Stajnie: kujawsko-pomorskie

smartini   fb & insta: dokłaczone
18 września 2016 20:16
dariosta, dziękuję :kwiatek: google nic nie wypluwał, forum uratowało jak zwykle 😀
Koniarze, czy w naszym regionie było by zapotrzebowanie na taką prawdziwą końską pralnię? Nie chcę mi się już wysyłać co chwila derek kurierem... Jak to u Was wygląda?
o takiej typowo końskiej pralni nie słyszałam, ale jest kilka miejsc w Bydgoszczy gdzie można wyprać grubą zimową derkę
Kalaarepa, a przeciwdeszczówki?Jak jest z impregnacją? Z dezynfekcją? Orientuje się ktoś może?
Gdzie w Bydgoszczy najlepiej oddać oficerki do naprawy?  👀
Frania, ja oddawałam czapsy do naprawy do szewca na błoniu na bronikowskiego, naprzeciw targu i byłam zadowolona, więc myślę że warto tam podejść i się zapytać. Jest też drugi na Błoniu za falowcem nie pamiętam jaka ulica, ale jak chcesz to sprawdzę.
A więc zaufam ci i oddam tam 😉 dzieki!
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 października 2016 22:16
ja w Toruniu piorę wszystkie dery i nie ma problemu żadnego. Ba, kochani piorą po kilka razy i doczyszczają z futra :P
smartini, zdradzisz gdzie dokładniej? 😉
Frania, ja bardzo polecam szewca na Gdańskiej, w bramie koło byłego McDonalda. Wszystkie buty wracają jak nówki <3
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 października 2016 14:50
smartini, zdradzisz gdzie dokładniej? 😉

Na wschodniej za ekranami zaraz przy nowej estakadzie 😉 blisko rogu z Kalinową


[s]PILNE!!!
Szukam siana, okolice Torunia-Bydgoszczy... Kończy nam się a NIGDZIE nie ma  😲 ktokolwiek widział ktokolwiek wie? W małych kostkach 🙁[/s]
już mam 😀
Hej hej  :kwiatek:
Szukam stajni (bądź konia od osoby prywatnej) gdzie mogłabym trenować do BOJ, zdać BOJ, a później startować w zawodach.
Oczywiście nie chodzi mi o jazdy w zastępach, ewentualnie małe grupy oraz instruktorzy, którzy zwracają uwagę na błędy.
Interesują mnie okolice Bydgoszczy, żeby można było łatwo dojechać komunikacją miejską,  albo PKS z centrum miasta oraz żeby dojazd nie zajmował dużo czasu.  🏇
W Jarużynie organizują odznaki jeździeckie i przygotowują do odznak. Nie wiem jak jest ze startami w zawodach, trzeba się dowiedzieć. Stajnia jest pewnie ok 10/15 min pieszo od pętli autobusowej 😉
W Jarużynie jest spoko. 🙂
W Jarużynie organizują odznaki jeździeckie i przygotowują do odznak. Nie wiem jak jest ze startami w zawodach, trzeba się dowiedzieć. Stajnia jest pewnie ok 10/15 min pieszo od pętli autobusowej 😉
W Jarużynie jest spoko. 🙂

