Galopem po plaży- gdzie nad morzem?

Gillian dzięki, Grzybowo chyba najbliżej więc przejadę się tam. O ile cena mnie nie zabije  :kwiatek: :kwiatek:
Gdzie w Sopocie najlepiej galopem po plaży?🙂
Caira, nigdzie :P a tak serio to można tylko od listopada do marca.
xxagaxx, 🙁 ale trafiłam
Czy jest coś bliżej Władysławowa niż Stajnia Swarzewo? Koleżanka tam pracuje i średnio u niej z wolnym, szukamy czegoś bliżej 😉
Libeerte, wygląda na to, że nie  🙁 Kiedy jedziesz? Ja będę w przyszlym tygodniu w Ostrowie koło Jastrzębiej Góry i też chętnie bym się wybrała w teren po plaży  😍

edit:
znalazłam jeszcze takie coś: http://oland-wczasy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=8&Itemid=7 - Rancho Oland w Rozewiu - ktoś coś wie o tym miejscu?  😉
Ja w zeszłym roku byłem może trochę dalej od Jastrzębiej Góry bo w Lubiatowie co prawda z koniem, ale mają i własne konie. Przepiękne wytyczone nadmorskie szlaki z dojazdem do morza i możliwością szalonych galopów po plaży
Aszra my sie wybieramy do Rancho Oland od 1 lipca 🙂 nasza klaczunia zostaje w domu ale my chetnie skorzystamy z jazd na cudzych koniach dlatego wybralismy tam nocleg ale jak bedzie to sie okaze 🙂 a w ostrowie tez sa jazdy konne
Monnowot, to może się spotkamy  🏇
W Ostrowie jeździłaś czy widziałaś na mapce google?  😁 Bo ja widziałam, że na mapce jest zaznaczone coś w stylu "jazda konna, tylko w sezonie", ale ani z satelity żadnego pastwiska nie widać, ani żadnych informacji konkretnych nie znalazłam  😉 Biorę osprzęt do jazdy, a czy się przyda to się okaże na miejscu  😎
dwa lata temu bylam w karwi i szukalismy wlasnie jazdy konnej i wywiozlo nas az do wladyslawowa ale nasi znajomi stacjonowali w ostrowie i mowili ze mieszkali zaraz przy stajni i normalnie jazdy prowadzili wiec taka raczej sprawdzona informacja, teraz tez jedziemy ze znajomymi i oni beda w ostrowie a my w chlapowie ale pewnie bedziemy sie z nimi spotykac albo na ich plazy albo u nas na klifach, sprzet tez bierzemy ale co z tego wyjdzie to nie wiem, od dwoch lat nie jezdzilam na innych koniach oprocz naszej klaczuni wiec nawet nie wiem czy jeszcze potrafie :P
O, to witam w klubie, ja już chyba z 5 lat wożę się na jednym i tym samym  💃 także mam podobne obawy  😀
koniec  🚫  😉
jak wrócimy to zdamy relacje czy było warto  🙂
aszra jestem w rancho oland i tutaj niestety nie wchodzą w grę teren po plaży podobno zakaz odgorny od straży miejskiej, nie maja nawet za bardzo teraz koni na jazdy dla zaawansowanych same kucyki więc i pewnie znowu pozostaje przy naszym rumaku, a ty jak w tym Ostrowie a może coś ciekawego w okolicy znlazlas no naprawdę coś bym po jeździła chociażby po manezu
Witajcie  🙂
Cały wątek przeczytałam i ciekawi mnie, czy ktoś ma namiary na tę stajnię W Jastarni? Będę tam przez dwa tygodnie, więc grzechem byłoby nie zaliczyć galopu po plaży. Pomoże ktoś? Czy ta stajnia jeszcze istnieje i czy nie jest to jakaś totalna 'partyzantka'?
Będę pod koniec lipca w Władysławowie, i nie bardzo zrozumiałam, czy jest tam jakiś ośrodek,  gdzie można sobie pojeździć, przy okazji pogalopować po plaży?
Podbijam temat!
Tak jak koleżanka wyżej, szukam czegoś w okolicy Władka, Karwi, Dębek 🙂
robakt   Liczy się jutro.
08 lipca 2015 09:57
W okolicy Władysławowa -  stajnia Swarzewo.
jestem juz w domu, jazdy zaliczylam ale niestety teren nie wchodzil w gre tlumaczyli sie ze wyjazdy na plaze w sezonie sa zabronione nie wiem czy w kazdej miejscowosci ale u nas tak bylo nie mniej jednak koniki calkiem fajne ale mimo ich "fajnosci" z przyjemnoscia siadam na grzbiet naszej klaczuni - co swoje to swoje 🙂
Monnowot teoretycznie w większości jest akaz. Jednak chęć pogalopowania brzegiem morza jest zbyt duża i niewiele osób tego zakazu przestrzega.  🤣
odkopałam ten wątek, to i tutaj "ogłoszenie" wkleję.

