Bielizna do jazdy konnej.

Najlepszy jak do tej pory nike😉 nic go nie przebije...
masz link?
[url=[[a]]https://www.google.pl/search?sugexp=chrome%2Cmod%3D8&q=nike[[a]]+stanik+sportowy&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=UzfPT5n1IIntsgbq9OCiCw&biw=1366&bih=634&sei=VjfPT8LEPMq0tAaghvmwCw]LINK[/url]

skracanie linkow nie boli! serio!
ja sobie bardzo chwale Odlo (zreszta nie tylko biustonosze, ale ich inne podukty tez):

http://www.sportactive.pl/index.php?p1373,odlo-biustonosz-bras-high-ultimate-fit-black

trzeba brac bardzo dopasowny pod bisutem, mnie na poczatku sciskal bardzo, nawet myslalam ze za maly ale sprzedawczyni mi powiedziala ze tak ma wlasnie byc zeby dobrze trzymal. a kupowalam na targach dla maratonczykow wiec mysle ze kobieta znala sie na rzeczy.
Thymos Myślałam że masz konkretny model..Ja chce biustonosz, nie top
Aha. U mnie miękki biustonosz i na to top😉
Ewkan, wygląda porządnie, chyba poszukam w sklepach...
Dramka ja kupiłam świetny w Tchibo, kiedyś akurat trafiłam na kolekcję sportową, i żałuję że nie wzięłam od razu kilku.
Nie mogę znaleźć w sieci tego konkretnie modelu...
usunęłam link bo nie umiem go zmniejszyć 🙁


coś w tym stylu, ja mam czarny i z tyłu zapięcie na krzyż
olaela   Klub Różowego Jednorożca
15 czerwca 2012 12:03
http://www.e-intimo.pl/pl/biustonosze/966-triaction-trophy-n.html

triumph triaction trophy jest całkiem w porzo
chyba najmniej "topopodobny" z całej kolekcji sportowej triumpha   
Wiecie co, ja mam shock absorber level 4, taki jak tu:
http://allegro.pl/sportowy-shock-absorber-b5044-run-czarny-30e-65e-i2353773532.html
Nic mocniejszego chyba nie ma, a i tak, muszę mieć to założone na normalny stanik bo samo nie daje rady - w sumie to się bardzo nie dziwię, jak normalny stanik mam 70G. Hmm, nie wiem, ze stali sobie pancerz założę to może mi się cyc przestanie majtać...
Epk, jesteś pewna tej swojej numeracji przy "cywilnym" staniku?
Mam aktualnie 70F i nie mam prblemu, że się biust majta, że jakiś duży. Taki raczej normalny. Stanik owszem, potrzebny, ale zwykły starcza. A to raptem jedna literka różnicy.
Teodora, jestem jestem 😉. Mogę Ci też na pw przysłać filmik, na którym mam ten level 4 (swoją drogą w rozmiarze 70E, więc ciaaasny) i jak to wygląda w czasie jazdy.
Wiesz, mi podczas jazdy generalnie nic nie przeszkadza, nie mam wrażenia majtania - ale jak popatrzę na filmiki jakieś to już mnie lekko denerwuje to 😉
iwona wygląda fajnie  😀


epk
współczuje. Mi ostatnio cycki przeszkadzają, zwłaszcza w kłusie.

Thymos biustonosz i top? Nie dla mnie.. 🤔
epk, ja ci mowilam cos na ten temat 😉 dlatego ja nadal stosuje metode 2 biustonoszy- zwykly i sportowy, przy czym ten sportowy powinien byc lekko ciasny.
katija, no sportowy jak wiesz mam ciasny 😉 - tak ze 2 rozmiary ciaśniejszy - niemniej jednak od levelu 4 shock absorbera (i to ciasnego) oczekuję, że nie będę już musiała mieć pod nim normalnego stanika - a tu wygląda na to że ni huhu.
iwona

znalazlam takie:

