Stajnie: kujawsko-pomorskie

Szukam karego wałacha imieniem BALETMISTRZ http://www.bazakoni.pl/baletmistrz-raschexrekrut-balladynas
Balet został kupiony od prywatnej właścicielki w lutym br i sprzedany do Państwa Gerke. Z tego co wiem, został dalej wystawiony na sprzedaż. Posiada ktoś informacje gdzie może przebywać teraz Balet?
Czy jest u nas w woj. jakiś fizjoterapeuta z derkami magnetycznymi (chodzi mi oczywiście o zmienne pole magnetyczne, nie te "zwykłe" magnetyczne) oprócz Fizjopunktu? Ew. ktoś dojeżdża w te okolice często? Bardzo często...  Baardzo pilna sprawa.
Cocosowo, nie jestem pewna, czy o to chodzi, ale Vifor Vet?
nostril   be your own kind of beautiful
10 września 2015 07:37
Cocosowa ja korzystam z Fizjopunktu i u nas Marta bardzo często się pojawia. Teraz była w niedzielę i zamierzam ja ściągnąć na przyszły weekend jak się uda, Bardzo polecam!
Wstępnie rozglądam się za jakimś pensjonatem dla mojego konia, niedaleko UTP bądź UKW (chociaż niekoniecznie, bo jestem zmotoryzowana), najlepiej z halą.
Ktoś ma coś do polecenia (prosiłabym od razu o orientacyjne ceny)? Z góry dziękuję  :kwiatek:
Niecaleko UTP masz Jarużyn, ale nie wiem czy są aktualnie boksy. Jest spora hala, karuzela, kończą kryty lonżownik.
Niecaleko UTP masz Jarużyn, ale nie wiem czy są aktualnie boksy. Jest spora hala, karuzela, kończą kryty lonżownik.

jak na razie się rozglądam, to dopiero za rok, więc myślę, że może coś być 🙂 Dziękuję bardzo 🙂
Polecacie jakis pensjonat/stajnie w kujawsko pomorskim ? Najlepiej w odległości do 30 km od Torunia. Poszukuję Dobrego miejsca dla mojego Hucułka.
LittleAnn92, a na czym Ci najbardziej zależy? 😉 Dużo mamy stajni. Mała Nieszawka, Kaszczorek, w Grabowcu 3 stajnie, na lotnisku Stajnia pod szybowcem, Zajezierze, Czarne Błoto 🙂



edit: literówka 😉
najbardziej zależy mi zeby kon stał w czystym boksie, był wyprowadzany na padok itd. W niestety nasłuchałam sie ze Nie wszędzie właściciel sie z tego wywiązuje (kaszczorek)  😡
Ponad to chciałabym dobry teren na wycieczki i mozliwosc treningu pod okiem instruktora. Oczywiście tez podłoże w którym mogłabym jezdzic tez w zimę. Szkoda tylko ze tak mało stadnin posiada hale (chyba ze o czyms nie wiem)
🙂
🙂
LittleAnn92, w Kaszczorku bywałam regularnie (współdzierżawiłam konia) i wychodził na padok codziennie, nigdy sie nie zdarzyło, żeby ktoś o nim zapomniał. Ściągane z padoku są tylko na czas deszczu i na noc 🙂 Jedyny czas, kiedy wychodziły mniej i na mniejszy padok, to czas MPA, bo na padokach były postawione stajnie. Nie wiem do jakiego trybu żywienia jest przyzwyczajony Twój koń, bo tam konie dostają sniadanie, idą na padok, wracają na obiad, znowu padok i pozniej kolacja. Na padoku nie dostają siana, a na trawe są wypuszczane tylko raz w ciągu dnia. Hala jest mała, ale w zimę idzie pojeździć, no i dosyć duży las 🙂 Mi akurat bardzo się tam podoba. Hala jest też w Agrofoodzie i w Młyńskiej Strudze (tam chyba nie ma teraz miejsc). Hala jest jeszcze w Fundacji Ducha, ale oni nie prowadzą hotelu. Nie wiem jak jest w okolicach Zajezierza.
A jak to wyglada z nauka ? Gdzie sa najlepsze opinie o instruktorach i ich zaangażowaniu ?
Tak? A to pozytywnie mnie zaskoczyłaś, 🙂 przyznam szczerze ze słyszałam od dwoch osob ze mozna tam spotkac stęchłe siano u koni bądź wlasnie niedociągnięcia w trzymaniu. A dalej Dzierzawisz konia ? Nigdy nie mialas takich problemów ? Najbliżej i najłatwiej byłoby mi sie dostać wlasnie tam łatwego ubolewalam ze jest tam taka sytuacja.
Owszem, pare lat temu też słyszałam nieciekawe historie. Teraz naprawdę jest dobrze.
A nauka, hmm. Jak ktoś ma prywatnego konie to wybiera sobie trenera, który mu odpowiada i dojeżdża. Oczywiście zależy od warunków finansowych itd. W Kaszczorku na miejscu jest p.Sławek Ciuruś. Koleżanka mówiła, że fajnie prowadzi treningi, ale ja osobiście nie miałam. Dużo osób poleca p.Asię Kruk, Zuzę Łukasiak (znam jedną osobę, która bardzo fajnie się rozwinęła pod jej opieką). Wybór trenerów jest duży, kwestia tego czyje metody będą Ci pasowały, na kogo będzie Cię stać i kto będzie do Ciebie dojeżdżał 🙂 Jak będziesz czymś konkretniej zainteresowana to pisz pw 🙂
Libeerte, Czarne Błoto 😉 Swoją drogą pod każdym kątem bardzo polecam. Jedyny feler, to fakt, że zimą może być ciężko - brak hali.

