sklepy internetowe

Sprawa wyjaśniona i + dla sprzetjezdziecki.com  😉
Plusy dla: yard-equites.pl, arcus, dobry-kon.pl i gnl  :kwiatek:
Gdzie oprócz animalii można dostać granulat Besterly Basic?  :kwiatek:
bo google nie za bardzo wyświetla jakieś konkretne sklepy.
Gdzie oprócz animalii można dostać granulat Besterly Basic?  :kwiatek:
bo google nie za bardzo wyświetla jakieś konkretne sklepy.




W sklepie Agar
http://sklepagar.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=besterly&submit_search=Szukaj
Dzięki 🙂
Duży plus dla EQUISHOP. Bardzo dobry kontakt mailowy, przesyłka ekspresowa 🙂
http://www.konskamoda.pl/  ktoś coś tu kupował?? jakie opinie? jak z dostawą itp??
Czy ktoś z was wie, w którym sklepie jeździeckim istnieje możliwość wypożyczenia Wintec'a 500 Dressage WIDE na jazdę testową po wcześniejszym wpłaceniu kaucji?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
14 października 2014 21:01
Polecam goraco Yard-Equites🙂 Ogromne doświadczenie, super doradztwo, mega obsluga🙂 Ogromny wybor. Polecam🙂
To już się robi nudne 😉 ale jak nie pochwalić takiego dobrego sklepu... kolejny OGROMNY plus dla konik.com.pl! 🙂😉
Ma może ktoś na zbyciu kupon rabatowy do Horse Trade?
No nie... Oni są NIEMOŻLIWI!!

Ogromny (to za mało powiedziane) + dla sklepu konik.com.pl

Gdy zamawiałam, Pani powiedziała, że na produkt trzeba czekać od 14 dni do miesiąca, ok.

Dzisiaj po 11 dniach od złożenia zamówienia dzwoni do mnie kurier że ma paczkę, a ja mówię że to chyba pomyłka, bo nic nie zamawiałam  🤣
RatiNa, ło matulu... na co czekałaś? 😁
Bardzo nudne plusy dla animalii, amigo i (tu dla mnie nowość) Strawhorses 😉
RatiNa, ło matulu... na co czekałaś? 😁


głównie to czekałam na kantar Eskadrona, bo reszta była dostępna od ręki 🙂
Łeeee... myślałam, że trud koleżanki się jej opłacił, bo tak wydzwaniała do jednej z firm, żeby dołożyć do jednej z dostaw taki "brakujący element". A tu "tylko" Eskadron, który w jajo poleciał :P
Ale cieszymy się z miłego zaskoczenia 🙂
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
19 października 2014 14:37
Ogromny + dla sklepu http://cavalloshop.pl/ . Przede wszystkim za ogromną cierpliwość do klienta i bardzo dobry kontakt mailowy.
+ dla sklepu grene. Ekspresowa wysyłka.
Cake   Początkujący pingwin zgłasza się na służbę B)
20 października 2014 20:23
http://konik.com.pl
Ogromny plus! Szybka wysyłka, towar w dobrej cenie i jakości, miła obsługa!
POLECAM!  😀
PumCass   zachowaj zimną krew!
20 października 2014 23:42
ktoś robił może ostatnio zakupy w Amigo? Od tygodnia próbuję się z nimi skontaktować w sprawie zamówienia, niestety bezskutecznie 👿
PumCass, tak, ja dopiero cośtam kupowałam - wystarczy spojrzeć na post półstrony wyżej...
Kontakt bez problemu, przesyłka z dnia na dzień. Jesli kiedykolwiek miałam wątpliwości ws jakiegośzamówienia - dzwoniłam...
PumCass   zachowaj zimną krew!
21 października 2014 08:07
_Gaga, nie przyuważyłam, wybacz  😉 cóż...ja mogę jedynie dać im jednego wielkiego czerwonego minusa - za "cudowną" obsługę klienta, która albo nie czyta maila, albo nie wie jak wybrnąć z problemu. Pieniądze za zamówienie dostali, towaru ani widu-ani słychu, ba! nawet nie posiadają go na stanie, o czym łaskawie poinformowali mnie w pierwszym, a zarazem ostatnim mailu od siebie. (Chociaż na stronie dany towar widniał jako dostępny)....
Teraz pewnie nie pozostanie mi nic innego jak użerać się z nimi telefonicznie...magia internetowych zakupów 🙄
PumCass, nie pomyślałaś, że czasami mail potrafi trafić so SPAMu? i się na niego wówczas nie odpowie...
Ja uważam, że warto najpierw zadzwonić potem psy wieszać...
Livia   ...z innego świata
21 października 2014 08:50
Konik jak zwykle niezawodny 🙂 Polecam też Kinghorse za bardzo dobry kontakt mailowy 🙂
PumCass   zachowaj zimną krew!
21 października 2014 09:10
_Gaga a co to za tłumaczenie? mail ze spamu można przenieść i wówczas spokojnie można na niego odpisać...
a jeśli faktycznie tak było i nic z tym nie zrobili to tylko kolejny dowód na ich "profesjonalizm". Jako klient wymagam - a skoro w "pierwszym, a zarazem ostatnim mailu" proszą mnie o szybki kontakt w sprawie zamówienia (a raczej jego braku na stanie) to chyba powinni być bardziej czujni, nie uważasz?
Ja odpowiedziałam jeszcze tego samego dnia; oni nie odpisali do tej pory, czyli przez tydzień czasu! Przez tydzień nie zainteresowali się zamówieniem, które jest opłacone, a nie zrealizowane. Ktoś powinien im przyznać order za spostrzegawczość. 😵
Wybacz, że wieszam psy w tej chwili, ale witki opadają mi na samą myśl i nawet jeśli sprawa rozwiąże się pomyślnie po interwencji telefonicznej to firma Amigo dla mnie jest skreślona.
duży plus dla cavalloshop szybka wysyłka  :kwiatek:
Duży + dla arcus-konie.pl  😉
ma ktoś może jakąś zniżkę w FEBRO ?
Wielki plus dla yard-equites. Rewelacyjny kontakt, szybka wysyłka, wszystko wzorcowo 😀
Plus dla br-konie.pl zamówienie szybko zrealizowane, wysyłka za free od 150 zł (pobranie też), a towar bardzo fajnej jakości!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się