TRANSPORT- szukam, oferuje

arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
06 czerwca 2016 22:32
wiedźma, to najprawdopodobniej się zabieram tym transportem, w obie strony, tylko na odwrót 🙂
Szukam czegoś na najbliższą sobotę. Łączony albo taxi. Trasa:  Sobota-Wola Raciborowska. Tak jakby Walewice-Kutno.
Dość pilnie poszukuje transportu Kębliny - Gajewniki w ten piątek wieczorem i Gajewniki - Kębliny po południu w Niedzielę.
Obudziłam się na dzień przed zawodami, gratulację dla mnie!  🤬
Dzieki wszystkim konik juz dawno w domu. Na transport polecam uslugi Agnieszki Dziuby. Super koniowozy i super profesjonalne podejscie!! A ceny zawsze rozsadne i niewygorowane. Jej nr tel to. +48 508 558 022
Pilnie wynajmę koniowóz na jutro. Kategoria prawa jazdy B. W Łodzi.
LAST MINUTE!
Wolne miejsca w transporcie Łódź-Nowy Sącz i wszystko co po drodze 🙂
ATRAKCYJNA CENA!
535 360 318
Gdyby ktoś szukał wynajmu koniowozu na kat. B w okolicach Warszawy to firma Prentki Pomiechówek/Chotomów koło Legionowa wypożycza. Cen nie znam.
Small Bridge, na pewno? To, że na stronie jest taka adnotacja nie do końca musi być zgodne z prawdą 😉 Firmę znam doskonale, bo swój koniowóz od p. Prentkiego odbieram w lipcu i nie wydaje mi się, żeby wypożyczał on koniowozy. Ale mogę być w błędzie.
A ja nadal się rozglądam za towarzystwem na trasie Wawszawa-Bydgoszcz...ktoś coś? 👀 termin bez znaczenia.
Na wystawie w Poświętnem twierdzili, że na pewno :-)
Small Bridge, no to zwracam honor 😉
Kto chce się dołączyć do transportu łączonego na trasie Polska-Niemcy-Belgia-Holandia-Niemcy-Polska?
CENA nie do przebicia!
535 360 318
LAST MINUTE!
Szukam transportu łączonego dla klaczy jeżdżącej grzecznie z ok Warszawy w ok Ustrzyk Bieszczady  lub okolice bliskie.
Tel 606742882
szukam transportu dla dużego wałacha na trasie Rakowiec k. Kwidzyna - okolice Gdyni / Wejherowa
Szukam transportu na trasie Warszawa- Nidzica- Warszawa w terminie około 19.07- początek sierpnia powrót. Bardzo chętnie transport łączony.
Mam wolne miejsce w transporcie na trasie Warszawa-Opole-Warszawa w poniedziałek 04.07 lub wtorek 05.07.
Czy ktoś chce się przyłączyć do transportu z Polski przez Niemcy do Holandii?
ATRAKCYJNA CENA!
535 360 318
Poszukuję transportu dla wałacha na początku sierpnia. Trasa Marki k/Warszawy - okolice Tczewa (zaraz obok zjazdu z A1). Gdyby ktoś się wybierał i akurat miał miejsce bardzo proszę o pw  :kwiatek:
Warszawa - Zamość lub na odwrót, termin do dogadania, okolice połowy lipca

Warszawa-Śląsk w przyszłym tygodniu, super cena!
502 599 400
Środa, lub czwartek (13 -14 VII) będę jechał z okolic Wawki do Olsztynka. Mam dwa wolne miejsca w przyczepie, jeśli ktoś zainteresowany zapraszam na priv.
szukam transportu łączonego do Trójmiasta  z ok Warszawy dla grzecznej klaczy w pierwszych dniach sierpnia.
kontakt 606742882
LAST MINUTE!
Warszawa-Szczecin-Łódź!
Kto chce się dołączyć?
535-360-318
Szukam transportu łączonego na trasie Warszawa- Jakubowice- Warszawa 19-21.08.16. Ktoś coś?
Last minute!
Kto chce się dołączyć do przejazdu na trasach Zielona Góra-Łódź i Wrocław-Łódź?
Atrakcyjna CENA!
535-360-318
[CIACH]

 Reklama w nieodpowiednim miejscu, ogromne zdjęcie
Mam wolne miejsca w koniowozie z Polski do Francji, przez Niemcy, Holandię, Belgię, pierwsza połowa sierpnia. Szczegóły na priv.  😀
Twarda sztuka, dwa dni wcześniej ostrzeżenie, wywalony post, ale nic to...
[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] PONOWNIE REKLAMA NA FORUM
PONOWNIE ROZMIAR ZDJĘCIA
[/center]
14 sierpnia wracam z pustą przyczepą z okolic Szczytna do Warszawy (bez problemu mogę zboczyć z trasy). Gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam na priv 🙂
Potrzebny transport łączony terminie 20-28 sierpnia z ok Warszawy do Wejherowa dla klaczy.
kontakt 606742882
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się