Powiecie coś więcej? 🤔
A może jakieś opinie o Brzegowej we Fordonie? 😀
Bardzo polecam Brzegową  😍 !!! Przyjazne i dobrze przygotowane konie od kucyków po duże. Instruktorki bardzo miłe i wszystko wytłumaczą i jazy dobrze przygotowane do poziomów jeźdźców. Dużym plusem jet hala, która umożliwia jazdę w każdą pogodę oraz plac zewnętrzny z podłożem kwarcowym.
Co do przygotowania i wyjazdu na odznakę było by trzeba porozmawiać indywidualnie bo takowe się odbywają ale jeśli są chętni i gotowi na to.
Dodatkowo bardzo wygodny dojazd (tramwaj 3 i 5 z miasta) i od ostatniego przystanku niespełna 10min spokojnego spacerku  😉
Bardzo polecam Brzegową  😍 !!! Przyjazne i dobrze przygotowane konie od kucyków po duże. Instruktorki bardzo miłe i wszystko wytłumaczą i jazy dobrze przygotowane do poziomów jeźdźców. Dużym plusem jet hala, która umożliwia jazdę w każdą pogodę oraz plac zewnętrzny z podłożem kwarcowym.
Co do przygotowania i wyjazdu na odznakę było by trzeba porozmawiać indywidualnie bo takowe się odbywają ale jeśli są chętni i gotowi na to.
Dodatkowo bardzo wygodny dojazd (tramwaj 3 i 5 z miasta) i od ostatniego przystanku niespełna 10min spokojnego spacerku  😉


A ile jest osób na jazdach, są zastępy czy brak?
Czy ktoś z was miał styczność z panem z Rawelina? Chodzi mi głównie o sprzedaż koni (Czy jest uczciwy, jakie rzeczywiście są jego konie) 🙂 Z góry dzięki
Witam wszystkich koniarzy 🙂 Potrzebuję rady co do pensjonatu. Przyjechałam do Bydgoszczy na studia i poszukuję jakiegoś miejsca dla konia. Poczytałam wcześniejsze strony ale w dalszym ciągu mam zamęt w głowie . Byłam w kilku stajniach no ale sama już nie wiem. Nie mam samochodu, więc jestem skazana na autobusy. Mogłybyście mi polecić coś fajnego w miarę w rozsądnej cenie, żeby dało się dojechać autobusem ?
Byłam w Jarużynie, pod względem warunków mi się podoba ale orientuje się ktoś jak wygląda tam opieka na końmi itd ? Do Myślęcinka miałabym najbliżej, ale słyszałam już tyle złego o tym miejscu, że aż się sama boję ( chyba że się coś tam zmieniło? ). Byłam jeszcze w Brzegowej, Cielu i Patitaju ale niestety nigdzie nie ma miejsc. Na Cavallino mnie, biednej studentki nie stać - chociaż warunki mają tam wooow xD A i jeszcze koleżanka polecała mi Gliszcz ale tam nie byłam, więc wgl się nie orientuje jak jest z warunkami, cenami i dojazdem.
Błagam doradźcie mi co zrobić, bo ja już nie wiem 🙂
W Patitaj są wolne boksy
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
30 października 2016 16:33
Zna ktoś stajnie przyjazną dla kaszlakow w okolicy Bydgoszczy?
Czy ktoś z Was stoi w KJ Classic lub w Jarużynie? Mam kilka pytań.  :kwiatek:
lenalena, ja dość często zostaję na kilka dni/tygodni w Jarużynie i ogólnie orientuję się jak tam wygląda. W razie czego zapraszam na pw. 🙂
lenalena ja stałam w Solcu 3 lata, teraz jestem dwa w Jarużynie. Jak coś to pytaj 🙂
Dzięki dziewczyny, napisałam pv.  :kwiatek:
Czy zna ktoś jakiegoś dobrego szewca/ rymarza, który wymieniłby zamek w oficerkach z Torunia   ❓ ❓
Nie mogę znaleźć wątku z kowalami, więc tu zapytam - kto sprawdzony dojedzie w okolice Żuru (Osie k. Tlenia)?
Hej hej 🙂 to znowu ja, nadal szukam stajni w Bydgoszczy godnej polecenia w której można rozwijać swoje umiejętności oraz możliwe są wyjazdy na zawody 🙂
safiraa, Kobylarnia i stajnia Dilmar?
Cześć, naprawiałaś dwie pary oficerek ujeżdżeniowych, włącznie z wymianą zamka, szewc na przeciwko tortoru. Wejście na tyłach sklepu Lewiatan. Jestem bardzo zadowolona  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się