Konie czystej krwi arabskiej

iwona9208
Gratulacje! 🙂

Wojenka
Gratki za dziś! Bo Wojenka się nie chwali, a dziś z Mihrabem na pokazie byli 3ci 🙂
Epikea jakikolwiek ale najbardziej chciałabym zobaczyć ten który dał Ci wygraną 🙂

Laski będzie któraś na szkoleniu z Manolo za tydzień ??!!
Wojenka   on the desert you can't remember your name
12 września 2016 22:31
Witam, Was arabiarze 🙂  czy ktoś moze ma wiedze nt. procedur dotyczących potwierdzenia pochodzenia konia bez paszportu ale z wpisem do ksiegi ?  Dodam, że opis jest.
Niestety na Służewcu znikome i chaotyczne informacje .... 🙁
Z góry dziękuje za wszelakie info 😉
pozdrawiam
Saklavi, niestety ze sprawami papierkowymi w Polish Jockey Club co rusz są jakieś problemy, sama musiałam zgłaszać swojego konia trzykrotnie jako wałacha mimo, że informacja musiała zostać przekazana dosłownie pokój dalej... Chcesz wyrobić paszport, rozumiem?
Saklavi, niestety ze sprawami papierkowymi w Polish Jockey Club co rusz są jakieś problemy, sama musiałam zgłaszać swojego konia trzykrotnie jako wałacha mimo, że informacja musiała zostać przekazana dosłownie pokój dalej... Chcesz wyrobić paszport, rozumiem?

Tak, wlasnie o paszport chodzi 🙁
Nooo... ty nie dawaj zajawek wzmagających apetyt, tylko wrzucaj fotki i pisz, jak było!  🏇
Swoją drogą, gratulacje dla milusi 😍 😍 Złoto na Mistrzostwach Polski Koni Arabskich!
Milusia, jesteś najlepsza!!!
[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14390906_850675448366359_3213849035163551573_n.jpg?oh=67bbd1cdfa91e5699aa10bb67ca1c78e&oe=5884F532[/img]
photo Agnieszka Poros

4mc Ujeżdżenie Seniorzy N2 i N4
Srebro i Tytuł Vicemistrza Polski w Native Costume
7mc Classic Pleasure
6/7 w Klasyfikacji All Round


Gratulacje raz jeszcze, Epikea! : ) A jakieś zdjęcie z Native Costume może posiadasz? : D
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
24 września 2016 20:38
Pięknie! Ogromne gratulacje!

A jest gdzieś jakaś relacja wideo w sieci? Szukałam, ale na nic nie natknęłam :-(
Foto z Native, poszukam jeszcze czegoś w ruchu
Wojenka   on the desert you can't remember your name
25 września 2016 20:24
Muju ukończył dziś międzynarodowe zawody CEI** na 130 km na 13 miejscu ( na 57 koni). 60% koni nie ukończyło zawodów, większość z powodu kulawizny. Teren był górzysty i bardzo trudny, zawody we francuskim regionie Midi Pireneje.
Po zawodach napisali do mnie właściciel i trener, mówiąc, że koń był PERFEKCYJNY, i są z niego bardzo dumni. Takie słowa z ich ust to ogromna pochwała i komplement.
A po zawodach wyglądał całkiem dobrze, i jak powiedział jego jeździec, po 130 km był "still fresh"  😍 😍 😍 😍

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14440667_562720927268202_3814204633962318380_n.jpg?oh=0f4a8043cbd28afae51b9e119d87c338&oe=586A43D3[/img]
Znacie kogoś kto uczy pokazywać konie i przyjmie w pakiecie konia i człowieka? Kiedyś takie szkolenia odbywały się w Michałowie czy Janowie a teraz cisza 🙁
konstestacja gadaj na pw z wojenką a ludzie z Janowa są tu:
http://www.silvatica-black-arabians.pl/traning.html
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
29 września 2016 07:42
Wojenka gratuluje wyhodowania tak dobrego konia  :kwiatek:
Wojenka   on the desert you can't remember your name
29 września 2016 09:49
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
04 października 2016 16:13
Terenowo z Dimer :-) koń marzenie ,nie goni za koniem z przodu w terenie ,słucha się jeźdźca . Jestem w stanie zatrzymać ją do stępa gdy koń przed nami galopuje . Jest super .
Wojenka   on the desert you can't remember your name
06 października 2016 19:48
Epikea, Wojenka, Spóźnione gratulacje! :kwiatek:

Epikea, No i gdzie te zdjęcia? Z ujeżdżenia i z "native" ja poproszę. 🙂

Wojenka, Czy ten cały sprzęt to w większości Podium?

teraz to chyba raczej w setzi się jeździ?
Muszę się pochwalić fotkami z pierwszego hubertusa w tym sezonie- ruda pierwszy raz w życiu w wersji fit  💘 a już jutro hubertus w Gałkowie, trzymajcie kciuki żeby pogoda dopisała :kwiatek:





Wojenka   on the desert you can't remember your name
07 października 2016 11:38
Julie, tak jak mówi Buyaka, teraz Podium wypierają Setzi i Avia.

marlin, pozazdrościć pogody!
Wojenka taka piękna pogoda była u nas z zeszłą sobotę 😉 a od wtorku niemal cały czas pada  🤔 jest tak ślisko, mokro, zimno i paskudnie  😤
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
07 października 2016 13:55
Marlin ależ Ruda genialnie wygląda! Uwielbiam patrzeć na tak umięśnione i suche araby  💘 Jak teraz pracujecie?
Epikea czekam na filmiki cały czas 🙂 gratulacje !! mam nadzieję, że kiedyś dołączę do Was na zawodach w Michałowie albo Janowie 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
08 października 2016 09:17
To i my z Tuśkiem pozdrawiamy!  😀
Foty z MP autorstwa Agnieszki Poros. Konio spisał się super, szczególnie patrząc na staż pracy i ilość startów 😉 szedł o niebo lepiej niż rok temu. Teraz dziadek ma luz i czas na zasłużony odpoczynek  🙂 :kwiatek:
czy jest na sali ktoś, kto jeździ araba w nachrapniku hanowerskim?
Epikea mój się tak woził, lata świetlne temu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się