Reproduktory, nasienie, krycie klaczy - co polecacie ?

ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Przemycanie ogoszenia
Ogłoszenia
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
09 marca 2015 18:52
Aries,
jeszcze sobie przypomniałam, że Stado Starogard ma ciekawego rodowodowo ogiera
Noe d'Isle po Ryon d'Anzex.
Ma trochę siły i możliwości, ze zrównoważonym temperamentem pod siodłem.
ms_konik
dzięki, widać fajny ma kaliber ale praca przednich nóg w skoku fatalna i podobno lubi to przekazać...
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
09 marca 2015 19:37
Aries,
🙁,  to niedobrze. No i szkoda.
rox - ogier Wolf's Panter stoi w SK Czechówka, w okolicach Gorzowa Wlkp. Mają swój fanpage na facebooku.
Zna ktoś klacze po Casanovie? Jak u nich z głową?
Dramuta12 - ogiera nie ma w wykazie PZHK, kryje tylko w swojej rasie? Gdzie stoi?
czy znajdę gdzieś film Iluzjona? po Luron matka po Cassini
Ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Zakaz wrzucania ogłoszeń na forum
Dramuta12 - ogiera nie ma w wykazie PZHK, kryje tylko w swojej rasie? Gdzie stoi?

Ale ma polską licencję. Wykaz PZHK jest niekompletny 🙁

med.insaminacja
Spam to Wasze drugie imię? Na fejsie to samo, a w tle strony ukradzione zdjęcie - brawo!
Nie ukradzione, bo zarówno własciciel konia jak i osoba dosiadająca go na zdjeciu wyraząją zgode na jego publikację.
Co rozumiesz przez słowo spam?
Wystarczy wejsc w profil konia- na zdjeciach są zawarte dane autora.
Nie ukradzione, bo zarówno własciciel konia jak i osoba dosiadająca go na zdjeciu wyraząją zgode na jego publikację.
Co rozumiesz przez słowo spam?


Zwłaszcza to w nagłówku Waszej strony. Zdjęcie w ogłoszeniu, a zdjęcie będące częścią strony www to chyba dwie różne kwestie?
Proszę spojrzeć na regulamin na naszej stronie, jest w nim zawarta informacja o tym skąd pochodzą zdjęcia, ich autorzy zostali wyszczególnieni. Niestety w nagłówku strony znak wodny się nie zachował. Natomiast to samo zdjęcie na podstronie już je posiada i jak już wspomniałam autor jest też wyszczególniony w regulaminie. Pozdrawiam
Czy ktoś wie jakie potomstwo daje Torado 2 z Wechty ?
armara - w tym roku to się wszystko popier.... z tym rejestrem ogierów...
Proszę spojrzeć na regulamin na naszej stronie, jest w nim zawarta informacja o tym skąd pochodzą zdjęcia, ich autorzy zostali wyszczególnieni. Niestety w nagłówku strony znak wodny się nie zachował. Natomiast to samo zdjęcie na podstronie już je posiada i jak już wspomniałam autor jest też wyszczególniony w regulaminie. Pozdrawiam


Ręcę opadają  😵

naovika
Torado 2 nie ma dużo potomstwa, w Trzebnicy jest 5-latek, wideo z zawodów w linku poniżej:


konikmorski
Na nim raczej nigdy nie można było polegać...
Co myślicie o ogierze Colox Cup po Con Capitol? 🙂
armara - powinni zrobić bardzo jasny podział. Na ogiery które na stałe stoją w Polsce, są dzierżawione na jakiś czas czas w Polsce, jest dostępne tylko nasienie itd. Albo że ogier padł i jest dostępne tylko nasienie. Bo potem jak komuś przypasuje konkretny koń, to nie wie gdzie szukać informacji. A tak nawet jakby dzierżawiony wrócił do swojego właściciela to zawsze można napisać do tej osoby czy wysyła nasienie...
Tylko, że to jest teraz tak dynamiczne, że nie wiem czy takie coś ma sens? W sensie prowadzenie takiego rejestru?
armara - to jest bardziej kwestia samego zapotrzebowania, do mnie na facebooku piszą ludzie i pytają się czy wiem gdzie stoi jakiś tam ogier, ale często odsyłam ich z kwitkiem do PZHK. Generalnie bardzo szybko się zmienia miejsce postoju ogiera w dzierżawie. A duża część ogierów jakby zapadła się pod ziemię... Dla właściciela klaczy informacja o tym że ogier jest dostępny tylko na prywatne klacze to też jest informacja. Szczyt super bazy to informacja aktualizowana co miesiąc. Ale to jest bardzo prosta sprawa, wystarczy mieć dobrą stronę www. Ciekawe jaką chce zrobić właśnie w tej kwestii PZHK. Dużo trudniejsza sprawa to materiał zdjęciowy i filmowy...
U nas na dniach dwie do wyzrebienia po Torado 2. Jedna matka Pauillac de Meia Lua x Jalienny druga Bambino Van' Zorgvliet x Weinberg
Wschodząca gwiazda ze stajni rodziny Phillippaerts ogier Castle Rock (Clearway/Lacros/Caletto I /Ladykiller) dostępny dla hodowców w Polsce w Stadzie Ogierów w Gnieźnie.

Amara Czy oriętujesz się z czego to wynika ? Czy daje słabe potomstwo ? Przy jego wynikach powinien mieć sporo klaczy do krycia a w bazie koni widziałam zaledwie dwa z 2010 roku.

naovika - a sprawdzałaś w innych związkach rasowych czy są po nim źrebaki? Może mieć ich więcej po za Polską.
naovika - a sprawdzałaś w innych związkach rasowych czy są po nim źrebaki? Może mieć ich więcej po za Polską.


Nie, wpisywałam jego imię w neta po prostu 🙂 Jestem ciekawa co przekazuje i czy są po nim "równe " źrebaki
naovika - to się dowiemy dopiero pod koniec roku, tutaj mają dwie źrebne klacze tym ogierem http://hodowlakoni.net/klacze/anabell-zw.html z tymi ogierami z Wechty to jest chyba tak że na początek idą głównie na sport. Bo nawet Lasko który u nich stał, dopiero teraz jest używany bardzo szeroko w hodowli.
No to troche już dla mnie za późno 😉
Zdecydowałam się na pokrycie tym ogierem, kobyła już w klinice 😉 mam nadzieje, że będzie cudeńko 🙂  😍 😜
Pytam z ciekawości, wiadomo że 70 % to matka ale fajnie by było jakby tatuś przekazał swoją skoczność 😉
konikmorski, ten Castle Rock to w słomkach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się