Czy mogę coś sprzedać ?

Witam,
jestem nowa na forum i mam pytanie. Czy mogę tutaj na forum wystawić ogłoszenie, żeby coś sprzedać  ❓ Rzecz na sprzedaż jest związana z końmi (chodzi o archiwalne numery świata koni) i dochód ze sprzedaży był by przeznaczony na pomoc zwierzętom.

Na forum miau.pl i dogomania.pl takie bazarki to norma, ale wolę się zapytać  😡
Moon   #kulistyzajebisty
02 sierpnia 2011 16:09
O fak. Miło, że chociaż pytasz...  😵

Proponuję obowiązkową lekturę: http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,20734.0.html
a potem ew. http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,45077.480.html
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 sierpnia 2011 16:10
W odpowiednim wątku możesz wystawiać ogłoszenie. Jeśli ogłoszenie związane z końmi to na "dziale" końskim w "ogłoszeniach" jeśli nie związane to na towarzyskich w "ogłoszeniach nie-końskich"

Rany, ale trudne żeby na to wpaść 😁
Miss, no jak widać nie wszyscy mają wystarczająco dużo szarych komórek żeby skojarzyć pewne fakty 😎
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 sierpnia 2011 16:21
Mitery, nie wszyscy są idealni 😎

Ech, wakacje 😁
Miss, no jak widać nie wszyscy mają wystarczająco dużo szarych komórek żeby skojarzyć pewne fakty 😎


Niektórym brak jeszcze wychowania. Ale to już sprawa rodziców.
Po to pytam by nie zaśmiecać forum, niektórym ciężko to zrozumieć.
Z tym brakiem wychowania proszę nie przesadzać, gdyż tym samym obrażasz moich Rodziców o brak należytej opieki nad mną. No ale weź się zastanów. Skoro jest wątek OGŁOSZENIA to po co pytasz, czy można coś sprzedać? Tym samym właśnie zaśmiecasz to forum.
Mogłam nie zauważyć, no ale widzę, że tutaj są ludzie nie omylni.
EOT
Re-voltowicze to bardzo przyjaźni i pomocni ludzie, jednak w niedorzecznych dla nich sytuacjach reagują sarkastycznie. 😉

edit: Pierwsze zdanie mi nie pasowało do tej sytuacji. [sub][tt](Nie oceniaj książki po okładce)[/tt][/sub]
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 sierpnia 2011 16:41
Mitery, jesteś niemiła, jeszcze zarobisz kolejnego ignora 😁
Dostałam je po tym, jak napisałam w wątku "Dyskusje ignorowanych" i wkurza mnie fakt, że nie mogę zobaczyć kto mi je wlepił 😁

edit: Czemu jestem niemiła? 😎
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 sierpnia 2011 16:46
Bo zamiast pogłaskać Itakę po główce zwróciłaś jej uwagę 😁
Ojej! Przepraszam! 😡 Wredne voltopiry!
najsmieszniejsze, ze najbardziej voltopiruja i maja najwiecej do powiedzenia zielone szczypiorki.
itaka, na tym forum nie mamy zwyczaju robienia bazarkow. ogloszenia wstawiamy w watkach ogloszeniowych. watki te maja swoj regulamin w pierwszym poscie. za chwile przeniose ten watek do dzialu "techniczne".
katija, to było skierowane do mnie? 😉
niech zgadne  🙄
Nazwa wyświetlana: ******
Data rejestracji: Luty 12, 2011, 17:58:52
Aha, czyli jak się jest na forum od niedawna i nie jest się znawcą koni nie można się w ogóle odzywać? Ciekawe podejście.
mitery0322, nie - można, ale wypada być przy tym kulturalnym.
Kłócić się nie będę, bo wiem jaki mam charakter, który przeszkadza mi okropnie, więc pracuję nad swoimi wadami. Kulturalna być się staram, wrogów mieć nie pragnę. Mój pierwszy post w tym wątku nie opierał się na tym, żeby komuś dogryźć. Nawet w początkowej wersji dopisałam zdanie o sobie, jednak nie dodałam tego. A widać jednak powinnam, bo niestety moje wypowiedzi zostały uznane za chamskie (co z resztą i ja po części dostrzegam).
A co ma data dołączenia do forum z kulturalnością?  🤔
Jak mniemam, dotyczy to każdego z nas, nawet zalogowanych 2 lata temu..
A to ma do tego, że właśnie osoby, które są na forum "od zawsze" nie zostaną od razu przez wszystkich potępione, bo pozwoliły sobie na sarkazm lub zażartowały z jakiegoś pytania. Może się mylę, ale takie właśnie odniosłam wrażenie.
Dziewczyna się zapytała kulturalnie, może faktycznie nie zauważyła, a małoletnie prawdopodobnie usiłują zrobić rzeź na nowej, pokazując jedynie jak małoletnie jeszcze są.
Wstyd.  😵
[...] a małoletnie prawdopodobnie usiłują zrobić rzeź na nowej, pokazując jedynie jak małoletnie jeszcze są.
Wstyd.  😵

Część voltopirów robi to samo. 🤔 Nie jestem związana z tą sprawą, ale moim zdaniem, jakby napisał to ktoś z dłuższym stażem, to prawdopodobnie takiego szumu by nie było. Co nie zmienia faktu, że takie zachowanie nie jest w porządku.
edit: dopisek
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 sierpnia 2011 11:55
Ale nie napisał. Dlaczego? Bo dziewczyna wykazała dobrą wolę, napisała na technicznych, zapytała się. Nic w tym ani śmiesznego, ani nagannego nie widzę. Ba, nawet pochwalam. Bo pomyślała. A szczypiory nie.
Napisała to w Towarzyskich. Katija do Technicznych przeniosła.
Napisała to w Towarzyskich. Katija do Technicznych przeniosła.

Prawie jak voltopir.
Prawie, robi różnicę.  😂
Ada   harder. better. faster. stronger.
03 sierpnia 2011 19:27
Zdecydowanie przydałby się czasami przycisk "lubię to"  😁
Post Tani miałaby zapewne dużo lajków  😀iabeł:
Averis   Czarny charakter
03 sierpnia 2011 19:58
mitery0322, jakaż głębia z tych postów bije. Bajkał, Waćpanna, Bajkał jak malowany.



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się