sklepy internetowe

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
19 sierpnia 2014 18:29
z tymi mailami to różnie dlatego najlepiej dzwonić a nie pisać  😉
mega, mega plusior dla Dobrego konia 😜 😅 wczoraj po 15 zamówiona na cito derka dziś po 10 kurier 🙂 nie minęło 24 h... obłęd!!!
+ dla konik.com.pl
Profesjonalnie, bez problemu ze zmianą zamówienia po zatwierdzeniu, świetny kontakt, a to się ceni 🙂

+ dla animalii
Miły dodatek w postaci próbki paszy. Zamówienie złożone o 15 w poniedziałek, a towar odebrany od kuriera o 10 rano we wtorek. 🙂
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
20 sierpnia 2014 08:37
+ dla br-konie 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 sierpnia 2014 10:19
Ochraniacze zakupiła mi Ciska (z wysyłką na mój adres) w zabawie urodzinowej i podobno 6 sierpnia je wysłali :/

Kolejne pytanie: sklep strawhorses - zna ktoś? 200 par używanych bryczesów od 15zł.

edit:
I przy zamówieniu powyżej 50zł przesyłka free.
JARA ja znam, kiedyś zamawiałam od nich owijki i złego słowa nie mogę napisać, szybko, sprawnie i na temat.
Jara ja kupiłam bryczki u nich. Przesyłka ekonomiczna przyszła wcześniej niż priorytet z innego sklepu z zamówieniem złożonym tego samego dnia.
Ogromny MINUS dla Grene -obecnie mija 27 dzień oczekiwania na zwrot pieniędzy na konto.
Najpierw tydzień zamawiali kuriera, żeby po paczkę przyjechał (wysłali inny model sztybletów niz zamawiałam, a tamtego juz nie mieli), potem odsyłali mnie do działów księgowych, do sekretariatów itp, potem cisza. Dziś wysłałam im dłuugiego maila i zobaczymy.
PLUSIK dla EQUI-POINT. Co prawda dopiero w dniu wysyłki towaru poinformowali mnie, że zamiast 2 par ochraniaczy wysyłają jedną, no ale zwrot dostałam bardzo szybko, także nie ma tragedii. :kwiatek:
Inna sprawa, że skontaktować się z tym sklepem to masakra - ani telefonicznie ani e-mailowo nie dałam rady.  🤔

edit: poprawienie kodu 😡
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 sierpnia 2014 16:06
tereska, larabarson,  dzięki za info!

Dziś doszły ochraniacze z Bergo. Wysłane kurierem rzekomo 6 sierpnia doszły! Jednak jak dla mnie czas oczekiwania zdecydowanie za długi.
Plus dla EQUI-POINT. Szybko i z miłym gratisem 🙂
Ja do sklepu Bergo mogę się doczepić tylko w jednym aspekcie - jak inni już napisali - komunikacji mailowej.

U mnie część maili od Bergo ląduje w folderze spam... Więc warto tam też zaglądać.  😉
to ja mam chyba farta, dzis na zapytanie o dostępność towaru (o ktory trulam juz dawno - ale nie zabralam sie za finalizacje), wymiary i inne marudzenia, dostalam odp w 5 minut - wprawdzie,ze dostane ją jutro bo już zamykają - ale zawsze  😉
no i tak jest zwykle. ale fakt - wpadało do spamu wczesniej - trzeba sprawdzić i zmienic sobie ustawienia
i te zniżki dla stalych klientów...
Katasia napisz im ze oddawanie pieniędzy 27 dni jest niezgodne z prawem i wymagasz odsetek ustawowych od terminu powyżej ustawowych 14 dni.
Balajlama - odsetki sobie darowałam, ale przytoczyłam odpowiedni art. i zagroziłam zgłoszeniem sprawy do sądu, jeśli do jutra nie będę miała kasy na koncie, zobaczymy czy to cos da.
+ dla dobry-kon.pl za miłą obsługę, super kontakt i szybką wysyłkę
no proszę, a u mnie się nagle okazało, że Grene potrafi zrobic przelew w 1 dzień  😀
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
22 sierpnia 2014 09:58
No to po raz kolejny WIELKI PLUS dla GNL.pl Kontakt fantastyczny. Szybkie rozwiązanie problemu brakującego towaru  😅  realizacja w trybie expresss.

Dodatkowo dodam, że w żadnym innym sklepie niż właśnie w gnl.pl oraz animalia.pl kontakt jest bezproblemowy zarówno telefoniczny jak i mailowy
Plus dla MOLIVER, szybki zwrot, dobry kontakt.
otworzył się nowy sklep w Oldenburgu polecam, fajny asortyment mają https://www.equiva.com/
co się stało z equishopem - menu po angielsku, opisy produktów po polsku, ceny w euro? wtf? i nie da się wybrać języka ani waluty nigdzie...
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
23 sierpnia 2014 11:21
co się stało z equishopem - menu po angielsku, opisy produktów po polsku, ceny w euro? wtf? i nie da się wybrać języka ani waluty nigdzie...


u mnie wszystko normalnie  🙂  przykładowo http://www.equishop.com/kingsland-bluza-polarowa-rozpinana-ellon-damska,id-4036
Pursat   Абсолют чистой крови
23 sierpnia 2014 12:01
Pytanie trochę od czapy, ale nie znalazłam innego wątku. Ma ktoś konto na niemieckim ebayu i pomógłby mi w zakupie książki? :kwiatek:
Pursat ja mam
A co chcesz kupić?-dawaj na priv 😀
Duży + dla sklepu strawhorses.pl robiłam tam po raz pierwszy zakupu ale na pewno nie po raz ostatni 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
23 sierpnia 2014 21:25
Polecam dobry-kon.pl !

Świetny kontakt, otwarcie na klienta i ciekawe indywidualne propozycje! A przy tym nienachalnie i milo, ekstra.
ogromny plus dla yard-equites, ekspresowa wysyłka, zamówiłam olej,na którym musiałabym czekać, to bez problemu zamieniony na inny, trochę droższy bez dopłat i wysyłka następnego dnia była już u mnie
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
25 sierpnia 2014 13:28
czy jest gdzieś darmowa wysyłka?  😎
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 sierpnia 2014 13:30
strzemionko do końca sierpnia w equidea jest darmowa wysyłka, ale na zakupy powyżej 100zł  😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
25 sierpnia 2014 13:39
szkoda bo potrzebuję zamówić jedną rzecz nie za 100 🙁

ale dzięki  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się