motyw
U niektórych od "oklepanego" niedaleko do "kiczowatego"
jestem za 2 wersjami, które podała emptyline a co wy na to?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
26 maja 2014 10:14
Piaffeczka
Dla mnie oklepane to takie, które znają wszyscy, każdy chce to mieć lub już ma i na ulicy co druga osoba jest z tym widziana, a potem jeszcze wyskakuje ci z facebooka i potem z lodówki.
Ten tatuaż nie jest jeszcze wprawdzie wszechobecny (w wersji z koniem, bo widziałam już inne wariacje na jego temat), ale na moje oko już niebawem będzie. Ja osobiście niekoniecznie chciałabym nosić to, co wszyscy, choć przyznaję, że ten wzór wygląda fajnie.
A ja chcę ceffyl propozycje, którą umieściła na 47 stronie.
Piaffeczka
Dla mnie oklepane to takie, które znają wszyscy, każdy chce to mieć lub już ma i na ulicy co druga osoba jest z tym widziana, a potem jeszcze wyskakuje ci z facebooka i potem z lodówki.
Ten tatuaż nie jest jeszcze wprawdzie wszechobecny (w wersji z koniem, bo widziałam już inne wariacje na jego temat), ale na moje oko już niebawem będzie. Ja osobiście niekoniecznie chciałabym nosić to, co wszyscy, choć przyznaję, że ten wzór wygląda fajnie.



Prorocze słowa  😀. np.

http://sklep.ankon.pl/koszulki/403-puls-kon.html

Wystarczy w google wpisać " tatuaż koń puls " i można podziwiać  😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 czerwca 2014 06:14
Ja ta z innej beczki, ale tym razem strasznie długo trwa to tworzenie koszulek, a szał na keep calm powoli gaśnie a my koszulek jeszcze nie mamy ;(
Ja osobiście sie zastanawiam czy dalej chce tą koszulkę, mino ze na tworzeniu nadrukow sie nie znam i nie jestem  w stanie nic dodać od siebie, aby pomoc lub przyspieszyć realizacje...
Ale to tak trochę OT
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się