sklepy internetowe

Wydaje mi sie ze zamawialam parę miesięcy temu I nie było problemu.  Na [s]opineo[/s] ceneo ma bardzo fajne opinie więc dziwna sprawa. Ale na opineo jedną I fatalna. Na telefonie nie odpala mi allegro ciekawe jakie tam opinie są.
maliniaq   Just do your job.
13 lutego 2015 10:56
Udało mi się dodzwonić, opóźnienie jest spowodowane brakiem dostępności zamówionego przeze mnie produktu, mimo że na stronie widniał jako dostępny, dlatego też zdecydowałam się u nich zamówić bo zależało mi na czasie... No cóż, pod koniec przyszłego tygodnia ponoć paczka ma być u mnie  😉
Wielki nudny plus dla Bergo  😉 oraz Końskiego Świata za ekspresową dostawę  🙂
Tym  razem  plus  dla grene. I plus  dla parkursklep.pl. Za fenomenalne  podejście  do klienta  i świetne  ceny 🙂
Livia   ...z innego świata
13 lutego 2015 18:19
Wielki plus dla HorsePassion za cierpliwość i sprowadzenie rzeczy spoza oferty 🙂
Plusik dla dobry-kon - do zamówienia dostałam 4 próbki paszy Marstalla, fdzie np. z animalii dostaję jedną.
chciałam zapytać o sklep koniarz.eu miał ktos doczynienia?
Było kilka opinii w tym wątku, same pozytywne.
Ja zamawiałam ze 2 tygodnie temu i zdecydowanie +

Edit: A jak już tu jestem, to zaległy minus dla trzyfoule.pl. Zamawiałam popręg i puśliska. Popręg miał być z gumami z 2 stron, a miał z jednej. Ale chociaż przypominał ten ze zdjęcia. Natomiast puśliska przyszły zupełnie nie te - połowę tańszy model. Zamiast miękkich, szytych, taśmowych przyszło jakieś zwykłe, sztywne g*  🙄 Na właściwe czekałam w sumie 2 miesiące. Kontakt mailowy i telefoniczny marny.
Duży plus dla SALON JEZDZIECKI EQUIDEA. Wysyłka błyskawiczna i fajne promocje 😉
Ogromny plus dla sklepu Yard Equites.Szybko ,sprawnie i zgodnie z zamówieniem.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 lutego 2015 22:19
Hahaha......mistrzostwo.
no co 🙂
Zawodu się można nauczyć  😍
Ogromniasty plus dla Bergo, za ekspresowe dostarczenie towaru i ceny 🙂
dwa plusiki dla konik.com: ekspresowa wysyłka obu rzeczy, super promocje!
ogromny + dla sklepu koniarz.eu. zamówiłam 2 rzeczy w super cenie, pan bardzo miły, kontakt super, wysyłka ekspresowa, a paczka o połowę większa, niż powinna być - pełna gratisów  😀
edit: od razu + dla pasi-konika, wysyłka szybka, kontakt fajny, chociaż nie dorzucili kilograma gratisów, jak pan z koniarza  😁
Czy ktoś może robił zakupy w: http://wstadzie.pl/  🤔
Livia   ...z innego świata
25 lutego 2015 09:16
Strzyga, o rany, taka okazja że aż żal, że pracuję gdzie indziej 😂
Pierwszy mój MINUS dla EQUISHOP zamówienie duże, większość ok ale.... no właśnie.. ale ice blue, to nie capri. Niestety po telefonie okazało się, że capri już nie ma i mogę ewentualnie odesłać na swój koszt... Pani nie była zainteresowana jakimiś przeprosinami lub choćby byciem miłą...
kitty kiedyś miałam podobną sytuację, nie popuściłam, dlaczego ja mam odsyłać na swój koszt skoro to ich błąd był? niech wyślą do Ciebie kuriera na ich koszt. Nie daj się  ❗
Livia   ...z innego świata
25 lutego 2015 17:33
kitty, popieram, to jest stuprocentowa wina sklepu.
Zaległe plusy :
Bergo- super wprzedaż,expresowa wysyłka  😉
Zooapteka.pl - miłą obsługa, super kontakt tel. wsyłka jeszcze bardziej expresowa  😉
Dcathlon- darmowa wysyłka 
Mnie najbardziej wkurza, że sprzedali czaprak na który ja polowałam... No traci ten sklep ostatnio...
Plusik dla sklepu Becker Sport 😉
Mega plus dla megalkonie.pl za zakup siodeł wedle widzimisię zamawiających. Siodła wyjachane w kosmos. Super ceny pasz, i mega dużo gratisów. Plus Super obsługa.
Czy ktoś miał już okazję sprawdzać sklep dobresiodła.pl ?
Jakieś opinie?
Pierwszy mój MINUS dla EQUISHOP zamówienie duże, większość ok ale.... no właśnie.. ale ice blue, to nie capri. Niestety po telefonie okazało się, że capri już nie ma i mogę ewentualnie odesłać na swój koszt... Pani nie była zainteresowana jakimiś przeprosinami lub choćby byciem miłą...

Absolutnie sie nie daj. Toz to jakaś bzdura. Poproś o rozmowę z kimś kompetentnym..
Ode mnie duży PLUS dla sklepu yard-equites
to były moje pierwsze zakupy i na pewno nie ostatnie 🙂
Wczoraj rano złożone zamówienie, dzisiaj już kurier u mnie  🏇
i próbka paszy gratis 🙂
[quote author=kitty link=topic=81.msg2301205#msg2301205 date=1424865112]
Pierwszy mój MINUS dla EQUISHOP zamówienie duże, większość ok ale.... no właśnie.. ale ice blue, to nie capri. Niestety po telefonie okazało się, że capri już nie ma i mogę ewentualnie odesłać na swój koszt... Pani nie była zainteresowana jakimiś przeprosinami lub choćby byciem miłą...

Absolutnie sie nie daj. Toz to jakaś bzdura. Poproś o rozmowę z kimś kompetentnym..
[/quote]

A co jeżeli kupuję coś u nich, co jest zgodne z opisem na ich stronie, ale potem rezyhnuje z zakupu?
Ja im odsyłam, oni mi zwracają koszt towaru, a co z kosztem ich kuriera i mojego odesłania im? Za to też zwracają? Cyz za to się nie należy?
[quote author=drabcio link=topic=81.msg2301898#msg2301898 date=1424945824]
[quote author=kitty link=topic=81.msg2301205#msg2301205 date=1424865112]
Pierwszy mój MINUS dla EQUISHOP zamówienie duże, większość ok ale.... no właśnie.. ale ice blue, to nie capri. Niestety po telefonie okazało się, że capri już nie ma i mogę ewentualnie odesłać na swój koszt... Pani nie była zainteresowana jakimiś przeprosinami lub choćby byciem miłą...

Absolutnie sie nie daj. Toz to jakaś bzdura. Poproś o rozmowę z kimś kompetentnym..
[/quote]

A co jeżeli kupuję coś u nich, co jest zgodne z opisem na ich stronie, ale potem rezyhnuje z zakupu?
Ja im odsyłam, oni mi zwracają koszt towaru, a co z kosztem ich kuriera i mojego odesłania im? Za to też zwracają? Cyz za to się nie należy?
[/quote]




W takich sytuacjach nie zwrócą Ci za kuriera, bo to są Twoje 'widzimisię" że jednak Ci się nie podoba i chcesz oddać.
Z ich strony towar został wysłany zgodny z opisem.
Więc jeśli im taki odsyłasz to Ty ponosisz koszty wysyłki, zwracają Ci tylko za towar.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się