konie, jeździectwo w telewizji

Jupi!!! Czyżby coś się w Polsce miało zacząć zmieniać na korzyść promocji sportu?!  🏇  😅 🏇  😅 🏇 😅


Cytuję z: http://www.pzhk.pl/art.php?id=konie_canal.htm


Konie w Kanale

Począwszy od CSIO w Sopocie - czyli od nadchodzącego weekendu 18-21 czerwca - na antenie CANAL + Sport zawitają konie. Stacja pozyskała od FEI ekskluzywne prawa do prestiżowych zawodów jeździeckich, czyli cyklu Pucharu Narodów oraz Pucharu Świata.

Relacje z CSIO Sopot 2009 będzie można obejrzeć w odkodowanym paśmie CANAL+ Sport w następujących terminach:

SOBOTA, 20 czerwca, 13.45 Puchar Narodów (retransmisja)

NIEDZIELA, 21 czerwca, 13.45 Grand Prix (na żywo!!!)

Kolejnym rodzynkiem oferty CANAL+ Sport dedykowanym miłośnikom jeździectwa, będą Puchary Narodów, od Aachen (2 lipca br.) po Dublin (7 sierpnia br.). Potem stacja będzie transmitować na żywo Puchar Świata sezonu 2009/2010 - począwszy od Oslo (11 października br.) - cykl 14 zawodów - po finał w Genewie (kwiecień 2010).

Emisje powtórkowe CSIO Sopot w CANAL+ Sport:

poniedziałek, 22 czerwca, 20.00 Puchar Narodów

wtorek, 23 czerwca, 20.00 Grand Prix

piątek, 26 czerwca, 21.45 Grand Prix

wtorek, 30 czerwca, 13.30 Puchar Narodów

środa, 1 lipca, 15.00 Grand Prix

oraz

Emisje powtórkowe w CANAL+ Sport2:

sobota, 27 czerwca, 15.00 Puchar Narodów

sobota, 27 czerwca, 17.15 Grand Prix

Informacja o programie telewizyjny z udziałem jeździectwa będzie sukcesywnie prezentowana w zakładce "Jeździectwo w TV" na stronie www.pzj.pl

Zmieniłam tytuł na czytelniejszy /o.
O, proszę. Jak przestałam oglądać sporty jeździeckie to zrobili na canalu transmisje - gdzie tu sprawiedliwosć 😤
Ale zawsze moge wrócić do oglądania.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
18 czerwca 2009 11:17
Jeździectwo w Canal+ Sport   
Canal+ Sport nabył prawa telewizyjne do Pucharu Narodów i Pucharu Świata w jeździectwie.
Pierwszy z turniejów rozpocznie się na początku lipca, drugi – w październiku. Licencja obowiązuje do sierpnia 2010 roku. Ponadto w paśmie odkodowanym od dziś do niedzieli stacja będzie pokazywać relacje z zawodów jeździeckich CSIO Sopot 2009.

źródło: Presserwis

chyba sobie dokupię Canal+
Ale co do tematu-to też widziałam zapowiedzi i jako "abonament" Canal+ bardzo się cieszę.
Coś drgnęło.
trzynastka   In love with the ordinary
18 czerwca 2009 12:56
na eurosporcie często lecą zawody. Były w zeszłą środę i w sobotę.
Na eurosporcie regularnie są jakieś transmisje z zawodów itp. w środy, około godziny 21.
asior   -nothing but eventing-
18 czerwca 2009 14:30
Szkoda, ze Canal+ nie transmituje zawodow wkkw  😁
Połączyłam 2 wątki o tej samej tematyce, wybrałam bardziej ogólny temat 🙂


Swoją drogą...wnerwia mnie, że to akurat canal+, a nie stacja dostępna dla każdego. Nie pali mi się do płacenia dodatkowo za to, żeby mieć ten program i zobaczyć kilka transmisji  :/
Cyfra plus oszalała  😉
http://www.cyfraplus.pl/home_abo.html

asior   -nothing but eventing-
18 czerwca 2009 21:07
No i bardzo dobrze  🙂
KresPas   żyj i daj żyć
18 czerwca 2009 21:20

