sklepy internetowe

Duży minus dla horseheaven. Nie udało mi się zarejestrować a przez to złożyć do końca zamówienia ... Dziś rano zadzwoniłam i dowiedziałam się, że towar dostępny na stronie sklepu i na allegro został wyprzedany na zawodach ... Z allegro usunęli a w sklepie jest nadal jako dostępny.
Plus dla konik.com.pl, błyskawiczna i bezproblemowa realizacja zamówienia 🏇
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
23 sierpnia 2016 10:47
Wielki plus http://www.jthorse.pl hurtownia podkuwnicza - błyskawiczna przesyłka, super ceny  😀
+ dla bergo - czas realizacji podany - 3-4 dni, paczka na następny dzień w stajni  😎
olbrzymi + dla nuba equi
szybka odpowiedz na forum, sympatyczny Pan z biura doradzil mi przez telefon i w ciagu 20 minut wszystko zostalo ustalone, a paczka oddana kurierowi (!), nastepnego dnia byla u mnie, a dodatkowo caly czas mialam kontakt i informacje na temat zamowienia. POLECAM, mam nadzieje, ze kucyk bedzie rownie zadowolony jak ja. 🙂
inne sklepy powinny brac przyklad z ich profesjonalizmu.
minus dla animalii, już drugi raz zamawiałam coś przez internet i okazało się że towaru nie ma. Co prawda kontakt dobry, od razu e-mail, telefon, ale dwa razy robiłam zakupy w tym sklepie i dwa razy nie było tego towaru, który zamówiłam.
+ PLUS dla Agroarm - kupowałam ostatnio kilka rzeczy wysyłkowo i jestem zadowolona. Błyskawiczna wysyłka, dobry kontakt, a jeśli są jakieś wątpliwości (np. zapomniałam podać rozmiaru kaloszków  😡 ) - dzwonią i wyjaśniają od razu.

+ PLUS dla Agrogate - nie wiem czy mają stronę internetową, ale na Allegro wystawiają rzeczy. Kupowałam właśnie Allegro i też jestem zadowolona. Ceny przystępne, a w sytuacji, kiedy przedmiot przyszedł zniszczony (prawdopodobnie po prostu w transporcie), to nie było problemu ze zwrotem. Polecam 🙂
Nie jestem pewna czy to odpowiednie miejsce, ale... czy ktoś z Was zamawiał coś może z oryginalnej strony spooksa (spooks.de)?
Bo właśnie zastanawiam się nad kilkoma rzeczami, których w PL nie ma, tylko trochę boję się składać bo nigdy nie zamawiałam nic z zagranicy i tu rodzi się kilka pytań, m.in. - czy jest możliwość zapłaty za pobraniem, a jeśli tak - czy mogę zapłacić w euro?
Shelby_xx, nigdy nie słyszałam żeby sklepy zgadzały się na płatność za pobraniem. Przypuszczam że cena takiej przesyłki byłaby kosmiczna. Płatność jest albo przelewem, albo kartą KREDYTOWĄ, albo paypalem. Najprosćiej do nich napisać maila.
Shelby_xx, nie ma szans na płatność gotówkową przy wysyłkach zza granicy (koszty, problemy z księgowaniem, polskie frmy kurierskie - a taka finalnie będzie realizować dostawę - nie maja kont w euro ani przeszkolonych pracowników). Zostaje karta albo przelew.
Nie musi byc kredytowa.
Livia   ...z innego świata
29 sierpnia 2016 18:57
Ode mnie znów plus dla Konika, jak zwykle miło, szybko i fachowo 🙂

Plus też dla Elfabhorse 🙂
duży minus dla HORSETOWN...
zależało mi na szybkiej przesyłce (zaznaczyłam to w wiadomości, specjalnie wybrałam produkty droższe bo tylko te odpowiadały moim wymaganiom- rzeczy na zawody i szybkie przygotowanie do wysyłki) no i wybrałam najszybszą formę dostawy. Zamówienie złożyłam w poniedziałek jeszcze podczas pracy sklepu, wszystko miało trwać max 4 dni łącznie z dostawą do mojego domu... w piątek przyszła mi wiadomość, że planowana dostawa na poniedziałek 29... ręce mi opadły bo miałam zawody 28...
Próbowałam się skontaktować ze sklepem= bezskutecznie= zero odzewu
zdecydowanie duży minus!
Pomimo wielu negatywnych opinii, przyznaję PLUS dla Horsehouse.pl

Tylko u nich był animalintex od ręki, a potrzeba pilna. Przesyłka dotarła do mnie w niecałe 48h.

