Stajnie: kujawsko-pomorskie

vissenna, jesteś drugą osobą od której słyszę o tej stajni, dzięki. Stronę jakąś mają?

Libeerte, stajnie jakie są to ja też wiem, mnie bardziej chodzi o opinie osób które faktycznie coś wiedzą na temat stajni. Po drugie lista sprzed 3 lat, więc choćby ceny mocno nieaktualne.
vissenna   Turecki niewolnik
18 maja 2014 22:41
xxagaxx strony nie ma ale jak coś to zapraszam na PW 🙂
[quote author=Libeerte link=topic=722.msg2097230#msg2097230 date=1400421466]
no w Jarużynie jest stajnia, byłam nawet tam dzisiaj 😉 z tego co widziałam to jest dużo padoków, hala, ujeżdżalnie i ogólnie bardzo ładnie tam 🙂


Ale ja nie o tej stajni na Wyzwolenia piszę. jest kawałek dalej jeszcze jedna - taka kameralna właśnie.
[/quote]
A to nie jest Oscar? Oni chyba agroturystykę mają też

A do listy stajni w "pobliżu" Bydgoszczy można dopisać Pyszczyn, Mochle, Gościeradz, Nowy Dwór, Gorzeń, Stary Jasiniec 😉 Nie wiem jak z rekreacją czy pensjonatem, ale warto się zainteresować, jak ktoś czegoś szuka 😉
W Jarużynie jest stajnia kameralna. Dokładnie to Jarużyn - Kolonia. Jakieś 2km od szosy Gdańskiej. Bardzo ładny plac i padoki.
Czy kojarzy ktoś stajnię/hodowlę p.Strzelca z Nowego Ciechocinka?
vissenna   Turecki niewolnik
19 maja 2014 12:03
A ja zapomniałam o "nowej/starej" stajni na terenie Fordonu!
http://www.stajniabrzegowa.pl/
Wynik kooperacji Romka Megera i Państwa Olszewskich jeśli sie nie mylę.
vissenna, bardzo fajnie zrobiona strona 😉 Ładnie, szkoda tylko że mało rzeczowo. Nie ma wymiaru placu, hali, nie ma zdjęć zeby ocenić podłoże, brak informacji o cenie. Też nic nie wiadomo czy jest jakiś trener na miejscu.

A co do stajni u p. Szrejdera będę pisać później na pewno, chętnie się czegoś więcej dowiem 😉 Szkoda ze to dokładnie po przeciwnej stronie ode mnie, ale może i tak warto będzie 😀
ja mogę polecić stajnie prywatną w Fordonie na ulicy Świętokrzyskiej.. Bardzo dbają o konie, chociaż dla osoby trenującej może gorzej, ale zależy kto czego szuka...
vissenna   Turecki niewolnik
19 maja 2014 19:01
xxagaxx ja mieszkam(łam)  😉 na Szwederowie, czyli też druga strona miasta, ale warto  😎
vissenna, będę pisać pw 😉
Czy ktoś się orientuje gdzie w okolicach Torunia znajdę kogoś kto wynajmuje przyczepy ? Czy w ogóle ktoś taki istnieje? 😵
aronka, próbowałaś w Dzikowie? Możesz jeszcze popytać w Cassino/Młyńska
vissenna   Turecki niewolnik
20 maja 2014 22:42
aronka właściciel konik.com.pl ma przyczepkę na wynajem. Z Kaszczorka też ktoś przyczepę wynajmuje.
W casinno przyczepa w stanie godnym pożałowania, w Młyńskiej  i Kaszczorku tylko oferty przewozu konia, a ja chce wynająć i jechać sama. Spróbuje w koniku i dzikowie, dzięki  :kwiatek:
Czy ktoś byłby zainteresowany wizytą specjalistki od COPD Pani Blanki Wysockiej???

http://www.leczeniekoni.pl/
Ja! Ale zależy też kiedy 🙂
vissenna, merciful Proszę o wyjaśnienie. Bo ja myślałam że stajnia w Jarużynie jest jedna, ta w której jest drewniana hala, bardzo dużo boksów i łąki na stromych górkach, właściciele-państwo Zielińscy (chyba).A teraz to zgłupiałam bo piszecie że w Jarużynie jest jeszcze jakaś kameralna stajnia?
to chyba chodzi o taką malutką stajnie prywatnego właściciela gdzie są jakieś dwa fiordingi i jakieś 2 kucyki? już dokładnie nie pamiętam i jest jakaś druga też jakaś prywatna, na przeciwko stajni jarużyn.. no ale nie wiem czy to o te stajnie chodzi, czy są jakieś inne jeszcze
Jedziesz szosą Gdańską od Bydgoszczy. Mijasz restaurację grzybek czy jakoś tak i na skrzyżowaniu w prawo na Niwy. Jedziesz jakieś 1,5 do 2 km i skręcasz  w lewo na Jarużyn - kolonia . Jakieś 200m dalej jest stajnia. Mają tam kilka koni. Bardzo ładne padoki, świetny plac do jazdy 🙂
milena1013   kopyta i sznurki ^^
27 maja 2014 14:13
Był ktoś ostatnio w Myślęcinku ?
czy ktos moze mi podpowiedziec gdzie mozna w bydgoszczy  wyprac derke zimowa bardzo gruba i bardzo smirrdzaca?i czy kosztuje to fortune?
vissenna   Turecki niewolnik
05 czerwca 2014 00:02
kapaarepa na Szwederowie w blaszaku przy rynku jest pralnia gdzie piorą derki.
Kaalarepa, ja jestem wstępnie zainteresowana wizytą B. Wysockiej. A wiesz może jaki to orientacyjnie koszt? Ktoś jeszcze chętny? Im bedzie nas wiecej, tym pewnie taniej, a kaszlaków wokół sporo 🙂
[quote author=zielona_stajnia link=topic=722.msg510121#msg510121 date=1267802797]
Mój kowal ma do mnie 250 km - Marek Iśków - tel. 691 026 881, dojazd do jednego konia jest kwestią ceny - zadzwoń, może akurat się zgodzi?
[/quote]

Czy numer jest nadal aktualny?
Czy ktoś miałby pożyczyć na 1 dzień - (ugoszczę w stajni:P) siodło DAW MAG HUBERT Lke?🙂
ja bym była chetna na wizyta dr, blanki
wie ktos czy w bydgoszczy lub okolicch mozna wypozyczyc przyczepke?
numer prześlę na pw
ale wypozyczaja czy tylko oferują transport?
znacie moze jakies stajnie wokól bydgoszczy , toruń itp które oferują pastwiska  nie mam na mysli stajni sportowych itp  lub czy ktos revoltowiczów posiada jakas stajenke w której konie spedzaja wiekszosc czasu na dworze
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się