Swoją drogą...wnerwia mnie, że to akurat canal+, a nie stacja dostępna dla każdego. Nie pali mi się do płacenia dodatkowo za to, żeby mieć ten program i zobaczyć kilka transmisji  :/


Relacje z CSIO Sopot 2009 będzie można obejrzeć w odkodowanym paśmie CANAL+ Sport w następujących terminach:

SOBOTA, 20 czerwca, 13.45 Puchar Narodów (retransmisja)

NIEDZIELA, 21 czerwca, 13.45 Grand Prix (na żywo!!!)
Bischa   TAFC Polska :)
18 czerwca 2009 21:31
Mam Cyfrę , ale zakodowany oczywiście Canal + , a u mnie nie kwapią się żeby płacić , bo nikt nie korzysta  🙄 Ale może uda mi się obejrzeć na odkodowanym paśmie .
Ja też mam cyfrę i Canal + więc już nie mogę się doczekać  🙂 Super, że coś takiego wprowadzili.

I jeszcze cytacik:
Dzięki obecnemu pakietowi zaprezentujemy na żywo wszystkie turnieje odbywające się od lipca tego roku do sierpnia 2010. W sumie będzie to kilkadziesiąt zawodów.

😅
Dla tych co nie mają CANAL+ sport 😉

CSIO w Sopocie na TVP sport:
piątek, 19.06 od 13:50 do 16:50 - transmisja na żywo,
niedziela, 21.06 od 9:50 do 11:45 (nie ma informacji, że na żywo, więc przypuszczalnie będzie relacja z soboty)
i od 14😲5  do 16😲0  - konkursy GP na żywo,

powtórki:
poniedziałek,  22.06 od 9:35 do 11:30
i wtorek, 23.06 od 18:35 do 20:25

środa, 24.06 od 15:30 do 16😲0 - magazyn jeździecki

😉
u mnie canal + sport zakodowany 🙁 a relacja faktycznie leci ale co z tego jak oglądać sie nie da 🙁 a jak u Was?
O matko, myślałam że się popłaczę jak Ritus zrobił na ostatniej przeszkodzie zrzutkę  😕 😕 😕 Łeee, a tak świetnie nasi skali...

W ogóle co myślicie o przejazdach tego faceta na kobyla o imieniu chyba Montana, o którym Szewczyk mówi, że jeździ jak amator? Miał faktycznie dużo niedociągnięć technicznych, ale bardzo mi się podobało luz jaki dawał tej wybitnej, moim zdaniem, klaczy na dojedzie i na skoku - po prostu na luźnej wodzy pokonywał prawie całe parkury i to na 0 pktów karnych!! Mi się bardzo jego przejazdy podobały, a koń... marzenie.
Bischa   TAFC Polska :)
20 czerwca 2009 17:27
"Zrzutkę" to i Bischof miał - wdepnął przednią nogą w rów  😵 W II nawrocie .
No tak, ale to od Ritusa wszystko zależało i już się cieszyłam jak głupia jak jechał do sotatnie przeszkody... a tu BACH. Ta dogrywka to juź był gwóźdź do trumny, świetnie siwkiem pojechał Duńczyk. ECH.
Bischa, rozumiem już twoją miłość do Bischofa - jaką on ma piękną mordę  😍
Bischa   TAFC Polska :)
20 czerwca 2009 20:19
Ja tak miałam jak sporo ludzi w Chojnowie  😉 Wszyscy , że wygra Bischof wygra , a tu BACH leży ostatnia przeszkoda  😵
Ja na niego ponad 3 lata już choruję  😉 Ja kocham araby , a on coś z nich ma - nie na darmo ma Shagye w rodowodzie  😉
asior   -nothing but eventing-
20 czerwca 2009 20:20
Mnie zachwycil Castello. Szedl ten parkur jak zwykla Nke. I po Oli Lusinie widac, ze ostro trenuje. Strasznie poprawila sie technicznie. Ekstra obrazek.