No i aż do znudzenia PLUSY dla:

KONIK.COM
ANIMALIA
Fallada99   Back to the game!
01 września 2016 22:10
Bardzo polecam horsefeed.pl
Zarelko doszło blyskawicznie, ciągły kontakt ze sprzedawcą i informowanie o statusie przesyłki. Na pewno będziemy wracać 😅
A.   master of sarcasm :]
04 września 2016 09:58
Z niejakim zalem musiałam zrezygnować ze współpracy z Pasi-Konikiem. Jako że do przełknięcia było pęknięte opakowanie witamin, później opakowanie które się otworzyło w transporcie i wysypała 1/3 zawartości (wcale nie tanie witaminy dla klaczy), to pomylenie preparatu Nutro Horse Chondro Plus (które zawsze zamawiam) z preparatem Nutri Horse Chondro Pulvis, i tłumaczenie się że pomyłka zaszła ze względu na etykietę (na jednej koń galopujący luzem, na drugiej skaczący pod jeźdzcem, dwuletnie dziecko rozróżniłoby myślę), było kroplą przelewającą czarę.

Pasi-Konik zepsuł się od czasu, kiedy otworzył trzeci sklep w Warszawie a sklep internetowy został przeniesiony na Ładną. Znajomej też siatki na siano wysłali nie takie, jak zamówiła.

Okazuje się też, że u innego dostawcy "moje" witaminy są w ciągu 24-48 godzin a nie 10-14 dni...
Minus i plus dla Tundry.
Minus za pierwsze zamówienie, omawiane wielokrotnie przez telefon i mailowo, a przedmiot i tak dotarł uszkodzony (i to nie z winy transportu).
Za drugie już plus, szybka wysyłka i wszystko ok z zamówieniem.
Kontakt ze sklepem w obu przypadkach doskonały.

Ogromny plus należy się za to Bergo: dobry kontakt, wysyłka szybsza niż zapowiadana, świetne produkty w super cenie i do tego rabat na następne zakupy  😍
Ogromniasty plus dla sklepu Arcus
Nie dość, że fajne promocje, to jeszcze dostałam tyle gratisów, że 3 razy sprawdzałam paragon, czy nie nazamawiałam sobie za wielu rzeczy. Już rozumiem co niektórzy forumowicze mieli na myśli pisząc o gratisach  😍
Zamawiałam w Arcusie tylko dlatego, że mnie ostatnio 2 razy zirytował konik... i - cóż - znalazłam chyba kolejny ukochany sklep jeździecki  😜
A jakie fajne gratisy byłby ??  🤔
[quote author=_Gaga link=topic=81.msg2592878#msg2592878 date=1473417917]
Ogromniasty plus dla sklepu Arcus
Nie dość, że fajne promocje, to jeszcze dostałam tyle gratisów, że 3 razy sprawdzałam paragon, czy nie nazamawiałam sobie za wielu rzeczy. Już rozumiem co niektórzy forumowicze mieli na myśli pisząc o gratisach  😍
Zamawiałam w Arcusie tylko dlatego, że mnie ostatnio 2 razy zirytował konik... i - cóż - znalazłam chyba kolejny ukochany sklep jeździecki  😜
[/quote]

Jak się w tym sklepie wybiera kolory? 😜
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 września 2016 13:53
Plus dla Arcus jak zawsze błyskawiczna realizacja.
Spodziewałam się paczki po weekendzie a tu niespodzianka 🙂
+ dla salon miko
+ dla zabookuj , bardzo przyjemne ceny  😉
Macie może jakieś doświadczenia ze sklepem Equirex ??
ja zamawiałam w equirex koszulkę konkursową spooksa, wszystko w porządku, szybka wysyłka i dobry kontakt 😉
Również polecam Equirex.
Dobry kontakt, bezproblemowa wymiana (zły rozmiar wzięłam). Słowem na prawdę przyjemny sklep 🙂
oli330, _Gaga, to mnie bardzo cieszy, bo obecnie chyba tylko u nich jest większa niż kilka rzeczy oferta Spooks. Dzięki wielkie.
O słuchajcie. Temat. Działam w firmie internetowej i zauważyłem,że kupując w np. Grene to dostaje się 2% wydanej kwoty,a od 450zł dodatek 1,5 punkta. Niby niewiele,ale zawsze coś. Muszę sprawdzić czy są jeszcze jakieś inne sklepy które mają taką opcje.
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 września 2016 00:21
gege, sorki, ale wpis brzmi jak jakaś dziwna kryptoreklama :P
Na pewno tak brzmi,ale jak już chyba zauważyłaś. Nie zarejestrowałem się wczoraj,a jestem już dość długo. Jeśli mam informację,a przy tym można zarobić to dlaczego nie informować? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się