sklepy internetowe

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 stycznia 2015 09:43
+ Arcus i Equidea wszystko szybko i sprawnie

Ogromny + dla yard.equites
Za szybkie i sprawne realizowanie zamowien, super kontakt i dobra rade oraz przedewszystkim anielska cierpliwosc dla upierdliwego i wymagajacego klienta!

Kolejny ogromny + dla dobry-koń
Jak zawsze szybko, sympatycznie i profesjonalnie!
pianissima2003, na coś takiego normalnie przysługuje reklamacja. Uprzedź o sprawie przed wysłaniem, bo może poproszą najpierw o zdjęcia, żeby sprawa szybciej poszła 🙂
Mega nudny plus dla konika czyli szybko, tanio i bezproblemowo 😉  💘
Anderia   Całe życie gniade
17 stycznia 2015 16:07
Ja chciałabym dać plusa dla sklepu Beckersport, bezproblemowo i szybko. Jakby ktoś się zastanawiał, bo nie zna, to śmiało mogę polecić. 😉

animalii już mi się nie chce wymieniać, bo to się rozumie samo przez się.
maliniaq   Just do your job.
18 stycznia 2015 17:24
Wie ktoś w jakim sklepie internetowym dostanę czaprak wszechstronny w kolorze chabrowym?
ogromny plus dla GNL! zamówienie zostało wysłane po godzinę po złożeniu. teraz wszystko w rękach Poczty Polskiej
ale i tak jestem w ogromnym szoku. JEDNA GODZINA... 😎
Czy kupował ktoś w http://zooapteka.pl  ??
Sylwiaj- też czekam, część zamówienia podobno już w sklepie, czekają na termobuty. Jak tak dalej pójdzie to albo ich wogóle nie wezmę albo odesle bo się wiosna zrobi haha.
Czy kupował ktoś w http://zooapteka.pl  ??

ja, kiedys tam dawno. bez problemu, dobre ceny tzn. czegos nie bylo czy cos zle opisane?...ale natychmiast zadzwonili i wyjaśnione. ogółem b. na plus
Pasi-konik wysłał moje zamówienie  😅
Czy kupował ktoś w http://zooapteka.pl  ??


тшу лгзщцффьб фду лшукщцтшлф ьфо узшслушпщ  😁
horse_art  ooo  to  super. Dzięki wielkie  :kwiatek:

drabcio  ❓  ❓
nie ta klawiatura  😡
chodziło o to ,że nie nie kupowałam, ale kierownika mają epickiego 🙂
😁 
oj ale mam nadzieję, że rzeczy dostępne dojdą za pobraniem. 
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
23 stycznia 2015 18:22
Zaczyna mnie już wkurzać amigo :/. Nie jestem wielkim szmatoholikiem majątku nie wydaję, ale klient to klient. Znalazłam kantar idealnie do derki - akurat nie ma ( a na stronie jest jak najbardziej), na opłacony preparat na owady czekam drugi miesiąc (mam nadzieję że kiedyś dotrze, paragon bez niego mam). Podobały mi się tam rzeczy ale mam dość. Już chyba więcej się nie skuszę 🙁
plusik dla animalii 😉
Moon   #kulistyzajebisty
23 stycznia 2015 19:11
A mi się chce płakać, że br-konie nie chce mnie poinformować, czy mój zamówiony naczółek kiedyś dojdzie... 🙁
Naprawdę szczerze nienawidzę obecnego v-kształtnego naczółka, na który muszę codziennie patrzeć  🤔wirek:
Moon, ja kiedyś złożyłam zamówienie w BR i poprosiłam o informację czy są rzeczy przeze mnie zamówione to wtedy puszczę przelew. To było jakoś w zeszłym roku? albo i jeszcze dawniej i do dziś odpowiedzi nie dostałam :P
Moon, ja ostatnio  zamówiłam  u nich  kaloszki,  w październiku.  Nie dotarły  dotąd.  Jakim  cudem  animalia  ma same  plusy,  a br  nie potrafi  na maila  odpowiedzieć? ! (Ten sam  właściciel )
a ja to plus dla bergo jak zwykle. zamówienie z czekaniem - info sms, dzwonienie (o czym pisalam),wczoraj zadzwonilam pomarudzić jeszcze o pare rzy ktore nie bylam pewna czy są i co lepiej ... i dziś paczka u mnie 🙂 minus za ceny - jakby nie super rabaty to bym tyle nie wziela i miala kase na koncie, a tak musze ją zaraz przelac 😉
plus dla animalii i konika
Moon   #kulistyzajebisty
23 stycznia 2015 21:32
anai, xxagaxx, właśnie dostałam odpowiedź, że zamówienie będzie u mnie we wtorek  😅
Deko głupio zrobiłam, bo od razu zamówiłam i przelew zrobiłam, bo serio zakochałam się w tym naczółku i "już go widziałam" na Lucjanie  😁 A nawet na stronie mają napisane, że większość rzeczy jest na zamówienie i żeby pisać maile z zapytaniem o dostępność...
Plus dla Bergo i GNL, oba sklepy biją rekordy w kompletowaniu zamówienia na dłuuuugo przed oczekiwanym terminem  😁

edit. czy ktoś miał problem ze zwrotem kasy z konika? Przesłali mi o 15 zł za mało  😤
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 stycznia 2015 23:31
Ogromny plus na GNL szybko, sprawnie, po marudzić można a jeszcze rabacik na przyszłe zakupy dostałam  😍
Ogromny minus dla OKSER.PL od listopada do dnia dzisiejszego nie zwrócili mi pieniędzy za kantar. Przedmiot o statusie "dostępny" w sklepie internetowym, a w rzeczywistości to ściema. Mówią, że oddadzą pieniądze, a potem zero odzewu.  Mamy koniec stycznia, prawie luty, a pieniędzy brak. Nie odpowiadają na maile. Ostrzegam, bo to złodzieje.
GosiaZ, w tym wątku wielokrotnie pojawiały się negatywne opinie dotyczące tego sklepu
Czasami warto przeczytać przed zakupem 🙂
jak to mówią mądry Polak po szkodzie 🙂
Livia   ...z innego świata
27 stycznia 2015 10:18
GosiaZ, ja też miałam problemy kiedyś w dogadaniu się z nimi, chociaż koniec końców udało się dokończyć transakcję. Popraw tylko literówkę w nazwie sklepu, bo jak ktoś będzie szukał opinii, to twoja mu nie wyskoczy 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
27 stycznia 2015 12:24
+ dla GNL

mimo problemów z kurierem zmiana zamówienia przebiegła sprawnie i fair kosztowo

+ dla GNL

mimo problemów z kurierem zmiana zamówienia przebiegła sprawnie i fair kosztowo





Też miałaś problem z kurierem od nich? Ten co mi dostarcza to jakiś kretyn ostatni! Od wczoraj paczka powinna być u mnie, a koniec końców muszę sama po nią jechać do filii! Absolutny absurd, składam na niego skargę.  👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się