Stajnie w Lublinie

Na Krasnickiej juz nawet tej hali nie ma, zburzyli ja do zera.

nancy94 daj znać czy w Gali są jakieś końskie rzeczy :-) i czy outlet działa na tej samej zasadzie co profit.
Nie wiem, jak działał Profit, ale zorientuję się w sytuacji jutro i zrelacjonuję 🙂
Wszystko działa tak samo jak na Kraśnickich 🙂 Tylko jest chyba większy, tak mi się wydaje przynajmniej  😉
Jak byłam z 2 tygodnie temu to bryczesów nie widziałam  🙂
Byłam, zobaczyłam i aktualnie jest dość dużo bryczesów. Większość z krótkimi lejami i na dzieci, ale jest też trochę większych rozmiarów i pełnych 🙂 A gdzieś między spodniami wisi czarny polar Fouganza  🤣
a jak cenowo te bryczesy??
40 zł/sztuka
To nie ma tragedii, w proficie bryczesy były po 60 zl.

Skokowcy, ale nieloty również
Znów będą konsultacje skokowe z Panem Slawkiem Uchwatem w Famaguscie.
Koszt 50 zl
Ilosc miejsc ograniczona.
Kontakt: 606 736 761
Cześć.
Któraś z Was zna ogiera Lestera? A może ktoś tam jeździ?
Mam kilka pytań na priv.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
19 listopada 2014 18:02
Czy ktoś wie, czy Baskil na Czeremchowej już działa a jak nie to kiedy zacznie? Kilkakrotnie byłam i był zamknięty :/
Odzyskałam wiarę w ludzi. Gorąco dziękuję Jasnowatej (za pożyczenie siodła) i Ani (za jego transportowanie i tolerowanie mojej niesłowności).  Sory za prywatę, ale nie każdy pożyczyłby na trzy dni obcej babie siodło, nie oczekując nic w zamian i jeszcze przywiózł je z innego miasta prawie pod same drzwi. Dziewczyny- jesteście super🙂
Ja byłam wielokrotnie zapraszana do Baskila, więc myślę, że działa, ale nie byłam tam.
Nie ma sprawy. Mam nadzieję, że kiedyś i mi ktoś pomoże w podobnej sytuacji 🙂
Nie mam za bardzo możliwości przejrzenia 280 stron, dlatego byłabym ultrawdzięczna, gdyby ktoś mógł mi wypisać pensjonaty w Lublinie (ew. okolicach, ale tylko od strony Lubartowa) z halą do 500 zł. Proooszę.
Wystarczy przeczytać pierwszy post w wątku... 😉
Stajnie - Lublin i okolice

W linku jest baza około 20 stajni z okolic Lublina. Po kliknięciu na czerwoną kropkę powinny wyświetlić się podstawowe informacje 🙂 Jeśli Ktoś chciałby żeby dodać stajnię której nie uwzględniłam albo kolejną rubrykę (np. cena jazdy/pensjonatu) lub jakieś informacje wymagają poprawy - proszę o pw to poprawię 🙂
kingab9 Będzie Ci raczej ciężko znaleźć jakąkolwiek stajnię poniżej 500zł, a z halą to już raczej niewykonalne. Ja przynajmniej o takich cudach w Lublinie nie słyszałam. Jeśli ktoś coś wie, to niech daje znać- sama jestem takiego miejsca ciekawa😉
kingab9  może wspomniana na poprzedniej 😉 stronie stajnia: http://www.osrodek-marysienka.pl/kontakt
koola brakuje stajni:

-u p. Stojańskiego
-Stajnia Enklawa
-Stajnia Amazonka
-Stajnia Na Lipniaku
-Stajnia Ku Słońcu
-Stajnia Na Cienistej
-OJK Marysieńka
-Stajnia w Zawieprzycach ( SJ Zawieprzyce)
-Stajnia w Bystrzejowicach
-Stajnia w Łąkach (mają halę)
-Stajnia Gąsiorówka
-Stajnia u Pierzastych
-Stajnia p. Olgi Michalik
-Stajnia u p. Żaka w Nasutowie

i podejrzewam, że jeszcze nie wszystkie. Jeszcze jest stajnia przy Zalewie, ale nie pamiętam jaka dokładnie.

Info od Nas ze stajni:

Zmieniamy halę na większą 🙂 obecnie mamy 18mx25m, teraz stanie 25mx40m, namiotowa z trybunami. 😉
A stajnia na Mełgiewskiej? Słyszałam o niej ostatnio. Gdzie dokładnie się znajduje i jakie są tam warunki?
.
To chyba chodzi o tą stajnię na Zadębiu?
Nawet nie wiedziałam, że u nas jest tyle stajni 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 listopada 2014 13:46
A stajnia na Mełgiewskiej? Słyszałam o niej ostatnio. Gdzie dokładnie się znajduje i jakie są tam warunki?


A to nie jest Piwopol?

koola gdzie Ty teraz stoisz?  🙂
Brakuje jeszcze stajni:

- Pszczela Wola

..
i nie wiem, czy zaznaczamy też stajnie w ogóle w okolicach, czyli w całym Lubelskim, bo mogę chyba wymieniać bez końca... wdalszych okolicach (50km od Lublina)
-
-Makoszka
-Stajnia Jagoda
-Stajnia w Wylągach
-Stajnia Zażółkiew
-Stajnia w Janowie (pod Chełmem)
-Stajnia Stanka
-Stajnia Borysiuk
-Stajnia Hacjenda
-Ranczo Debry
-SJ Tarka
-SO Białka
.. i wiele, wiele innych
koola

Info od Nas ze stajni:

Zmieniamy halę na większą 🙂 obecnie mamy 18mx25m, teraz stanie 25mx40m, namiotowa z trybunami. 😉



W Baranie będzie hala z trybunami?
LSW, w Ranczo Arka 🙂
aien

Stajnia Zażółkiew zmieniła swoją miejscówkę i nazwę. Obecnie to Stajnia Adrenalina.
Dziewczyny wiem, że jest duuużo więcej stajni i bardzo chętnie umieszczę je na mapce z tym, że nie mam żadnych informacji o tych stajniach - jeśli coś wiecie to podeślijcie na pw (najlepiej z dokładnym adresem), edycja mapki to tylko chwilka 🙂

smarcik od jakiś 2 lat stoję właśnie na Zadębiu przy Piwopolu  🙂

Sisisa ja stoję na Mełgiewskiej z koniem (na mapce nazwałam stajnię po prostu "Zadębie"🙂 jak dla mnie warunki super: codziennie sprzątane boksy, karmienie 3 razy dziennie, nie ma problemu z podawaniem suplementów, ściągnięciem derki itp., codziennie wychodzą od rana do wieczora na wybieg (latem na trawę), spore boksy, myjka, ogrzewana zimą szatnia, brak kręcącej się szkółki i obcych ludzi, świetny dojazd z Lbn. Jedyny minus to brak hali czy jakiegoś lonżownika.. Ale ja akurat mam konia obecnie nie chodzącego pod siodłem, więc nie odczuwam tego.
A byłby ktoś chętny na zimowe zdjęcia z koniem jeszcze przed świętami? 🙂
.
Pamiętam, pamiętam. Już piszę PW. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się