Konie czystej krwi arabskiej

U mnie było to samo. Przywiozłam do nowej stajni, pozachwycali się najpierw z daleka, potem macnęli po grzbiecie - "łooo jakie plecy..."  😁
Ja nie mowie, ze tylko moja, ja sie smieje z powszchnego 'jak arab to chuchro' 😉
Miałam napisać to samo co Bronze, piękne te araby- wszystkie i też brałabym "Czyżyka" 😜
a na mojego kto spojrzy to mowi- hmmmm.....ma cos z araba co?  😁 ja nie wiem, nie widac ze arab czy jak?
To u mnie z taką nabożną czcią: "To jest PRAWDZIWY arab???". Nie, sztuczny przecież.  Nakręcany na baterie. 😎
U mnie jest zawsze tak : o jaka śliczna arabka.. arabek ? Niemożliwe.
I mu zaglądają między nogi  😁 dlatego mam mieszane uczucia co do kupna różowego kompletu 😉
Tuch, no, no - brałabym od razu. Piękne te konie. Mój typ - po Czyżyku http://allegro.pl/ogier-eldo-piekny-zdrowy-kon-arabski-i4705154272.html


No właśnie ciekawa jestem od kogo takie konie.
Zwłaszcza jesli chodzi o gniadego Elfina. To w 100% mój typ. W ogłoszeniu niewiele jest napisane.
tuch to trzeba zadzwonic jak malo informacji  🙂 Sama jestem ciekawa 😉
A to moje ogony w pozycji od góry 🙂
Mam pytanie :kwiatek:
Czy orientuje się ktoś z jakiego miejsca pochodzą te konie?
Czy z jakieś hodowli? Czy ktoś prywatnie je trzyma?
Może być na pw 😉
Miejscowość: Ksawerów
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=26117280


Informuję, iż dowiedziałam się że jest to stajnia prywatna w Woli Zaradzyńskiej.
Takie foto dostałam od przyjaciółki z Niemcolandii. 40 arabów w zaprzęgu w Omanie.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
22 października 2014 11:39
Wow robi wrażenie!
Pytałam dwie osoby dosc wkręcone w hodowle,nie wiedzą kto to 🤔...a Wola Zaradzyńska od miejsca gdzie stoję to raptem rzut beretem.. 😵
[quote author=Small Bridge
[/quote]
Z czego duża część tych koni pochodzi z Polski.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Cytowanie form graficznych
Bronze   "Born to chase and flee.."
22 października 2014 20:22
Wiecie co, ja tam byłam...ponad 4 lata temu ( pojechałam z ogłoszenia na allegro ). Ogłądałam wtedy Elfina - i to imię mi się tłukło po głowie,az w końcu zaskoczyłam kto i co.
Bronze-nie trzymaj nas w niepewności  🏇
Bronze   "Born to chase and flee.."
22 października 2014 20:48
Alicja, priv :-)
Ja mam tylko takie mojego "z góry"  😉
pracujemy nad balansem  🏇
Alicja śliczny on jest, tylko jeśli mogę... ten rozdziawiony pysk psuje cały efekt  😕

Ja nie mam takiego zdjęcia typowo od góry, ale mam takie przeprowadzkowe "z tyłu i od góry", też coś mówi o szerokości grzbietu...  🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
23 października 2014 09:27
Rude zadomowiło się w nowej stajni bardzo szybko🙂
Ona to chyba podróżowanie po "stajniach" ma we krwi hihihii


Derby schowaj tego kota, bo jak przyjadę, to go ukradnę  💘

A gdzie jest teraz Bambi?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
23 października 2014 09:44
Bambi jeszcze u mnie, po 1 listopada wyjeżdża na pensjonat)
Jak sobie radzi sama?
Oddałaś ją w dzierżawę czy tylko przestawiasz spod domu do pensjonatu?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
23 października 2014 09:58
Z C wyjeżdżałam na dłużej i stała sama (jakoś nikt nie pytał hihi)a radzi sobie dobrze, to tylko 2 tygodnie🙂. Wyjeżdża do pensjonatu, nie dzierżawa🙂
No tak, ona w sumie jeszcze chyba za młoda, żeby byli chętni na dzierżawę, nawet gdybyś chciała ją wydzierżawić...
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
23 października 2014 10:03
Dzierżawa moich koni nie wejdzie nigdy w grę, wolę by stały i nic nie robiły;-) (wolałabym spać spokojnie)  😉 😉
W sumie masz rację, też bym tak wolała  🙂
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
23 października 2014 12:44
Co za pogoda - krolestwo za zadaszona hale  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się