TRANSPORT- szukam, oferuje

Szukam transportu, nachętniej łączonego, ze Szczecina Dąbie do Chojny (woj zachodniopomorskie)
LAST MINUTE!!!
Mamy wolne miejsca w najbliższych dniach: Łódź-Jastrzębie Zdrój; Lublin-Łódź i Bielsko-Biała-Chełm w transporcie łączonym!
535 360 318
Szukam transportu dla jednego konia z Luszowic koło Chrzanowa w kierunku Mszany Dolnej +/- 110km w jedną stronę, między 9-15 Maja.
Ktoś coś może słyszał o transporcie lub możliwości pożyczenia przyczepki najlepiej na kat.B  😉
LAST MINUTE!
Kto chce się dołączyć do przejazdu Łódź-Leszno, Katowice-Łódź lub Poznań-Gliwice?
535 360 318
Szukam transportu dla walacha warszawa-wroclaw. Najchetniej za tydzien.
Pod koniec czerwca (termin do uzgodnienia) mam wolne miejsce na trasie Wrocław-Kołobrzeg (możliwość dołączenia lub odłączenia po drodze, jedziemy przez Szczecin) i w drodze powrotnej będą dwa miejsca.
Transport przez przewoźnika zajmującego się tym na co dzień. Bardzo korzystna cena. 🙂
LAST MINUTE!
Kto chce dołączyć? W tym tygodniu są wolne miejsca Łódź-Jelenia Góra i wszystko co po drodze.
NAJLEPSZA CENA!
535 360 318
Szukam transportu łączonego dla konia z woj. świętokrzyskiego do Warszawy w tą niedzielę (22.02). Informacje pod numerem telefonu: 730 776 515
Chce się ktoś podłączyć do którejś z tras:
Łódź-Przemyśl;
Turek-Łódź;
Rzeszów-Konin
535 3560 318
POLECAM

Najbliższe transporty koni:
Kraków - Wrocław
Kraków - Warszawa - Mazury
Mazury - Szczecin - Kraków

Tel. 530-516-264
Szukam transportu na 3 - 5 Czerwca spod Łodzi do Warszawy.

EDIT: Numer kontaktowy: 696 313 065.
Szukam transportu najchetniej sobota niedziela wroclaw-wawa. Inf pod nr tel 605364327
agam Napisz do Provender Horse Travel, oni są z Wrocławia. Z tym, że u mnie wyszła im dość kosmiczna kwota dlatego polecam tego powyżej, ze względu na stosunek ceny do jakości  🙂
Znajomy w tą niedzielę może przewieźć 2 konie z Łobza/Nowogardu lub okolic do Warszawy, a z Warszawy do Łobza/Nowogardu następnego dnia będzie miejsce na jednego - jeśli ktoś byłby zainteresowany. W aucie miejsce na 4 osoby.
Kto chce się dołączyć do przejazdu Wrocław-Warszawa?
CENA nie do przebicia!
535 360 318
saganek   shit happens
31 maja 2016 09:31
Tak nietypowo, czy jest ktoś z okolic Łobza kto wozi bukmanką? Potrzebuję transportu dwóch jałówek na wystawę (i powrót) na sobotę... Odbór z Unimia dowóz do Glinnej i powrót.
saganek, masz wokół sporo koniarzy - Łobez, Drawsko... ich bym pytała 🙂
saganek, Amico Mołdawin 🙂 http://transportkoni-amico.pl/ Wypożyczają też bukmanki.
ktoś mógłby podrzucić na dniach spokojnego wałach z okolic Piły do Nowej Soli - Zielonej Góry , szukam okazji , żeby było taniej niz sama sobie pojadę 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
04 czerwca 2016 09:54
Czy wiecie może, czy są miejsca w których można wypożyczyć koniowóz na dwa konie? Może jakaś firma transportowa świadczy tego typu usługi?

Ewentualnie szukam transportu łączonego Warszawa - Dusseldorf.
I jeszcze jakie firmy transportowe w Polsce zajmują się transportem międzynarodowym? Na pewno J. Ptaszyński, ale pewnie jest tego więcej 🙂
arivle, Agnieszka Dziuba non stop jeździ za granicę
https://www.facebook.com/Dziuba-transport-koni-1378153285777867/?fref=ts
arivle, https://www.facebook.com/Transport-KONI-wwwLarkowskipl-369943676459046/?fref=ts
Dużo jeździ międzynarodowo, często można się do jakiegoś umówionego już transportu podłączyć.  Korzystałam na międzynarodową wycieczkę i osobiście mogę polecić.
Szukam miejsca ewentualnie chętnej do wspólnego transportu osoby na trasie Warszawa-Bydgoszcz/Bydgoszcz Warszawa.
Termin do ustalenia.
arivle, zapytaj o wycenę Tomka Buckiego (genialny facet, jeździ dużo i ma szanse na fajne cenowo transporty łączone). Ja mam do Tomka 1000% zaufania, robiłam z nim sporo zagranicznych tras, odbierał dla mnie konie w Belgii, Holandii i Niemiec:
http://www.transportkoni.com.pl/

A tu można na Służewcu wypożyczyć koniowóz na kat. B, za granicę pewnie też:
www.pbahorsestransport.eu
arivle, ja konia woze do Niemiec z z powrotem z pbahorsestransport i polecam Panstwa jak najbardziej. Warto do nich zadzwonic i sie spytac, bo kombinuja transporty laczone.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
05 czerwca 2016 21:12
W październiku tego roku planuję transport konia do Szwajcarii z okolic Warszawy. Czy ktoś będzie miał jakieś zapotrzebowanie po trasie na transport łączony? Niemcy, Czechy a może też CH?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
06 czerwca 2016 07:25
wiedźma, quantanamera, Klami, Burza, dziękuję, będę się kontaktować 🙂
aleqsandra, ja być może w drodze powrotnej, Niemcy - Warszawa. Ale, to zależy kiedy i będę potrzebować dwa lub trzy stanowiska.
arivle, również polecam Buckiego. Nie wiem co za "konimiętkę" on w tych koniowozach wozi, ale jak mi podjedzie gdzieś blisko konia, to mi się koń zamiast na trening czy myjkę, to do koniowozu ładuje 😁
W kwestii wyceny via mail dobrze uzbroić się w cierpliwość, bo Tomek na prawdę dużo jeździ...
Szukam transportu łączonego trasa Lublin -Nowy Dwór Maz dla jednego wałacha.
kontakt 606742882 najchętniej ok weekendu najbliższego.
To moze i ja sie tutaj oglosze, bo szukam chetnych na transport laczony, jade z pbahorsestransport.

Koniec czerwca: Jezioro Bodenskie (przy granicy szwajcarskiej) do Jeleniej Gory.

Poczatek pazdziernika: Z JG z powrotem nad Jezioro Bodenskie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się