TRANSPORT- szukam, oferuje

A.   master of sarcasm :]
10 października 2014 08:04
Zbieramy chętnych na drugi etap Polska - Anglia (płd-wsch, okolice Londynu, Cambridge, Suffolk etc), transport łączony, miejsca tylko z Polski. Kontakt do przewoźnika 508 558 022
Szukam transportu na któryś weekend października na trasie Oława ( pow Wrocławiem) do Poznania (Zakrzewo) 🙇
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
10 października 2014 11:48
Grzecznościowo:

W weekend 25-26 października będzie jechał pusty transport na 3 konie z Wrocławia na Mazury, do miejscowości Wydminy - można się podpiąć. Zainteresowanym przekażę nr telefonu do organizatora transportu poprzez pw.
Ale to chyba przez Poznań nie pojadą 🙁
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
10 października 2014 12:12
AgnieszkaZdanowicz masz pw
Grzecznościowo:

W weekend 25-26 października będzie jechał pusty transport na 3 konie z Wrocławia na Mazury, do miejscowości Wydminy - można się podpiąć. Zainteresowanym przekażę nr telefonu do organizatora transportu poprzez pw.

A będziecie może jechać przez warszawę?
Szukam transportu dla jednej klaczy z Warszawy ( Choszczówka) na Mazury -puszcza Borecka (kod 19-411). Termin : PAZDZIERNIK. Dzień dowolny. Magda tel: 696747571 
Potrzebuję transportu wałaszka z Dobrzyńca 20 kilometrów za Warszawą na Kaszuby - Przywidz gdzieś koło 22-26 października. Może ktoś ma wolne miejsce albo wraca na pusto to chętnie się dołączę do transportu i kosztów. Ewentualnie inny termin do ustalenia. NIEAKTUALNE !
SZUKAM kogoś kto chce przewieźć konia z Warszawy do Krakowa lub dalej..ewentualnie dolaczyc do mojego transportu Krk-Wawa.
Chciała bym przewiezc konia na początku listopada a jeśli się nie uda dokoptować pary - na początku grudnia (koniecznie w weekend).
Jest ktoś chętny? Cena bardzo okazyjna 🙂
SZUKAM kogoś kto chce przewieźć konia z Warszawy do Krakowa lub dalej..ewentualnie dolaczyc do mojego transportu Krk-Wawa.
Chciała bym przewiezc konia na początku listopada a jeśli się nie uda dokoptować pary - na początku grudnia (koniecznie w weekend).
Jest ktoś chętny? Cena bardzo okazyjna 🙂



Jeżdżę często na tej trasie. Koniowóz full wypas 😉 Zapraszam 535 360 318
Może ktoś w piątek (17 pażdziernika) jedzie na trasie  Wrocław /Polanica - Warszawa / Łódź i może przywieźć mi kucyka? 🙂
Zula   She is nature in its finest form.
15 października 2014 10:42
Poszukuję transportu dla klaczy na trasie Warszawa(Prażmów) - Opole. Najchętniej transport łączony.
Szukam transportu w okolicach 2-3 listopada na trasie Jelenia Gora-> Jezioro Bodenskie dla 1 konia. (ewentualnie kierunek Szwajcaria, Stuttgart)
[quote author=wiedźma link=topic=69548.msg2202171#msg2202171 date=1413389148]
Szukam transportu w okolicach 2-3 listopada na trasie Jelenia Gora-> Jezioro Bodenskie dla 1 konia. (ewentualnie kierunek Szwajcaria, Stuttgart)
[/quote]


Witam. Jadę tam. Wiadomość poszła na priv.
We wtorek wolne miejsca w koniowozie na trasie Poznań-Warszawa-Poznań.
535 360 318
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
20 października 2014 16:40
Mamy wolne miejsca w koniowozie na trasie do jaszkowa 23-26 lub do poznania z Warszawy (i z powrotem najlepiej lub na odwrót )  PILNE  prosze o kontakt na numer : 695620112
Mam wolne miejsca w koniowozie na trasie Warszawa-Poznań-Warszawa. Jadę dziś lub jutro. 785 313 754
Wolne miejsca w koniowozie Warszawa-Trójmiasto-Warszawa. Kto chce się dołączyć? 😉
POSZUKUJĘ TRANSPORTU KONIA Z POLSKI DO DANI W TYM MIESIĄCU (CZYM PRĘDZEJ TYM LEPIEJ)
PROSZĘ PISAĆ NA PRIV LUB 604 492 052
Mam wolne 1 miejsce w KONIOWOZIE 7 listopada ( piątek). Trasa: Gliwice -Warszawa. Więcej info pod nr 608 72 72 18.
Warszawa - Poznań/Buk dr. Przewoźny- Warszawa
10.11.2014
kontakt 508558022 Agnieszka
Wolne miejsce w koniowozie
POLSKA- ANGLIA
Mamy jeszcze 4 wolne miejsce w koniowozie na transport do Anglii
zapraszamy chętnych na transport łączony
+48508558022
Mam wolne miejsca w koniowozie Lublin->Łódź  😉 Zapraszam!

13.11.2014
Mam wolne 2 miejsca w koniowozie Warszawa - Poznań/ Buk
mogę zabrać tanio konie.
508558022
Jedzie ktoś może w ten weekend w stronę Białegostoku? Szukam kogoś przejazdem przez okolice Grodziska Maz. 
Czy ktoś w najbliższym czasie wybiera się z Warszawy na mazury ( okolice Giżycka, Kętrzyna) i będzie miał wolne miejsce w przyczepie?
Witam. Mam jutro wolne miejsca w koniowozie z Łodzi do Konina. Pozdrawiam
Mam wolne miejsce w przyczepie w środę (19.11.) na trasie Warszawa-Bydgoszcz-Warszawa.
Ktoś jedzie 22.11 na Wolę przez Kicin lub okolice i ma wolne miejsce dla jednego konia ? Proszę o PRIV
Czy ktoś będzie jechał w przyszłym tygodniu do Warszawy przez Kielce i ma miejsce dla 1 konia?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się