Konie czystej krwi arabskiej

maluda
czyżby Professiolan Choicy? 😉

ale Ty na pady westowe np neoperenowe, możesz zakładać kocyki  😎 różnokolorowe
iwona9208 ale rozkoszniak 😀

Ja o dziwo tez mam 2 pary owijek, do moich koronnych kompletow - fioletowe i niebieskie  😁 nienawidze wprost zawijac na codzien!
Do normalnej roboty mam jedna pare skorupek i jedna kontaktowek, finito 😀
Za to mam zboczenie na oglowia i najchetniej wymienialabym co miesiac  🤦
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
27 stycznia 2015 13:20
Ja mialam fiola na oglowia zanim nie kupilam tego od larabarson. i kolorystycznie i wymiarowo to bylo to czego szukalam.
Owijki mam jedne do kompletu z czaprakiem. Owijki czarne z zakonczeniem zoltym i czaprak zolty z podbiciem i lamowka czarna 🙂 Oprocz tego jeszcze bialy czaprak, ktory lezy zapakowany w folii i czeka az Mlody i ja ( w sumie glownie ja) nauczymy sie ze soba wspolpracowac pod siodlem i bez strachu pojedziemy na jakiegos hubertusa czy cus takiego 😉 Mam jeszcze jasnoniebieski, wyciety, podbity futrem ze Stalliona - tego chce sie pozbyc bo Siwy sie poci pod nim jak mucha.
Mam tez obsesje na temat wedzidla - wciaz wydaje mi sie ze to moje jest za male  🤦 a 12,5 no jest widocznie za duze.
Jak pogoda sie unormuje to zaczne z nim regularna prace najpierw z ziemi , przeplatana raz na tydzien jazda.
Nie wiem jak u Was, ale u mnie 2 dni pada snieg, pozniej jeden dzien jest ponad 10 stopni i wszystko plywa, po czym znow dosypie sniegu i tak w kolko.
Zwariowac idzie!
Oprocz tego mase turystow z zachwytem "O! Koniki!" i leca z lapami - moj oczywiscie odsuwa sie jak najdalej - niezbyt przepada za obcymi, wiec przynajmniej to mnie nie martwi.
maluda
czyżby Professiolan Choicy? 😉

ale Ty na pady westowe np neoperenowe, możesz zakładać kocyki  😎 różnokolorowe

Kup mi, a będę Cię wielbić do końca tego roku. Taka promocja z mojej strony. 😁
A na poważnie to tak, właśnie te.

A co do padów, właśnie ta ich kolorystyka mnie razi, ale dostałam ostatnio link do sklepu zagranicznego i mają tam takie piękne w rożnych odcieniach brązu... Wzory stonowane, bez pstrokatości... Cena na mój portfel!
Musiałam szybko sobie przypomnieć na co odkładam kasę. 😁

Teraz tylko brązy bym kupowała...
Pomocy!  😕

Ogłowie to ja mam jedno "byle jakie estetycznie" na lonżę i drugie do hackamore, gdzie zaszalałam i znalazłam takie z czerwonymi kryształkami na naczółku.  I tyle.
Pewnie od wiosny, jak zaczniemy regularnie jeździć, to będzie nas więcej na zdjęciach w tym ogłowiu.
Na razie mamy nakaz od wetki, żebym ja raczej nie wsiadała, tylko robota z ziemi - bo co prawda nic się nie dzieje złego, ale mięśni na grzbiecie to za dużo po tym pół roku obijania się nie ma, a już obie znamy rudą pod tym względem i wiemy, że jak się za szybko zacznie jeździć i za dużo, to mimo dopasowanego sprzętu i tak zaraz się plecy odezwą, że jednak nie dają rady.

Kurcze, jak to jest, że niektóre konie mogą nic nie robić, a i tak wyglądają jak milion dolarów, a inne bez regularnej roboty tak, że tylko  :emot4:
Wojenka   on the desert you can't remember your name
27 stycznia 2015 13:31
[quote author=Murat-Gazon link=topic=752.msg2277695#msg2277695 date=1422365236]
Kurcze, jak to jest, że niektóre konie mogą nic nie robić, a i tak wyglądają jak milion dolarów, a inne bez regularnej roboty tak, że tylko  :emot4:
[/quote]

No właśnie  😀iabeł:
Noo, na przykład konie takiej Wojenki, nie? Zawsze wyglądają bajecznie  😍
maluda całkiem niedawno w Końskim Świecie była bardzo fajna promocja na PC. Kosztowały po 100 zł za parę, poważnie. Fakt, że takie promocje są rzadko ale jednak się zdarzają 😉 Ja się już spóźniłam z zakupem bo zanim się zorientowałam to zostały same S- ki.
A szmaty wszelakie już mi przeszły- na szczęście  😀iabeł:
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
27 stycznia 2015 14:05
Dzięki dziewczyny!