A Bishof i pan Lemanski tez super.
caroline   siwek złotogrzywek :)
23 czerwca 2009 10:13
Galop w TVP Sport
wtorek, 23 czerwiec 2009
Już w najbliższą środę, 24 czerwca br., o godzinie 15.00, zostanie wyemitowany w TVP Sport pilotażowy odcinek magazynu jeździeckiego pod tytułem „Galop” – cyklicznej audycji dedykowanej koniarzom.



W pierwszym wydaniu magazynu „Galop” m.in. podsumowanie bardzo udanego udziału polskiej reprezentacji w CSIO Sopot ’09, rozmowa z mistrzem Janem Kowalczykiem czy wizyta w Strzegomiu, gdzie za niecałe dwa miesiące odbędzie się finał Pucharu Świata we WKKW.

Magazyn Jeździecki TVP Sport, w zamyśle jego twórców, ma być poświęcony wszystkim dyscyplinom. Stąd, każdy widz znajdzie w nim coś dla siebie – relacje z bieżących przygotowań i startów polskich zawodników, ciekawostki spoza aren sportowych, porady i doniesienia, prezentacje wielkich osobowości jeździeckich, najważniejsze wydarzenia z kart historii – po prostu moc wyselekcjonowanych tematycznie atrakcji.

TERMINY EMISYJNE „Galopu” w TVP Sport:
Środa, 24 czerwca, godzina 15.00 – PREMIERA!!!
Sobota, 27 czerwca, godzina 16.25 – POWTÓRKA!!!

PAMIĘTAJMY – wyniki oglądalności buduje liczba ludzi zasiadających przed telewizorami, dlatego też każdy koniarz powinien znaleźć czas na „Galop” w TVP Sport. Aby mógł on towarzyszyć polskiemu jeździectwu nie tylko na drodze przygotowań olimpijskich Londyn 2012…


http://dressage.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=829&Itemid=45
nie do konca w temacie, ale na tytul watku pasuje:

na eurosporcie skoki 😉
w TVP Sport ogladalam caly Puchar Narodow i Gran Prix...
Jako że nie mam TV, pogrzebałam w necie i się dzielę:

Magazyn "Galop" i trochę relacji z zawodów dostępne są na stronie TVP Sport, np. tu:
http://sport.tvp.pl/inne/pozostale/jezdziectwo/magazyn/galop/wideo/magazyn-galop--24062009

a tu strona ogólna:
http://sport.tvp.pl/inne/pozostale/jezdziectwo

Mi to bardzo ładnie chodzi, jakość do wytrzymania, emisja - o dowolnej porze 😉
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
27 czerwca 2009 14:18
Dzisiaj wszystkich posiadaczy Cyfrowego Polsatu zapraszam o 20:30 na kanał Eurosport.
Interesujace zawody w skokach  Global Tour🙂
Mmmm oglądałam relację z CSIO w Sopocie... i jaka to radość móc oglądać relację z takiego wydarzenia normalnie a nie na kompie 🙂 Super radość i wielki plus dla Canal + 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 czerwca 2009 01:27
Kilka dni temu oglądałam magazyn jeździecki 'Galop' czy jakoś tak na TVP Sport.

I muszę powiedzieć, że jestem pod dużym wrażeniem. Miło się oglądało, a komentatorzy profesjonalnie przygotowani do 'wykładów' o zawodach czy innych imprezach na tle jeździeckim. Ogromny plus!
CSIO Sopot też oglądałam na TVPS i cieszę się przeogromnie, że w końcu telewizja tvp zaczęła brać pod uwagę rownież koniarzy 🙂

A na Eurosporcie niedawno leciały zawody Rolexa. Relacja jak zwyjle świetna 🙂
na Animal Planet w piątki o 21 ma lecieć nowa seria "Dżokeje"
ciekawe co tam będzie...
w czwartek -  2.07 na canal + sport będzie puchar narodów z Aachen o 19:25 i 21:50  😜
Ten magazyn jeździecki  będzie w każdą środę?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się