Kaszczorek... hmm... mnie skutecznie przez lata zniechęcił. Co prawda nigdy nie miałam do czynienia na co dzień, ale przy każdej wizycie wychodziłam raczej zniechęcona. Po tych kilku latach "znajomości" obecnie jedyny jej atut to dla mnie lokalizacja, ale to za mało, żeby się zdecydować.

Okolice Zajezierza cudne pod kątem terenów, jest fajna stajnia, ale po zeszłorocznych atrakcjach nie wiem czy właściciel jeszcze się zdecyduje na wzięcie koni w pensjonat. Brak hali.

Może Balczewo? Dalej w stronę Inowrocławia, ale dojazd świetny. Nie wiem niestety jak ze szczegółami w utrzymaniu koni - może ktoś powie coś więcej?

Dworcika, aa dzieki, juz poprawiam 😉

A gdzieś w stronę Ciechocinka? Coś kojarzę, że ktoś z moich znajomych przenosił się tam właśnie ze względu na halę, ale więcej szczegółów nie pamiętam
Ok. Dzieki wielkie za Odp, bardzo możliwe ze napisze  🙂

Slyszalam tez o jakiejś stadninie w okolicach chelmzy, witkowia ? Ktos cos ?
No tak, jest taka stajnia 🙂 Ale hali również nie ma. Znam właścicieli, ale szczegółów o tym jakie są warunki to akurat nie znam.
Widziałam gdzieś w jej opisie ze na zimę 15/16 planują budowę hali. Zależy jaka, jezeli z plandeki to budowa potrawalaby kilka dni ale nie wiem ile prawdy w tym opisie... Hmmm w stronę Ciechocinka ? Cos wlansie wygooglowalam i wyszło mi "stajnia pod tężniami". Cos czuje ze czeka mnie wycieczkowy tydzień.... Nie ma to jak zima ;p
Jeśli potrzebna Ci dobra hala to zacznij od Agrofoodu i ewentualnie Kaszczorka. Przypomniała mi się jeszcze jedna stajnia - stajnia Eureka
Mam mozliwosc trzymania konia u rodziców dlatego wlasnie na jesień/zimę szukam czegos głownie z hala, Ew. dobrym podłożem.
Oooo, o niej nie slyszalalam, dzieki dziewczyny za wiadomości, wszystko sprawdzę  😉 🙂
🤦Jeśli potrzebna Ci dobra hala to zacznij od Agrofoodu i ewentualnie Kaszczorka. Przypomniała mi się jeszcze jedna stajnia - stajnia Eureka


Wiesz gdzie miesci sie ta stajnia eureka ? Ponieważ nie widze żadnych informacji ani adresowych ani telefonicznych.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Post pod postem
Ja tak jak Dworcika polecam Czarne Błoto.  🙂 Świetna trenerka na miejscu, konie codziennie wychodzą na dwór, są fajne tereny. Tylko, że nie ma hali :/
Polecacie jakis pensjonat/stajnie w kujawsko pomorskim ? Najlepiej w odległości do 30 km od Torunia. Poszukuję Dobrego miejsca dla mojego Hucułka.


Szczerze polecam KJ Młyńska Struga w Grabowcu. Bardzo dobra opieka, ośrodek prowadzą fantastyczni i profesjonalni ludzie. Do dyspozycji kryta ujeżdżalnia oraz dwa zewnętrzne place do jazdy (w tym jeden z kwarcowym podłożem), karuzela i lonżownik. Na miejscu czynnie startujący instruktorzy i trenerzy (zarówno w skokach jak i ujeżdżeniu). Konie wyprowadzane na padoki, stajnię otacza las. Jeżeli miałabyś więcej pytań to śmiało pisz PW 🙂
patrycjasz, tylko z tego co mi wiadomo, to nie ma u was miejsc 🙂
dziewczyny, pilnie potrzebuje info, czy w najblizszym czasie nie pojawia sie w okolicy bydgoszczy dobry masazysta ?  🙇 o końskim mowie, oczywiscie  😎
Z tego co poki co udało mi sie ustalić w czarne błoto nie ma miejsc, podobnie w mlynskiej i w golubiu Dobrzyniu (znalazłam pensjonat z hala). jutro jade zwiedzić stajnie Eureka ale juz z rozmowy telefonicznej wywnioskowałam ze właścicielka to świetna kobieta 😉 No i jest hala....
OBIBOK Do Danki Gwizdały dzwoniłaś?  👀
nie, nigdzie nie dzwonilam jeszcze. "moja" masazystka nie moze dojechac, a kon pilnie potrzebuje jej obecnosci. nie znam nikogo innego niz ta moja babeczka. gdzies mogę jakies opinie o p. Dance poczytac? ktos korzystał z jej usług?
a moze jest na forum jakis wątek gdzie znajde info o planowanych trasach masazystów, zeby sie podłączyc?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się