Mamy tu kogoś z jak-najbardziej-wschodniego-wybrzeża ?

wybieram się nad może, potrzebuję "wypożyczyć" konia na sesję zdjęciową pod dobrze jeżdzącą osobę. spokojnego, który wejdzie do wody. może być za opłatą, mogę też się "odpłacić" zdjęciami konia bez/z włascicielem.
Będę pod koniec lipca w Władysławowie, i nie bardzo zrozumiałam, czy jest tam jakiś ośrodek,  gdzie można sobie pojeździć, przy okazji pogalopować po plaży?

Znalazłam to: http://www.willasard.pl/pl/konie/cennik
Ale cena jak dla mnie zaporowa za 1,5 h 😲
Podbijam temat!
Tak jak koleżanka wyżej, szukam czegoś w okolicy Władka, Karwi, Dębek 🙂


można spróbować tutaj. Ja byłam tam tylko poglądowo kilka lat temu.
http://www.stadninabialogora.pl/
fialar - wcale nie, bardzo normalna. I nie trzeba płacić za dodatkową jazde na sprawdzenie umiejętności, bo jest to wliczone w cene - jak dla mnie bardzo fair. Normalnie płaci się ok. 100-120zł za plaże + 50zł za jazde na maneżu, więc wychodzi na to samo. Witamy nad polskim morzem, tu ceny idą w kosmos 😉
Ja chciałabym znowu zabrać mamuśke na galop po plaży, ale kurcze, mam dylemat spory, gdzie i czy w ogóle. Szczególnie, że dalej czuje ogromny niesmak po potraktowaniu w Pestce w Mrzeżynie, mimo upływu 2 lat  🙄
A co sie stało w Pestce? Zawsze słyszę od wszystkich bardzo pozytywne opinie.
Moze Grzybowo? U nas w Zieleniewie tez są wyjazdy, tylko do morza troche daleko. Około 45 minut jazdy. Teren trwa około trzech godzin. Konie są mega spokojne. 😉
thaya, a wiesz jak z wyjazdami na plażę "obcych" koni? Chodzi mi o to, jak przyjeżdżasz tam ze swoim koniem na urlop. Są duże ograniczenia? Chodzi mi oczywiście o okres poza sezonem.
niestety byłam w okolicy w sezonie urlopowo i tylko się rozglądałam dwa lata temu, bo wiedziałam że na plażę jeżdżą.
epk, my jeździliśmy co roku na przełomie marca i kwietnia na zawody do tej stajni, standardem były poranne wyjazdy na plażę zawodników.
anai, dzięki 🙂. Właśnie wysłałam prośbę o oferte noclegów, bo to co jest na stronie jest w kosmicznej cenie 😉. Zobaczymy, miejsce wydaje się piękne.
Epk, co Cie zainteresowało? Ja mysle o tym juz od kilku lat 🙂
Czy w okolicach Międzyzdrojów jest jakaś fajna stajnia/ośrodek jeździecki?
Epk, co Cie zainteresowało? Ja mysle o tym juz od kilku lat 🙂

A jak się ostatecznie dogadam to powiem, ale zdaje się tfuuu tfuuu że w końcu się spełni marzenie sprzed lat 😉. Bo niestety na obcym koniu to nie to 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się