Odznaki PZJ

Czy ktoś mógłby mi podać link do protokołu egzaminu licencyjnego ? ( III klasa sportowa)  :kwiatek:
princess.malpka   Nur Frauen mit Tattoos sind sexy
09 maja 2015 12:02
Czy wie ktos ( lub czy jest gdzies jakis terminarz) gdzie jeszcze mozna zdawac brazowa odznake w kujawsko pomorskim ? Blizej Bydgoszczy?
Chryste, czy ktoś mi poda link do aktualnego programu ujeżdżeniowego na brązową odznakę? W przepisach dotyczących odznak, na stronie pzj tego nie ma (albo jestem ślepa)
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
http://www.oj.uph.edu.pl/attach/pdf/ujbraz.pdf jeżeli nic się nie zmieniło (a koleżanka na początku maja jechała więc info chyba dość aktualne) to ten
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 maja 2015 09:40
kenna, jest w "zasady szkolenia Pzj".
DeJotka, Strzyga, dxiękuję 🙂 Znalazłam tak jak pisała Strzyga - w 94 stronicowych przepisach pzj. Ciekawe, dlaczego próba ujeżdżenia na brąz nie może zostać umieszczona obok tej na srebro i innych - w plikotece..?
Bo to PZJ... Tego nie ogarniesz...  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 maja 2015 12:54
kenna, żebyś trochę poszperała 😀 Ja też się nieźle nagimnastykowałam zanim znalazłam 😀
13 czerwca odznaki w Szarży!
również jazdy przygotowujące na klubowych koniach, które na odznakowych czworobokach zjadły zęby 😉
(zdawałam tam brąz i srebro!)

Polecam!
Witam, czy ktoś mogłby powiedzieć coś o egzaminach prowadzonych w PP?
Jakie mają konie przeznaczone do egzaminu , jaka jest atmosfera itp.  ?
Czy ktoś miał moze w komisji p. Pruchniewicza? Jakieś opinie ?
Mogę jechać SOJ w wytoku?
Zgodnie z przepisami, na ujeżdżeniu na srebro niedopuszczalne jest używanie jakichkolwiek wodzy pomocniczych, czyli komisja nie powinna pozwolić jechać w wytoku.
Cześć wszystkim! 🙂 w tamtym roku pod koniec czerwca zdawałam srebro i nie udało mi się ...🙁 czy jezeli w moim województwie nie ma odznak w blizszym terminie niz lipiec to bedę mogła zdać poprawke w lipcu? na stronie pzj jest napisane coś w stylu ''Egzamin poprawkowy należy zdać nie później niż w ciągu 12 miesięcy.'' Prosze o pomoc 🙁
Musisz przystąpić znowu do całości egzaminu.
Ale koniecznie po upływie 12 miesięcy? Chodzi o to ze nie ma w czerwcu gdzie zdać odznakę w mojej okolicy A rok temu zdawałam dokładnie 20 czerwca. Czy będę mogła zdać np lipiec sierpien?
Koniomaniak, nie wiem czy w ogóle powinnaś zdawać, skoro masz problem z liczeniem do 12 / 13 ...
Gillian   four letter word
10 czerwca 2015 11:52
z poprawką musisz się wyrobić w ciągu roku. Jak nie, to wszystko od nowa.

''Egzamin poprawkowy należy zdać nie później niż w ciągu 12 miesięcy" - przecież prościej już się nie da. Bez jaj...
Ja zdawałam już poprawkę i niestety nie  zdałam . To będzie moje 3 podejście i dlatego pytam się czy to już od nowa kiedy tam chce czy mam się nadal trzymać tych 12 miesięcy......
Koniomaniak,
Nie zdanie egzaminu poprawkowego powoduje konieczność rozpoczęcia całej procedury od nowa –
zgłoszenie na listę egzaminacyjną, konieczność ponownego wniesienia opłaty 30 PLN,
obowiązek zdania całego egzaminu, itd.

Czyli jesteś "wolna" z terminem. Musisz wszystko od nowa.
Dziękuję bardzo !🙂
Hej mam do Was pytanie odnośnie Stajni Iskra w Sztumskim Polu. Jadę tam w niedzielę brązową odznakę na tamtejszym koniu i szukam osób, które też tam zdawały. Możecie mi polecić jakiegoś konia od nich? Przyjemnego do jazdy, nie jakiegoś mułla ale nie chciałabym też skończyć z jakims koniem za bardzo do przodu. Nigdy u nich nie byłam i nie wiem czego się spodziewać? Ktoś coś wie i może mi doradzić? Ślicznie proszę 🙂
ekuss   Töltem przez życie
26 czerwca 2015 19:45
Wie ktos,gdzie na slasku (ewentualnie Krk) mozna po prostu przyjechac, wypozyczyc konia i zdac odznake (srebro). Bede w PL w sierpniu ok.tygodnia i w sumie... czemu nie. Nic mi to nie daje (odznaka w sensie),ale tak dla samej siebie.
Proszę wybaczyć, że pytam w dwóch wątkach o to samo, ale sprawa jest pilna.

Czy jest wśród nas ktoś kto zna konie ze stajni Iskra w Sztumskim Polu?
Chodzi konkretnie o te, które są udostępniane na egzaminy BOJ.
ekuss Do nas do Bolęcina (małopolska, ale na mapie mniej więcej pomiędzy Katowicami a Krakowem, więc ze śląska też niedaleko) możesz przyjechać i zdać na koniu klubowym. W wakacje na pewno egzaminy będą tylko ciężko powiedzieć czy akurat w tym tygodniu kiedy przyjedziesz, ale śledzić informacje warto🙂
ekuss   Töltem przez życie
27 czerwca 2015 11:01
Na PZJ mi wyskoczylo,ze mam w sumie do wyboru albo Zbroslawice albo Toporzysko. W Topo zdawalam braz- nie chce mi sie znowu tak daleko jechac,wiec pewnie pojade do Zbroslawic.
Tylko w Zbro pewnie mają obozy w sierpniu i raczej na te egzaminy nie udostępnianiają koni wtedy. Ale zawsze można zapytać. 🙂
Naszych odznak nie ma w kalendarzu a na pewno coś w sierpniu będzie jaki termin cię interesuje?
ekuss   Töltem przez życie
27 czerwca 2015 15:19
18-23 sierpien. Fajnie jakby mozna tez troche pojezdzic pod okiem instuktora,ktory umie wytykac bledy,bo po 6 latach bez instruktora i jazdy na duzych koniach.... wiadomo
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
14 lipca 2015 13:17
Orientuje się ktoś kiedy w mazowieckim teraz są odznaki?
Czy jest jakiś minimalny wiek do zdawania odznaki srebrnej?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się