Stajnie: kujawsko-pomorskie

Nie znam Kaszczorka  😉 Polecam Cavallino
Możesz wyszukać na facebooku. OJK Cavallino.
Moim zdaniem to najlepsza stajnia na świecie! Jeżdżę tam już długo i wiem, że jest bardzo fajnie! Posiadają oczywiście halę, stajnię dla koni prywatnych, zwykłą stajnię dla koni z rekreacji, dwie karuzele/lonżowniki z czego jedna w budowie, maneż taki głównie do rekreacji ale też dla koni prywatnych, wielki plac oraz czworobok. Stajnia znajduje się w Brzozie bydgoskiej.
Mam nadzieję, że pomogłam  😉
Dziękuje 😉 tez na pewno zajrzę bo z opisu zapowiada sie bardzo dobrze  🙂
Jeszcze z innej beczki, jeździł ktos w "mini stadnina stary Toruń" chodzi mi o jakość nauki.
LittleAnn92, cieżko powiedzieć, bo często instruktorzy się zmieniają
LittleAnn92, odradzam... taka tam "szkółka" - jeździsz bez kasku? Nie szkodzi 😉 Ponoć faktycznie instruktorzy co chwilę inni. Osobiście żadnego nie poznałam, więc ciężko mi się wypowiedzieć na ich temat, ale znam 2 osoby, które tam jeżdżą i słuchając relacji, oglądając ich zdjęcia - omijam z daleka.
Mógłby mi ktoś jeszcze raz doradzić jakie są warte polecenia stanie w okolicy Bydgoszczy dla osoby zmotoryzowanej z halą i solarium? Plus czy jest tam u Was jakiś dobry masażysta?
CIACH
Cześć 😉

Dostałam namiary na dwóch kowali : J.Kalabun  i P.Sowa

nie wiem, który lepszy i mniej wezmie za zwykłe rozczyszczanie?
Sowa zajmuje się stadkiem koleżanki od dłuższego czasu - nigdy nie było żadnej wpadki, zawsze porządnie i na czas. Przyjeżdża regularnie, sam pilnuje terminów. Jeżeli wie, że w umówionym dniu nie da rady przyjechać lub godzina ulegnie zmianie (zawsze jak jest to umawia kolejny termin), to dzwoni. A jak ma być, to jest - zawsze punktualnie.
Część koni jest kuta - zawsze bezproblemowo, jak potrzebne było kucie "specjalne", to doskonale poradził sobie z problemem (sam też go zauważył i zalecił takie a nie inne rozwiązanie - koń jest zadowolony). Do tego na spokojnie, bez nerwówki czy jakichś brzydkich w stosunku do konia zachowań. Fakt, że i konie bezproblemowe.
Dominikap63, nasze stadko ogarnia J.Kałabun, zdecydowanie jest bardzo dobry 🙂 ale nie mam pojęcia ile się płaci, bo jak sama go brałam to na kucie.
Bardzo polecam Janka Kałabuna. Kasuje chyba 50zł
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 października 2015 21:25
Czesc 🙂 mam do was wielka prosbe , bede zajmowac sie dystrybucja pasz w nizszych cenach  glownie bydgoszcz ale inne miasta tez wchodza w gre , i stad moje pytanie paszy jakich firm brakuje w bydgoszczy , toruniu itp jakich uzywacie i na jakie ewentualnie chcielibyscie zamienic. Wstepnie brane sa pod uwage pasze baileys , panto , pro linen oraz suplementy cortaflex ale jestesmy otwarci na propozycje 🙂


Włoskie pasze Guidolin! Są świetne, w szczególności Wafer fioc (duże bloki na bazie lucerny) a w Polsce jest tego tyle co kot napłakał, w wawie jest jeden jedyny importer  😀iabeł:
Odradzam sowe już u kilku moich znajomych fuszerkre odwalil osobiście raz go wzięłam i również nie zadowolona byłam z gadki magik jak ktoś się nie zna może uwierzy ale mam porównanie na 10 koniach które po jego wizycie drobily i skracaly wykrok w tym jedna kobyle mi tak krótko przyciol mimo że uprzedzalam że jest wrażliwa ze kulawa na 4 nogi przez tydzień była o ortopedi 0 pojęcia ma ale oczywiście dobry bajer pół sukcesu więc tak pogada i omota że w sumie początkowo sama w to wierzyłam puki w praktyce nie zobaczyłam jak to wygląda. Podejście do koni fakt tu złego słowa nie powiem bo spokojnie bez zbędnych krzykow i nerwów się obyło a to u kowali rzadkość ale generalnie nie polecę
Mam zupełnie odmienne doświadczenia 🤔
Jakie stajnie w naszym województwie (ewentualnie płd. pomorskiego) organizuję zawody ujeżdżeniowe?
Dramuta12, kJ Classic pod Bydgoszczą na pewno, kiedyś czasem agrofood koło Torunia, w Łojeiwe koło Inowrocławia kiedyś były

Edit:
Jesze towarzyskie w Rywalh w Grudziądzu. Śledź kpzj 😉
Dramuta12, Balczewo czasem robi (między Toruniem a Inowrocławiem). Coś tam Jarużyn kombinował, ale to takie towarzyskie tupanie tylko.
Cavallino też organizuje zawody ujeżdżeniowe.
Kogo polecacie do zębów?  :kwiatek:
Stachowiak.  😎
O P. Stachowiaku wiem 🙂, może jeszcze jakaś osoba polecana?
Anna Nowakowska 🙂
Też polecam panią Anię, a jeśli masz sporo cierpliwości to tez Kujawskiego mogę polecić 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
01 listopada 2015 18:35
Czy są jakieś fajne stajnie do zobaczenia w Toruniu i okolicach? Może ktoś byłby chętny mi pokazać? Będę wolna 30.11.
To zależy jakie dla ciebie są fajne. Ja mam konia w Nieszawce i jestem bardzo zadowolona. Dla bardziej wymagających - hala, kwarc, karuzela, zdecydowanie mogę polecić Młyńską Strugę. O Agrofoodzie różne opinie krążą, ostatnio coraz więcej pozytywnych.
Bischa   TAFC Polska :)
01 listopada 2015 18:52
Będę tylko przejazdem, 2 dniowym rodzinno-koncertowym, nie wracam do Torunia (mieszkałam tam do 12 roku życia) 😁 Chętnie bym coś po prostu końskiego zobaczyła 😉
No to chętnie zaprosiłabym do nas, ale w poniedziałek mnie nie ma 🙁
Bischa   TAFC Polska :)
01 listopada 2015 19:08
Na upartego może być niedziela, będę po 6 rano, ale czasowo też ograniczona do 16-17.
Dzięki dziewczyny. 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 listopada 2015 22:17
Anna Nowakowska 🙂


U nas też była, i na zęby i rentgen, polecam 🙂
CIACH
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się