Kącik Częstochowianina/nki : )

xxoo to ta stajnia Doroty Chrząstek?
Dorota ma stajnie? Matko bosko, ja ją znam jeszcze za czasów wspolnych jazd w Scoucie. No, 12 lat temu to bylo 🙂
Gdzie dokladnie w Bialej, maja jakas strone www?
O tez nie wiedzialam ze ona ma stajnie. A jak juz swoj temat mamy, wie ktos moze (glownie raczej lambadowi ludzie) gdzie stoi obecnie koń Bal i kto go jeździ?
Właśnie u Doroty :P
karesowa cena w Palomino to 600zł.
Humulus lupulus nie, nie żartuję, niestety tak miało byc ze wszystkim, że miało byc a nie ma, obawiam się że trochę pomysł na tą stajnię przerósł samych właścicieli i nie podołali finansowo z utworzeniem tam czegoś większego.

Też chętnie dowiem się czegoś o tej stajni w Białej, od której strony to dokładnie??
w białej to chyba stajnia "Apollo"  co nie ?
a kojarzycie może stajnię "Pasja" w Kamyku, tam są głównie hucułki ? jakieś sposptrzeżenia dotyczące tej stajenki ?
lub stajnie położoną na uboczu Częstochowy "Stajenka Wilga"  z tamtąd miałam kupić konia 'wirusa' i ciekawa jestem kto zna tą skromną stajenkę.
🤔
Tak tą stajnie prowadzi Dorotka i Paulina i to nie Apollo. Jeśli chodzi o Bala to też tam jest i kilka innych koni z Lambady 🙂
W Kamyku to tylko i wyłącznie stajnia hodowlana. Właściciel ma tam same hucuły i trzyma jednego konia w pensjonacie. Ale swoim zachowaniem dobitnie daje do zrozumienia żeby koń pensjonatowy się wyniósł... Ogólnie ten człowiek jest trochę dziwny i cierpi na częste zmiany nastroju. A Apollo nie jest w Białej tylko w Częstochowie/Kiedrzyn. I teraz sobie przypomniałam, że jest jeszcze jedna stajnia w Gruszewni na trasie Czwa-Kłobuck z Czwy trzeba wyjechać przez Grabówkę. I to jest Ostatni dom w Gruszewni po prawej stronie... Ale, a niech to... Hali nie ma
a to przepraszam, pomyliło mi się.
a można wiedzieć gdzie dokładnie jest ta stajenka  ? i jak się nazywa ?
Jeśli chodzi o Kamyk, to nie jest tylko stajnia hodowlana, gdyż ostatnio byłam tam i pytałam się o pensjonat i nie było z tym żadnego problemu.
Przeciwnie pracownik/instruktor proponował mi zakup jednego z tutejszych koni, pokazując indywidulanie każdego z nich oraz zapraszał na jzdy, gdyż z tym jest kiepsko.
Humulus lupulus: Nie  wiem o kogo ci chodzi, ale właściciel tej stajni jeździ na wózku. Dlatego zbyt często tam nie bywa.
Ciągle interesuje mnie temat "Stajenka Wilga" kojarzy ją ktoś ? ?
Będe wdziączna za odpowiedź  😉
Moje źródła podają, że dawno jazd rekreacyjnych nie było (bodajże od wakacji) stajenny Michał jeździ tymi końmi trochę w bryczce i to wszystko. A to że właściciel jeździ na wózku nie oznacza że nie może mieć wahań nastroju :P
stajenka miesci sie w Białej.  Rozmawialam z Dorota i jakbyscie chcieli luknac albo sie czegos dowiedziec to mozecie do niej dzwonic tu jest jej numer 783835583
no tak, ale z początku myślałam ze chodzi ci o tego instruktora  🙄
z właścicielem osobiście nie rozmawiałam więc nie wiem.
Doradzę się was, kupować konia z Kamyka? bo słyszałam , że w Kamyku nie za dobrze się dzieje jeśli chodzi o jazdy, i niezbyt ciekawa sytuacja..
ale nie wiem jakie tam są konie, był tam kiedyś ktoś na jeździe ?
  Domi18422  A szukasz hucuła?
ogólnie szukam mniejszego konia, tak poniżej 150.
coś tak ok. 145cm wkłębie
może znacie kogoś kto tu w okolicy sprzedaje ?
bo ja szukam i nie widzę nic szczególnego
🤔
a znacie może stajnię "Palomino" ?
słyszałam jest gdzieś koło Cżęstochowy, macie może stronę internetową stadniny ?
lub adres ?
przeczytaj caly watek, bylo juz o Palomino
i edytuj posty.
jeździ ktoś w laredo? pewnie nikt się nie znajdzie, ale jak już jest wątek to się spytam ;p
A to ja mam jeszcze małe pytanko, czy wie ktoś gdzie dokładnie znajduje się Lambadowe "rancho". Jakaś nazwa miejscowości chociaż, a jeśli ktoś zna to dokładniejszy adres, bo na stronie Lambady tej informacji nie odnalazłam 😉
karesowa   Rude jest piękne!
14 stycznia 2012 14:03
A czy ktoś wie coś więcej a temat tej stajni http://www.lesnykonik.pl/lesnykonik.html  byłam tam wieki temu, ale widzę że stajnia się rozwinęła, postawili halę. Czy prowadzony jest tam pensjonat, czy na miejscu jest jakiś trener, odbywają się treningi czy to tylko rekreacyjna stajenka bez pensjonatu??
można do tej stajni dojechać z częstochowy bez samochodu? np. pociągiem? to jest w Poraju?
karesowa   Rude jest piękne!
14 stycznia 2012 14:50
Można dojechać pociągiem do Poraja
to wiem, ale co dalej? tzn jak daleko to jest od stacji? na stronie jest tylko dojazd samochodem i chyba nawet adresu nie ma.
.
Ja polecam stajnie Comedy 35 km od częstochowy warunki opieka sianko i wszystko co trzeba na najwyższym poziomie. Stajnia w ciągłej rozbudowie. Co chwile są jakieś nowości. Pozdrawiam
Ja polecam stajnie Comedy 35 km od częstochowy warunki opieka sianko i wszystko co trzeba na najwyższym poziomie. Stajnia w ciągłej rozbudowie. Co chwile są jakieś nowości. Pozdrawiam

O tej stajni w zyciu nie slyszalam, jaka miejscowosc, czy pensjonat tylko czy jazdy tez, maja jakas stronke?
Evson , proszę.
http://jazdakonna.info.pl/
😉
Pensjonat jest trzymam tam sierściuszka od prawie 2 lat. Konie wypuszczane są w ręku same lub 2,3 w zależności od właściciela. Mega duże jasne boksy szeroki korytaż, boksy ścielone sprzątane regularnie, karmienie 3 razy dziennie, fajny plac do jazdy z kompletem przeszkód, myjka wewnętrzna z ciepłą wodą, solarium w montażu, siodlarnia, WC z prysznicem, fachowa opieka 24h, możliwość treningów, wyjazdów na zawody. W razie pytań odpowiem na pw lub dam numer do właścicielki.
Aaa Magda Kamińska  🙂 Dzieki, na pewno kiedys tam zajrze bo zapowiada sie ciekawie. Tylko ze stronki niestety nadal nie wynika czy prowadzi treningi ale bez własnego konia, niestety u mnie tylko taka opcja  🙄
Myślę że wszystko jest do dogadania ma rożne konie od rekreantów do chodzących wysokie konkursy. Musiałabyś z nią pogadać. Zapraszam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się