http://www.tchibo.pl/search?query=biustonosz+sportowy&context=themen
ten trzeci od góry za 29,95 zł też mam, i nie polecam jeśli rzeczywiście ma porządnie trzymać
Ostatnio wszystkie 'sportowe' odłożyłam (i pewnie - wyrzucę). Do szału mnie doprowadzały nasiąkaniem potem. Wszystkie ciuchy suchutkie - a stanik jak mokra ścierka, brr. I ta "plaskata" "klatka z piersiami"  🙁
I - nabyłam... chińskie  🙄, zwykłe, bynajmniej nie spłaszczające, dobrze przymierzone i jest super.
Nic się nie trzęsie, piersi wyglądają (nie w okolicach talii), odrobina potu wsiąka w gąbkę.
Epk, no fakt, nie tylko numer się liczy, są jeszcze odczucia własne, własna anatomia, różne modele. A granica uciążliwości też gdzieś w końcu przychodzi.
ten trzeci od góry za 29,95 zł też mam, i nie polecam jeśli rzeczywiście ma porządnie trzymać


Tez mam, bardzo wygodne ale nie trzymają

halo Nie toleruje gąbki, fiszbin, grubych ramiączek i tego ten sztuczny świecący materiał  😤

fajny: http://allegro.pl/shock-absorber-flexiform-uw-sportsbra-36c-80c-i2406463247.html

Bardzo ciekawa tabelka
Dramka, też nie tolerowałam fiszbin, gąbki, nadal nie toleruję grubych ramiączek ani paskudnej "koronki". Ale zmieniłam upodobania pod naciskiem funkcjonalności. A staniczki są z matowego dżerseju, szary, czerwony, kremowy etc. Można się zdziwić, jaki wybór sensownej bielizny jest w chińskich "centrach".
halo Ja cierpię jak muszę założyć wyjściowy stanik w koronki, na co dzień chodzę w bezszwowym, ale do jazdy i do skoków niestety nie zdaje egzaminu bo przy lądowaniu biust chce mi zęby wybić  😁
Zupełnie serio radzę pouczającą wycieczkę do chińskiego centrum (z przymierzalniami).
Sama osobiście nie mogę go polecić, bo nie mam.
Ale moja kuzynka trenuje Judo, czasami też jeździ konno. Niedawno kupiła sobie w decathlonie taki . Jest bardzo zadowolona, co widać bo chodzi już w nim codziennie 🙂  i przynajmniej można przymierzyć, a i drogie nie są.
Musze się wybrać do decathlon
odkopuję i mam pytanie do użytkowników bielizny termoaktywnej- jak wypadają rozmiarówki?
Największy problem mam z dobraniem jej dla mojego chłopaka- wysoki (183cm) chudzielec (koszulki Mki, bokserki Ski :O) żeby jakoś się wpasować w to co podają tabelki. Wg wzrostu wychodzi XL, ale pozostałe wymiary wtedy leżą  😵 Bo dla siebie to się jakoś może wpasuję w rozmiary tabelkowe...

Może mi tu ktoś coś doradzić? Zima sroga, a pod bryczki myślę że powinna się idealnie sprawdzić...
rochnar z własnego doświadczenia mogę ci polecic żeby bardziej patrzyc na pozostałe wymiary niż na wzrost, ja też jestem wysoka  (prawie 180) i miałam problem z tabelkowym dobraniem rozmiaru. Kupowałam w tamtym roku komplet termoaktywny z brubeck  i najpierw wzięłam rozmiar większy taki jaki dyktował mi wzrost i potem wymianiałam na mniejszy. Bo ten wiekszy w ogóle nie opinał sie tak jak powinna to bielizna termoaktywna więc co mi z tgo, że nogawki i rękawy były ciut dłuższe. Wymeniłam na rozmiar mniejszy i jest super bo przylega jak powinna, fakt może rękawy są krótsze ale naprwdę niewiele a i tak ubieram zawsze na to jeszcze coś więc nie ma to aż takiego znaczenia.
dzięki 🙂
A ktoś ma wypróbowane konkretne firmy które poleca, albo które zdecydowanie odradza?
Ja laik jestem w tym temacie, a na rynku tyyyyle tego  😵
ja kupilam swoja w decathlonie 😀 i mam kalesony męskie, bo nie mają szwu w kroczu i do kolan, w sam raz takie końskie 😉
edit;
bielizna dobrze "działa", zakładam już od miesiąca i zawsze jest mi ciepło 🙂 z tym, że ja jeżdżę raz w tygodniu i w stajni przebywam tylko 2-3 h
Ja w końcu mam wymarzone podkolanówki Equiline Ag+  😅

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się