Kącik WKKW

Ale i organizacja zawodów WKKW to ogromne koszty. Karetki, sędziowie, komisarze, weterynarze, kowal, długa lista. Trzeba ich wszystkich minimum 4 dni ugościć, tj zapewnić nocleg i jedzenie no i zapłacić 🙁
O ile okrutnie mi przykro , że nagrody są tak słabe, o tyle rozumiem poniekąd organizatorów

Przy okazji bardzo się cieszę, że Kamil jest Mistrzem Polski - należało mu się poza tym niedziela była na prawdę jego dniem 🙂
Wrzask publiczności przy parkurze po skoczeniu ostatniej przeszkody było chyba słychać aż w Krakowie 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 sierpnia 2014 11:20
_Gaga, a gdzie Ty stałaś?
Byłam komisarzem. Czyli stałam... hm wszędzie 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 sierpnia 2014 17:13
_Gaga, ale nikt nie ma żalu to organizatorów, takie realia wkkw, to jest przykre....
Czy nasi Jr jadą na ME ? Szukam i szukam i ani pół słowa nie znalazłam na ten temat, na stronie organizatora nie ma list też 🙁
Druzyna decyzja trenera kadry nie zostala wyslana, mial byc wyjazd indywidualny : DRAKO i ORSK , z tego co wiem ORSK Sie wycofal a co z drako to ostatecznie nie wiem, skoro byl w SOpocie, to chyba nie pojechal, bo wyjazd mial byc w piatek
Zamknęliśmy listę zgłoszeń na zawody do Facimiechu.
Wystartuje 120 koni z czego 26 w 1*    😅 😅 😅

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
14 sierpnia 2014 18:30
No no, to będzie się działo 🙂
Jeśli ktoś nie ma transportu to mamy wolne miejsce w koniowozie na zawody do Facimiecha 23-24.08 i do Kwiek 30-31.08. Jedziemy z Warszawy.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
20 sierpnia 2014 17:35
Można gdzies znaleźć program zawodów w Facimiechu?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
20 sierpnia 2014 19:15
Ujeżdżenie zaczyna się od 7 w sobotę, według wstępnych list startowych jakie są na stronie organizatora.
A cross jest jutro czy w niedzielę? Bo na stronie nie mogę znaleźć  😡
Cross w niedzielę, jutro ujezdzenie i skoki, my zabieramy 8 koni🙂 właśnie wyruszamy z ostatnią turą.
To chyba wybiorę się na dwa dni 😉
Super, że w końcu jest jakieś WKKW stosunkowo blisko mnie 😉
A jakies wyniki z Normandi?
WKKW za tydzień, zaczyna się ujeżdżeniem, paraujeżdżeniem i reiningiem - w poniedziałek
Ueee, a ja tu w napieciu zyje ze w ten tydzien!
Jak leje to cross też się odbywa?

I czy są listy startowe na niedzielę w Facimiechu?
List jeszcze nie widziałam, niedawno skończyły sięskoki ale wisi informacja że zaczyna się od 8 w kolejności LL, L , *, P
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
23 sierpnia 2014 19:23
Magdzior, możesz dać link do strony z wynikami??
Obawiam się że póki co są tylko na miejscu wywieszone .
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
23 sierpnia 2014 21:54
Magdzior co jedziesz? Bo bym poszła zobaczyć jeśli będę mieć możliwość  🙂
1* jutro o 11:52 kros.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
23 sierpnia 2014 21:59
Tak myślałam  🙂 Ja juz będę po bo raptem L jadę, to pójdę zobaczyć  🙂
Wyniki po sobocie i listy na niedzielę już są: http://www.kjfacimiech.pl/2014/08/22/listy-startowe-wkkw-proba-ujezdzenia/
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
24 sierpnia 2014 21:49
No i się skończyło  🙂 Było miło, choć poszło fatalnie. Trener mówi, że mam się nie przejmować bo to moje trzecie zawody.
Dlaczego tak dużo rezygnacji i eliminacji  w cnc 1 ?
Zawody jak zwykle suepr jeśli chodzi o organizację i atmosferę. Szkoda, ze pogoda nie wytrzymała i w niedzielę postanowiła się popsuć. Bo kros był bardzo widowiskowy i dopracowany jeśli chodzi o przeszkody więc na pewno przy lepszej pogodzie i publicznośc byłaby liczniejsza.

Co do * to mogę mówić tylko za siebie. Generalnie tuz przed * zaczęło mocniej padać, niektóre konie się slizgały z tego co słyszałam, choć podłoże i tak jak na taką pogodę wytrzymywało nieźle. A Unisono... no cóż dość dobitnie kolejny raz pokazał mi, że on wyżej, czy nawet tej * chodził nie będzie. Bo 3 razy zatrzymać się przed wąskim ale wcale nie bardzo wysokim frontem to już przesada. Tym trudniej z tym walczyć, że na treningach skakał wszsytko, a na zawodach ostatnimi czasy jak cos mu nie spasuje mam wrażenie, że sobie wybiera kiedy powiedzieć dość, a ja no cóż. mam nieco mniejsze pole manewru niż on i niewiele mogłam zrobić.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się