Stajnie: kujawsko-pomorskie

domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
23 września 2014 08:36
Konretnie siebie, ale wiecej to chyba na pw🙂
saganek, zdecydowanie Ania Wojtowicz w Czarnym Błocie 🙂
Powiecie mi coś o stajni Michelin we Włocławku? Pod względem jazdy na ich koniach? Jak trener/instruktor, konie ?
We Włocławku nie masz zbyt dużego wyboru. Zależy co chcesz robić 😉 Konie są różne, jest jeden trener/instruktor plus osoba dochodząca w razie potrzeby.
Narazie chciałam ponownie wdrożyć się w jazdę i przygotować się do odznaki pod względem skoków, bo z tym u mnie delikatny problem.  'Ujadę' tam coś czy nie warto?
Narazie chciałam ponownie wdrożyć się w jazdę i przygotować się do odznaki pod względem skoków, bo z tym u mnie delikatny problem.  'Ujadę' tam coś czy nie warto?



Zdecydowanie polecam Witoszyn, profesjonaliści, w tym co robią, przygotują solidnie, na pewno zdasz.
Mogłabym poprosić o jakieś dokładniejsze info? Jak cenowo? Gdzie to dokładnie jest?
dywizja Polecam ci również stajnie w Smólniku 😉 Cisza, spokój i na odznakę również cię przygotują.
dywizja Polecam ci również stajnie w Smólniku 😉 Cisza, spokój i na odznakę również cię przygotują.

Tylko instruktorzy jeszcze z młodocianym stażem  😉
princess.malpka   Nur Frauen mit Tattoos sind sexy
28 września 2014 23:20
Witam , To nie jest ogloszenie ale widze ze wielu szuka pensjonatu a ja wiem ze w Lisim Ogonie u Pani Alicji sa wolne boksy 😉
Jak ktos zainteresowany treningami lub szukaniem stajni sluze pomoca na privie 🙂
Pozdrawiam  🏇
titina Nie sądzę aby z ich stażem był jakiś problem patrząc na dzieciaki które mają pod opieką i zdawane przez nie egzaminy na odznakę  😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 września 2014 20:54
pytanie do Torunian...
ktoś wie jak wygląda nawierzchnia na hali Fundacji Ducha??

muszę trochę potrenować stopy i potrzebuję gdzieś hali z sypkim, płytkim piaskiem np. a nie włókniną czy innymi dziwnymi rzeczami... ktoś coś wie?
wpakować konia w przyczepę i podjechać na halę to dla mnie nie problem ale gorzej z nawierzchnią  🙁
smartini, z tego co wiem, to piasek. Podpytam się dokładniej i dam znać 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 września 2014 20:58
czyli jest nadzieja <3 dzieki 😀
Tu jest kilka zdjęć np. klik 😉 a najlepiej to chyba zadzwonić do nich, bo moi znajomi sie powynosili 😁 i nie wiedzą jak to wygląda w tym momencie 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 września 2014 21:16
hmm... wyglada na dosc mocno ubite a bron to ta hala pewnie nigdy nie widziala, hihi
ale dziekuje, podjade sobie w takim razie do nich o zobacze jak to tam wyglada 😉 bo gdyby jakas wloknina byla czy inne takie to nawet nie mialabym co ogldac xP
A młyńska, albo agrofood? W agro na pewno piasek, nie wiem na ile ubity 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 września 2014 21:28
w mlynskiej widzialam kiedys, zbita strasznie... ja za Gorskiem mieszkam wiec Grabowiec to juz spora wycieczka, chyba predzej moze cos pod Bydgoszcza od strony Fordonu?
To już nie wiem 😀 Hmm.. W Jarużynie byłam przez chwile na hali, piasek był, ale stopnia ubicia nie pamiętam 😉
vissenna   Turecki niewolnik
29 września 2014 21:52
smartini w Jarużynie hala jest zmienna.. przy wrotach jest kopko, im dalej tym bardziej twardo.
Fajnie utrzymaną piaskową halę mają w Morzewcu. No i może Solec Kujawski u Ojczenasza się nada...  🤔
W Solcu chyba trochę mała jest, tzn. była mała, kiedy ja byłam kilka lat temu 😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 września 2014 22:05
dzieki dziewczyny 🙂😉 zobacze jutro jak FD, jesli bedzie zbyt twardo to sprawdze reszte 🙂

to, ze nie znajde hali z piaskiem i to jeszcze 70m+ to wiem, nawet na to nie licze xP ale przed zawodami chcialabym koniowi przynajmniej przypomniec prace zadu, bo u mnie przez deszcze na odkrytym juz sie nie da 🙁
Jak będziesz w FD to ja chętnie nauczę się przy okazji robić zdjęcia 😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 września 2014 22:16
😉 jesli jutro nawierzchnia przejdzie test to pewnie bede w srode przed poludniem z moim grubasem, zapraszam :P
Ehh, gdyby nie szkoła 😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 września 2014 22:19
e tam, ja wcale dzisiaj nie zaczelam zajec na uczelni w wawie...  😎
smartini Powinnaś spróbować w Solcu Kujawski- tam jest piasek na hali i czasami potrafił być dość kopny, są też lustra- zawsze trochę pomaga😉 w Jarużynie podłoże jest już znacznie bardziej zbite, ale za to hala większa.
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 października 2014 00:02
Domcia, o tym mówisz?
http://www.stajniajaruzyn.pl/pensjonat

na zdjęciach nie wygląda na zbite za mocno, do tego 60m <3 ktoś tam jeździ stąd? myslicie, że nie będzie problemu żeby się dogadać żeby ot przywieźć konia, wypakować, pojeździć i zabrać? 🙂
google pokazuje ode mnie z domu 27km więc jak znalazł  👀

no dobra, przejrzałam więcej fotek, zbite trochę ale wygląda na równe więc może się nada przynajmniej na krótkie stopy
Witam, podłączę się, jeździłam w Jarużynie kilka lat i co do podłoża na hali jest tak, jak napisała Vissenna: na środku dość twardo, po bokach zwały piachu, równane jest przed zawodami. Może i hala duża, ale na jesień dochodzi zapas balotów siana i słomy, co dość zmniejsza powierzchnię śmigania. No i jest trochę treningów, rekreacja, ot takie jeżdżenia na kupie, więc pewnie byś musiała sobie halę wynająć np: na godzinę, jak chcesz mieć spokój( przynajmniej kiedyś były takie możliwości) no i jeszcze słyszałam , że mają halę namiotową, więc może tam...
Hejka. kto w kujawsko-pomorskim usadzi mnie w siodle? jestem po  przerwie kiedyś dużo jeździłam, ale teraz nie mogę się coś ogarnąć. Słyszałam o stajni Janowo Młyn. Ktoś coś?


Byłam raz w Janowie Młyn(z powodu dalekości i ceny trochę- jak dobrze pamiętam ok.45 zł. za jazdę), ale miejsce zrobiło na mnie duże wrażenie. Fajne konie ujeżdżeniowe- profesory po karierze, sprzęt dopasowany, czysty- czyszczony przez użytkownika po jeździe, Pani Danka w bardzo fajny, konkretny i techniczny sposób prowadzi jazdy, jak jest kłopot idziesz na lonże, żeby u  siebie i u konia głupot nie utrwalać, zwraca uwagę na drobiazgi, koryguje, opowiada. Ja mam dobre wspomnienia, myślę, że warto spróbować 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się