Konie czystej krwi arabskiej

Dzieki dziewczyny 🙂😉))  :kwiatek:
ganasz podaj źródło tego naukowego opracowania nt. tkania chętnie się z tym  zapoznam...
Faith wyszła pięnie i nawet w zimowejsiersci...ja teraz nie bardzo mam jak robić zdjęcia wiec poczekam na śnieg albo na wiosnę a dla przypomnienia sie Rigo z września  :kwiatek:
faith świetne foty, Alicja Rigo jak zawsze w pozycji szalonego rumaka  😀
Jak ja lubię siwe konie  😍
a jednak ta rozmowa odbyła się w miłej atmosferze 😉

a teraz to może ja się pochwalę moim oczkiem w głowie z całej stajni
zdjęcia wykonane podczas aukcji jesiennej w janowie




i klękać się nauczyliśmy 🙂


wyjdzie z niego coś w przyszłości? jak myślicie?
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
19 listopada 2014 21:05
faith jaki klimat na tych zdjęciach  😍 Siwa pięknie pokazała się!
Alicja Rigo zawsze wie jak zapozować do zdjęcia!
Q co za koń?Bo nie kojarzę.
iwona9208 El-Roy Elope/Ecaho  Alert 🙂
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
19 listopada 2014 22:16
Q-chyba spory chłopak? Po tatusiu  😉
Milusia czy ja wiem czy on taki spory klaczka po kahilu i wyższa i dłuższa,(w sumie mama też do maluchów nie należy) za to on to ostoja spokoju jak na półtorarocznego chłopaka to już ma super charakter(tylko zastanawiam się czy tylko po mamusi, bo Elope to też spokojna ale jak już się czegoś boi to koniec, czy od tatusia też) i chyba to mnie w nim najbardziej urzeka bo nie muszę zastanawiać się czy czegoś może się nie przestraszy a może że coś sobie zrobi gdy ja na moment odejdę. a do tego jest mega przytulanką  😀 potrafi przybiec z końca wybiegu jak mnie zobaczy a raczej usłyszy  😍

może jeszcze wybije do góry  😍
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 listopada 2014 00:30
Co do owocków dla koni, my latem skarmialiśmy konie arbuzem ;D większość aż się trzęsła!
za to jesienią dawaliśmy dynie  😎
ganasz podaj źródło tego naukowego opracowania nt. tkania chętnie się z tym  zapoznam...

Również.

Dziewczyny! Wasze zdjęcia są przepiękne.
A przede wszystkim - modele na nich.

Oraz gratuluje pozytywnych zmian.

Arbuza nie dawałam jeszcze.
Ani dyni.
faith ja już podziwiałam na FB, faktycznie można patrzeć i patrzeć...  😍

Skąd wy bierzecie takich utalentowanych fotografów?  🙄
Z revolty!😀 to nasza martva 😉 robila nam pierwsze zdjecia prawie rok temu no i odezwala sie do mnie niedawno i tak sie zgadalysmy dosc spontanicznie, waaaaarto 💘
Hmmm to może ja uderzę do wątku fotografów i zapytam, czy któraś z dziewczyn by sobie nie chciała poćwiczyć na arabce...  😉
Tylko może niekoniecznie teraz, jak koń średnio umięśniony, a "niespodzianki" w postaci tygodnia deszczu nie pozwalają planowo czegokolwiek z tym zrobić.  🤔
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 listopada 2014 10:47
https://www.facebook.com/video.php?v=10200196138898446&set=vb.1601113076&type=3
Smoke jedzący arbuza. włącznie głośniki na full żeby usłyszeć jak 'ciumka' :P

Murat, ja czasem bywam w Krakowie :P
smartini, to jakbyś "czasem" była, to daj znać, zapraszam do nas 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
20 listopada 2014 10:52
faith boskie zdjęcia  😍
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 listopada 2014 11:00
jak będą śniegi to na pewno będę w okolicy bo planuję wycieczkę  na Słowację. Później też mogę 'wpaść' 😉
A w Poznaniu bywasz? 🙂
Jednakże w okolicy mam kogoś polecanego, trzeba by się w końcu uśmiechnąć.
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 listopada 2014 11:23
W Poznaniu nigdy nie bylam 😉 ale zawsze moze byc ten pierwszy raz 😉
smartini jak to mawia moja babcia - "nie wpadaj, zajdź świadomie".  😉
Ale zapraszamy! Mam nadzieję, że w tym roku będzie normalny śnieg.
W Poznaniu nigdy nie bylam 😉 ale zawsze moze byc ten pierwszy raz 😉

Co prawda - żadna ze mnie "elita forum", ale nie gryzę to też kiedyś (jak będzie pasować) zapraszam.

Innych również. 🙂
Ja również zapraszam. Sam środek między Warszawą a Lublinem 🙂
A Ty musisz mnie na Cavaliadzie znaleźć. 😉
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
20 listopada 2014 13:11
No to  ja wszystkich zapraszam - Bieszczady kazdy musi w swoim zyciu zobaczyc 😀
A najlepiej z konskiego grzbietu 😉
szamanka, lepiej uważaj co piszesz publicznie bo jutro możesz mnie zastać z walizkami pod drzwiami 🤣 góry + konie <3
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
20 listopada 2014 14:53
Akurat tam gdzie stoi Armani sa dwa domki dla dyspozycji gosci. Myslalam juz swego czasu aby wlasciciela namowic aby zorganizowac jakies szkolenie czy jakis kurs tam - bo raz ze atmosfera typowo domowa a dwa gory dookola no i konie, biegajace po gorach 🙂

Pewnie nie wszyscy widzieli, ale pastwiska nasze wygladaja tak, jak na zdjeciu. Zero ogrodzen, pastuchow, mozna powiedziec ze konie zyja na pol dziko.
Teraz oczywiscie na noc sa zamykane w stajni bo i siano pod dostatkiem a i bezpieczenstwo przed napadami dzikich zwierzat.



EDIT: literówka
Dziewczyny piękne zdjęcia 🙂

Ja też po przeprowadzce narzekam na brak fotografów (w poprzedniej stajni zawsze znalazł się ktoś mniej lub bardziej uzdolniony, ale chętny do współpracy 😉 ), a tu na mazurach cichutko, nie mam za bardzo nawet kogo poprosić o najzwyklejsze zdjęcia z treningu... 🙁

szamanka jak Ty zapraszasz w góry, to ja na mazury- właściciele stajni prowadzą pensjonat 🙂 wprawdzie końmi do jazdy na razie za bardzo nie dysponujemy, ale staram się to zmienić w miarę możliwości i jeśli czas mi pozwala- 2 młodziaki już przyjęły siodło i jeźdźca 🙂, więc może niedługo pensjonat zamieni się w agroturystykę :P - troszkę mnie poniosło do tego jeszcze raczej dłuuuuga droga 😀iabeł:
To i ja pozwolę sobie przedstawić mojego wałaszka o imieniu ORANT...

poniżej rodowód...
http://www.janow.arabians.pl/pl/rodowod-form.php


szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
21 listopada 2014 14:30
Znam Oranta  😫 mialam go kupic ale sprzedajacy zazyczyl sobie decyzji w pol godziny czy go biore :/
A jak mozna kupic konia widzac go tylko na zdjeciach? 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się