NAUSZNIKI

Szukam ładnych nauszników w kolorze Czarnym 😀 Najchętniej jakiś eskadron, veredus itp, coś polecacie? Mam jakieś fairplaye czy horze i wyglądają okropnie po kilku praniach, normalnie kolor zszedł.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
28 lipca 2015 04:59
Equiline
Equiline albo Animo.
Eskadron
no fajnie, firmy to ja też znam moje drogie 😉 poproszę jakieś konkrety 😀 czyli proszę o link :kwiatek:
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 lipca 2015 19:14
ok, dzięki za linki :kwiatek:
Szukam ładnych, długich nauszników - najlepiej w kolorze granatowym 😉 Czy oprócz Spooksa i Busse jakaś firma takie produkuje? Szukałam Equiline, ale z marnym skutkiem 🙁

Coś w tym stylu, tylko najchętniej bez tej korony:
[img]http://www.yard-equites.pl/13008-home_default/nauszniki-spooks-długie.jpg[/img]
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 września 2015 13:56
gabb. Christina Sport i Anna Scarapati
Dziękuję, lusia722 :kwiatek:
Jarpol chyba też ma długie nauszniki 🙂
Miał ktoś styczność z nausznikami wyciszającymi? Znalazłam Busse za 80zł, Schokemohle za 2 razy tyle i Eqiuline za 3 razy tyle. Zastanawiam się czy warto dopłacać.
n, ja mam Schockemohle i naprawdę działają. Choć żeby mieć już totalnie głuchego konia używam jeszcze waty. Innych nie miałam w reku zeby porównać.
:kwiatek: schoko kliknięte
n i jak wrażenia? Tez chce kupic jakieś wygłuszające i nie wiem, na które sie zdecydować...
Może ma ktoś jakieś porównanie?
Watę okręcacie gazą/bandażem? Czy jakiś inny sposób macie?
Cake   Początkujący pingwin zgłasza się na służbę B)
12 grudnia 2015 22:57
Wie ktoś może gdzie mogę kupić nauszniki czarne słoniki?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 grudnia 2015 07:23
Wie ktoś może gdzie mogę kupić nauszniki czarne słoniki?

słoniki 🤔?
Cake   Początkujący pingwin zgłasza się na służbę B)
13 grudnia 2015 10:28
lusia722

Tak, takie długie za nachrapnik, jak poniżej

*na zdjęciu Andreas Brenner i Cronos 17, zdjęcie nie mojego autorstwa*
Które firmy oprócz Equiline robią nauszniki bez kontrastowego sznurka, lub w kolorze nauszników?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 lipca 2016 23:05
Epikea Caball, Schockemohle, Eskadron, Waldhausen, Busse
Słuchajcie, szukam "na wczoraj" granatowych nauszników. Koniecznie bez żadnych sznurków / lamówek itp. itd.
Wiem, że kilka firm robi, ale przeszukuje sklepy i nie widzę dostępnych od ręki, jedynie na zamówienie. Może komuś gdzieś mignęły? Najchętniej Equilline, Schockemohle, Eskadron.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 lipca 2016 20:23
lusia722, dziękować Ci dobry człowieku. Co prawda pierwsze to są z serii wyciszających, ale te Equiline zdecydowanie mnie urządzają.  :kwiatek:
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 lipca 2016 22:44
Klami ależ proszę  :kwiatek:
Ja nie mogę przeboleć, że nie robią COB.
I wkurza mnie, że żadna rodzima firma nie kwapi się, żeby ładne uszka produkować.
I jeszcze jestem zła, bo zakochałam się w nausznikach, a są drogie i nie wiem czy będą pasowały.
Powiedzcie, że będzie kucykowi brzydko, że szkoda kasy i że w ogóle po kiego grzyba mi uszka 🤬
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 lipca 2016 11:53
lusia722 nic specjalnego, a już to złote cos w ogóle mi się nie podoba
lusia722, są śliczne, sama miałam na nie ochotę, ale fulle zniknęły zanim zorientowałam się, że są już dostępne.
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
27 maja 2017 22:19
odświeżam -
czy kojarzy ktoś może, gdzie w internecie mogę kupić nauszniki w rozmiarze x-full ?? Moja panna chyba z osłem skrzyżowana, bo uszy ma olbrzymie a i potylicę szeroką, przez co nie możemy nigdy dobrać nauszników🙁(
będę wdzięczna za podpowiedzi

edit: albo ewentualnie może podpowiecie, które ze zwykłych fulli są większe i szersze niż przeciętnie?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 maja 2017 23:18
taggi Caball Ci zrobi jakie chcesz i mają elastyczne uszka.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się