pensjonaty w okolicach trójmiasta

No jak ja byłam to nie wyglądało to zbyt dobrze. Pamiętam jak ta stajnia tryskała życiem, pełno dzieciaków, fajna szkółka. Teraz.. no nie zachęca.
No kiedyś to słyszałam pozytywne opinie na temat Atlanty, ale ostatnio ktoś mi mówił, że tam teraz jakaś hodowla jest... Więc już nie wiem. Najbardziej mi chodzi o Lisewiec i U Basi, bo to w zasięgu około 10 km od domu. 🙂
[s]klaudiabolusiowa, napisz do Natalii od Kastora, ona jakiś czas jeździła "u Basi" w Borzęcinie, może będzie mogła coś więcej powiedzieć 🙂 [/s]
skoro stajnia nie istnieje, to nieaktualne 😉
klaudiabolusiowa "U Basi" już nie ma stajni. Mieszkałam w Lisewcu jakiś czas i mogę tylko powiedzieć, że konie były puszczane w kratkę...poza sezonem pastwiskowym na nieduży wybieg, a latem na całkiem fajne pastwiska..znajomi mówili mi, że konie tam często kolkowały (czy to prawda to nie wiem)
w pobliżu masz jeszcze Stajnię U Kasi w Bielkówku. namiary na pw🙂
klaudiabolusiowa jest jeszcze fajna stajnia w Mirowie. Stajnia przy lesie, ładne padoki i łąki, konie długo są na dworze i hala murowana w trakcie budowy.
Karolcia a jakieś namiary masz? 😉
Fokusowa
Pierwsza strona w google
mirowo.jimdo.com/?mobile=1

Karolcia a Ty teraz w Mirowie stoisz?
Behemotowa oj tam, oj tam  😁 Ode mnie 25 km  😵
Behemotowa Ja mam konia u siebie na gospodarstwie, ale zastanawiałam się nad przeniesieniem na okres zimowy.

Jak kogoś interesuje stajnia w Mirowie to mogę udzielić informacji 🙂jakby co
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
11 lutego 2016 20:44
To ja się zapytam: są już w Mirowie automatyczne poidła, czy dalej system wiaderkowy?
To ja się zapytam: są już w Mirowie automatyczne poidła, czy dalej system wiaderkowy?


Wiaderka, wiaderka  😂
Alvika  Mi powiedzieli, że będą robione poidła...ale nie wiem kiedy 🙂
Wiecie może na jakich zasadach funkcjonuje stajnia w Żeliwiaku? Prowadzą tam jakiś hotel dla koni? Byłam dzisiaj w okolicy na spacerze i żal się robi jak cały obiekt popada w ruinę..aczkolwiek kręciły się tam jakieś kopytne. 🤔
W przyszłym tygodniu wizytę w Trójmieście planuje p. Blanka Wysocka specjalistka chorób układu oddechowego. Jeśli ktoś jest zainteresowany wizytą proszę o kontakt na priv!
Czy ktoś się orientuje gdzie w Trójmieście można kupić otręby?  W młynie w Oliwie powiedzieli, że nie mają i już raczej mieć nie będą.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
18 lutego 2016 17:34
W młynie w Pruszczu Gdańskim mają na pewno, no ale to już nie jest Trójmiast 😉 w każdym razie tam są.
Dziękuję  🙂 w poniedziałek podjadę🙂
delhi, potwierdzam, zajrzyj do młyna w pruszczu, zawsze mieli, teraz też powinny być 😉
Tamizalis też właśnie jestem ciekawa, bo byłam ostatnio w okolicy na geocashingu i tylko żal jak obiekt się marnuje... Może ktoś kiedyś przywróci to do życia 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 lutego 2016 19:34
Pytałam w hipodromowym, ale cisza:
Dobry rymarz w trójmieście? ew. rumia/reda/wejherowo?
Strzyga, rymarz w Trójmieście jest jak Yeti. Jak jakiegoś znajdziesz to podziel sie namiarem.
Pytałam w hipodromowym, ale cisza:
Dobry rymarz w trójmieście? ew. rumia/reda/wejherowo?


A co Ci konkretnie potrzeba? Mamy dobrego szewca w Redzie, który robi dla nas też wszystkie sprawy sprzętowo-siodlarskie i się sprawdza 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 lutego 2016 22:09
Angeel, kucowe siodło ma popruta tybinke i w sumie dziurę na siedzisku. Ale tybinka mnie bardziej wkurza :/
Nam ostatnio wymieniał przystuły w siodle, więc powinien i tybinkę ogarnąć 🙂
Strzyga Jakbyś kiedyś chciała zrobić sobie wycieczkę to w Stadzie Ogierów w Starogardzie jest dobry rymarz. Chyba już wszystko nam robił (od przeróbek hackamore, przez szory, po wszelakie naprawy siodeł).
To w stadzie jeszcze ktokolwiek pracuje? 😉
Strzyga, Niedaleko od Poni:
Gruba W. Warsztat rymarski. Tranzelki, uprzęże, siodła do hipoterapii.
84-217 Szemud, ul.Wejherowska
509 252 798
To jest taki starszy pan, który robi głównie uprzęże dla zimniaków, ale nie raz mi siodła naprawiał i nie miałam zastrzeżeń.
To w stadzie jeszcze ktokolwiek pracuje? 😉

Oczywiście. Nie jest tak jak powinno to wszystko działać, może nie jest co raz lepiej, ale ta cała wielka akcja z ratowaniem stada to nie wiem kto prowadzi, ale chyba ktoś komu się bardzo nudzi.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 lutego 2016 12:25
Julie, o! Superowo!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się