Odznaki PZJ

Tak.
Czy to możliwe, że w całym województwie mazowieckim najbliższy termin egzaminu na BOJ to 15.09.2014?
Takie info znalazłam na stronie PZJ ale się zastanawiam, czy rzeczywiście nigdzie nie organizują, czy może po prostu ten kalendarz nie jest aktualizowany i trzeba szukać gdzie indziej...?

http://artemor.pzj.pl/Overview/BadgeExams
Libella, patrząc tutaj najbliższa jest w Kozienicach 13.07
Libella, jest w Kozienicach, tu masz info https://www.facebook.com/events/586178541502753/?fref=ts 🙂.
Huzarova, Sisisa dzięki 🙂
Libella - 29.06 czyli w najbliższą niedzielę jest egzamin w Aromerze.
Wiecie może gdzie i kiedy są organizowane egzaminy licencyjne L? (warmińsko-mazurskie)
Dada dzięki 🙂 Tylko właśnie... najbliższa niedziela to dla mnie za szybko 😉 Ideałem byłby sierpień.
witam
mam takie pytanie mimo ze slepa jestem chyba i nie widzialam nic wczesniej
jak czesto mozna podchodzic do egzaminu kolejnego jesli sie nie zdalo
bo rozumiem ze jak sie zda i chce sie isc dalek musi upynac pol roku czy tak samo jest jak sie nie zda
z gory dziekuje za odpowiec
ddd, 3 miesiące musi upłynąć od egzaminu do poprawki. Było na poprzedniej stronie.
czy ktos z was zdaje odznake w mieczewie
Ktoś wie ,gdzie odznaki w sierpniu w dolnośląskim -prócz Strzegomia ?
Libeerte, nieprawda. Polecam ściągniecie Zasady Szkolenia w PZJ (pdf) i lekturę.
Ja mam taki malutki problem xD Zgubiłam swoją odznakę :/ i tą broszkę czy jak to nazwać i legitymację i co teraz? Wie ktoś gdzie się zgłosić czy coś? I czy wgl muszę ją mieć chcą startować coś więcej niż towarzysko? Czy wystarczy tylko że w PZJ wszystko mają? Tylko co zrobić w sytuacji gdy mnie o nia poproszą na zawodach czy cuś :P  😡
Zadzwoń do PZJ i zapytaj o duplikat.
To pewnie odpłatny ten duplikat... Wie ktoś ile może kosztować? I czy przyślą mi wszystko takie samo jak tamte czy to będzie np. tylko jakiś papierek?
Myślę, że to dobry wątek.
W 2007 roku zdałam egzamin na brązową odznakę.
W 2010 wyszłam za mąż, zmieniłam nazwisko, i teraz się dopiero zastanawiam- czy powinnam to zgłosić, żeby uaktualnić swoją legitymację? dostanę nową? czy w razie, gdybym chciała wziąć udział w jakichś zawodach L wystarczy, ze do legitymacji dołączę np akt ślubu?😀
deksterowa ja robiłam brąz jeszcze przed ślubem, a srebro już po i żadnego problemu nie było - wystarczyło im, że PESEL się zgadzał 🙂
Wie ktoś gdzie można skontaktować się z pytaniem czy moja odznaka została już wysłana?
Chyba, że czekanie na nią od marca to normalna sprawa 🙄
Pocahontass dziękii🙂
Risa, odznaki są wysyłane do organizatora egzaminu - i tam należy pytać. Jeśli organizator nie dostał twojej - przyczyną może być np. brak oświadczenia o dysponowaniu danymi osobowymi. Wątpliwości należy wyjaśniać w PZJ, tylko wiem, że akurat jest młyn z odznakami.
halo Dzięki🙂  Inne osoby które razem ze mną zdawały dostały swoje odznaki i każda w innym czasie to myślałam, że to PZJ wysyła.
Szukałam, ale znaleźć w przepisach nie mogłam. Otóż słyszałam, że można zdawać srebro bez skoków i wtedy można startować tylko w ujeżdzeniu. Czy to prawda i jak to wygląda? W końcu pingwiny nie latają 😁.
Nie, tak srebro nie będzie zdane. Ale w ujeżdżeniu można robić licencje i klasy bez srebra. 😉

edit.
Chyba, że ma się III licencję w skokach, to jest się zwolnionym, ale...to chyba mija się z celem niezdawania skoków.  😀
SmalecTropikalny Dzięki. Idę zatem grzebać w przepisach o klasach i licencjach 😉
basia - dzwoni ale nie w tym kościele. Nie srebro, a brąz i tylko osoby powyżej 45 lat.
nubira05   Ko­nie kochają piękniej. Bo wiernie.
09 sierpnia 2014 13:36
basia16816 można, tylko musiała być pojechać na zawodach L licencyjną. Czasami na propozycjach zawodów obok zwykłej L jest napisana L licencyjna  🙂
Żeby móc zdawać srebro bez części skokowej trzeba zrobić licencję w skokach, a egzamin licencyjny na pełnym parkurze jest dużo trudniejszy niż próba skokowa na odznakę i przeszkody na odznace są niższe 😉
Może wie ktoś z Was gdzie w tym roku organizowane będą egzaminy na złoto? Dziękuję za wszelkie info 🙂
Program na srebrna odznake znalazlam... ale na brazowa  nie widze... Pomozcie prosze.

I czy ostrogi w srebrnej moga byc, ale nie musza tak?
crazy, inaczej nie znalazłam na stronie PZJ: tutaj na stronie 10.
A z ostrogami dokładnie tak. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się