Stajnie: kujawsko-pomorskie

Dramuta12, ja wiem o zawodach 27 i 28 - Grudziądz i Gródek 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
05 czerwca 2015 22:23
I my 13 czerwca🙂 a 27 to tylko pokazy dyscyplin.
domiwa, 21 chyba są pokazy? 😉 Ja mówię o zawodach uu... no właśnie nie wiem kogo 😉 Na pewno są w jakiejś bardziej prywatnej stajni 🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
05 czerwca 2015 22:28
A to wiem. Na jakims boisku w Grupie.Przy jakims gminnym festynie czy cos podobnego.
Wybiera się ktoś do Luchowa 28.06 i ma wolne miejsce w przyczepie? 👀 Bardzo chciałabym zabrać młodą, a samochód padł...
Dorzucam propozycje.
Znalazłam zdjęcia tylko z 30.05 z Kobylarnii

a szukam z 31.05
ktoś coś ma?  :kwiatek:
Kto z wetow u nas wykona bronchoskopię?  :kwiatek:
Kto z wetow u nas wykona bronchoskopię?  :kwiatek:


Michał Kasprzyński z Gdańska 😉
Euphorycznie, A Kujawski?
Właśnie! Dzięki  :kwiatek:
saganek   shit happens
15 lipca 2015 12:55
Cześć. Dziewczyny czy w Bydgoszczy oprócz Rekopu, Grene jest jakiś sklep z artykułami jeździeckimi? wujek google nic nie mówi...
Volta Sklep Jeździecki!  😍
https://www.facebook.com/sklepvolta?fref=ts
Jeszcze coś na Karpackiej otworzyli.
saganek, jest na Karpackiej NewHorse 😉

[[a]]https://www.facebook.com/pages/Sklep-Je%C5%BAdziecki-New-Horse/819200048170943[[a]]
saganek   shit happens
16 lipca 2015 06:15
:kwiatek😀zięki dziewczyny!
Pomocy!  😉

Szukam stajni w okolicy Bydgoszczy, z pensjonatem, zielonymi łąkami, ewentualnie halą. Najlepiej jak by na miejscu był trener ujeżdżenia. Mile widziany dojazd komunikacją miejską.
Ktoś coś?  😀
Kto się melduje na JMPA w Kaszczorku? 😀
Stajnia Brzegowa w Bydgoszczy - jakieś opinie?
Hej! Jest tutaj może ktoś, kto posiada aktualny numer telefonu do stajni Ben-Hur w Witoszynie ( koło Włocławka)? Wszystkie jakie znalazłam w internecie nie działają. Mam niedaleko działkę i kiedyś jeździłam tam w czasie wakacji, mam sentyment do tej stajni, a w tym roku jadę na działkę i muszę zabrać konia ze sobą. Zależy mi więc, żeby to tam go postawić. Będę wdzięczna za wszelkie info. 🙂
Achaja, ja byłam, szkoda, że na rv się nie logowałam wcześniej 🙁 Jak Ci poszło? 😉
Libeerte, nie startowałam, miałam jechać z aparatem w sobotę, ale pogoda skutecznie mnie odstraszyła... 🙁
Achaja, potwierdzam, była tragedia :/ Jak przez tyle lat zawsze lało całymi dniami, tak teraz było za gorąco, nie szło wytrzymać.
Tak źle i tak niedobrze 😁
Ekstremalne zjawiska pogodowe nigdy nie są fajne :P
Dokładnie 😁 Dobrze, że to już mój ostatni raz był 🤣
monczis, ja tylko wiem ze ludzie są tam zadowoleni z pensjonatu,  struga 5am jeden przypadek , ale jak dla mnie konie za mało wychodzą na padoki ( około 2h ) do tego karuzela. Ale chyba można się dogadać bo koń klientki wychodzi juz na dużo dłużej.
Hej! Jest tutaj może ktoś, kto posiada aktualny numer telefonu do stajni Ben-Hur w Witoszynie ( koło Włocławka)? Wszystkie jakie znalazłam w internecie nie działają. Mam niedaleko działkę i kiedyś jeździłam tam w czasie wakacji, mam sentyment do tej stajni, a w tym roku jadę na działkę i muszę zabrać konia ze sobą. Zależy mi więc, żeby to tam go postawić. Będę wdzięczna za wszelkie info. 🙂

poszło pw
Czy możecie polecić mi dobrego kowala (rozkucie i werkowanie), który dojedzie mi na dniach? Od trzech tygodni Piotr Tłok mi obiecuje, że będzie na 100%, a a jak mu się nie chce to ma mnie gdzieś i nie raczy odebrać telefonu! A koń stoi dwa miesiące w podkowach. 😤 👿
Najlepiej jakby kowal był z północy województwa.  😉
Dramuta12, możesz spróbować zadzwonić do p.Jacka Kułagowskiego, ale on jednak jest z Torunia i nie wiem czy wybierze się gdzieś dalej 😉 Za to bardzo go polecam 😉
DraDramuta12, rozkuc i wywerkowac to mogę Ci ja raz 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się