[quote author=Murat-Gazon link=topic=752.msg2277583#msg2277583 date=1422359579]
A gdzie podział się nos bałwanka?  😎
[/quote]

Akurat ten bałwan miał nos niejadalny, bo był z szyszki 😀
Wojenka   on the desert you can't remember your name
27 stycznia 2015 14:19
larabarson, no niestety nie :P. Jak nie pracują to Muja wygląda jak kulka, a Mihrab ogólnie dziadzieje 😉
E, tam, na zdjęciach które tu wklejasz to nic nie widać, że dziadzieją  🙂
podejrzewam, że M&M'sy mają tyle roboty, że nie mają kiedy zdziadzieć  😉
grzebania w starociach cd
larabarson i jak, patrzylas siodlo? 😉 serio , na moje oko poduchy "podkolanowe" leża na łopatce. a co do wyslodków to rożnie- trzy konie mam takie ze pracują 3 godz dziennie i stoją na pół miarki (litra) mokrych wysłodków i wyglądają super, a inne mam takie ze i po 2,5 litra dostają a i tak musze jęczmienia dorzucic w sezonach. i oczywiscie z otrębami 1:1.
moze w nowej stajni moją duzo lepszy owies po prostu? albo dają wiecej niz mowią ze dają?

wojenka po prostu nie wstawia zdziadziałych, brzuszkowych fotek  😀iabeł: 😁

maluda no weź, musisz apel o pomoc wstawić!! ze zbierasz na ochraniacze, albo przyjmiesz nowe nie uzywane....  😁 😁
Wojenka   on the desert you can't remember your name
27 stycznia 2015 17:28
OBIBOK, tak właśnie  😁
ja tez choruje na brązy ,mam owijki derke ...a kompletów owijek hmm niech  ja policze ...e nie duzo 5  tylko 😎
wczorajsz sesja śniegowa wyszła super,czekam na fotki tymczasem jedna wrzucam .Rigo ze stajenną przyjaciółką starszą o jedyne 19 lat 😉
Noo, na przykład konie takiej Wojenki, nie? Zawsze wyglądają bajecznie  😍
maluda całkiem niedawno w Końskim Świecie była bardzo fajna promocja na PC. Kosztowały po 100 zł za parę, poważnie. Fakt, że takie promocje są rzadko ale jednak się zdarzają 😉 Ja się już spóźniłam z zakupem bo zanim się zorientowałam to zostały same S- ki.
A szmaty wszelakie już mi przeszły- na szczęście  😀iabeł:

I ja o tej promocji nie miałam zielonego pojęcia?
Właśnie się załamałam...

OBIBOK, coś na bazie tego:
Witam!
Przyjmę nowy sprzęt dla swojego konia! Musi być koloru brązowego.
Najlepiej jeszcze z metką!
W zamian oferuje Państwu swoją dozgonną wdzięczność!

derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
27 stycznia 2015 18:37
Pro choicy to i ja bym wzięła z chęcią🙂

Dziś C była bardzo lekka i przyjemna w jeździe więc skusiło nas na 20 min wyjazdu na "wioskę"
w takim wydaniu:



wiem, wiem głupota- ale u nas wyjazd do lasu jest niestety przez kawałeczek wioski
derby

ładnie to tak na golasa po wsi latać?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
27 stycznia 2015 18:45
Epikea właśnie nie ładnie i nie zdrowo rozsądkowo...ale tak jakoś mnie wyciągnęło na taki mały kawałek🙂



maluda nie nie.... "przyjme tylko pro choisy, koniecznie z metką, mogą być nowe"  😁 😁
OBIBOK z tym siodłem to nie chodziło o mnie tylko o faith  😉
Owsa raczej nie podejrzewam, że dostaje więcej, już prędzej chodzi o mniejszą ilość czasu spędzaną na padoku w ciągu dnia. Rozmawiałam już z panem właścicielem żeby wypuszczał mojego konia na dłużej, razem z klaczą znajomej ale nie wiem czy coś to dało.
derby - wariatki  😂
maluda nie nie.... "przyjme tylko pro choisy, koniecznie z metką, mogą być nowe"  😁 😁

😁
Z dopiskiem:
Mam urodziny w lutym. Zrób mi człowieku prezent!
Bezinteresownie.
larabarson o, wybacz  :kwiatek:
maluda  🥂
To kto chętny?  😎

Ja i gniada powoli wracamy do żywych, w skrócie do pracy.
Na razie mała dawka wymagań, ale systematycznie będzie poprzeczka podnoszona.
Czemu ja nie miałam takiej studniówki? 🙂


arabski polonez 😍
Pomysł mi się podoba.
Zwróćcie uwagę jak dobrali kolorystycznie konie. Zaraz by się chciało rzec: książę na białym rumaku!
maluda aleś Ty spostrzegawcza, ja nawet nie zwróciłam uwagi na płeć jeźdźców 🤣
🤣
Teraz wiadomo już kogo szukam...  🤣
Marzyć zawsze można, niestety w stajniach, w których jeździłam zawsze kobiety miały liczebną przewagę 🙄. Wprawdzie udało mi się poznać kilku fajnych mężczyzn,ale jakoś nie gustowali w siwkach 😀.
maluda to ja mam podobne kryteria, ale wnioskuję, że szanse raczej marne - bo ten filmik widziałam już wcześniej i również nie zwróciłam uwagi na to, że na siwkach są chłopcy  😁
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
28 stycznia 2015 13:58
He he dlatego ja sie ciesze ze mam i ksiecia i bialego konia  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się