pensjonaty w okolicach trójmiasta

anai ja nadal będę Cię namawiać na Stajnię Gajcy. U nas są dwa stada (dziewczyny i chłopacy), mamy wielkie pastwiska podzielone na 3 (żeby zawsze było to jedno na czas odrastania trawy). Wszystkie konie u nas to tacy trochę indywidualiści, którzy mają gdzie hierarchię i jedynie mój się tłucze z małym konikiem (arab z koniem polskim). Fakt faktem ja najprawdopodobniej zabieram swojego na wakacje, ale jak będą miejsca to wracamy we wrześniu.
Jakbyś się do nas wybierała to napisz koniecznie kiedy to wystawie wodę na kawę 😁

Edit: no i w zasadzie nie jest tak daleko od Trójmiasta, a wciąż się rozwija, a koszt miesięczny to jednak tylko 500zł.
k2arola, nasze konie pozbawione natury zostały lata temu. Większość z tych sportowych to w naturze by umarła dawno temu. Ja mojego Eda wysyłałam nie raz na wakacje, chodził od rana do wieczora po łące, potem wracał spać do stajni. Był zdrowy, nic mu nie dolegało. Jak będę go wysyłać na emeryturę to tylko na taki system. Wydaje mi się ze dla starszgo organizmu system bezstajenny jest zdecydowanie bardziej obciążający fizycznie, zwłaszcza zimą. Ale to tylko moje rozumowanie, dlatego też moje konie w takim systemie chodzić nie będą.

anai, daj znać, jestem ciekawa czy mamy w ogóle w Pomorskim jakiś wybór fajnych stajni dla emerytów w rozsądnych cenach 😉
W Pępowie zwolniły się boksy gdyby ktoś szukał pensjonatu w okolicach Żukowa, polecam.

http://stajniapepowo.zabookuj.eu/o_nas
Wie ktoś, czy stajnia Gillmet w Rokocinie prowadzi pensjonat?
Wie ktoś, czy stajnia Gillmet w Rokocinie prowadzi pensjonat?

Nie wiem czy jest to Rokocin, ale w Gillmet znajoma stała i ja miałam tam stać. Wydaje mi się, że jeśli mają jeszcze jakieś boksy to można się spokojnie dogadać z Błażejem.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 marca 2016 22:01
Ja to się powinnam zgłosić o sponsoring do Gillmetu, nazwisko mamy kompatybilne 😀
Ja to się powinnam zgłosić o sponsoring do Gillmetu, nazwisko mamy kompatybilne 😀

Mieliby co sponsorować ;D napisz do Błażeja, że z kucem będziesz dumnie promować jego nazwisko na parkurach, ale musi najpierw podrzucić jakiś komplet przeszkód do Poni 😁
Halo, halo
Szukam stajni dla konia z RAO, stajni angielskiej, najlepiej konie dużo padokowane. Ktoś, coś?  👀
Kasija
A jaka okolica ? Bardziej Gdańsk, Gdynia ?
Kasija, polecam Stajnię Wiczlino Niemotowo. Zimą konie są od 10 do 18, a kolejnych miesiącach całą dobę na pastwisku. Radzę tam zadzwonić 😀
I dodam, że konie mają tam super opiekę 🙂
Nie wiem do którego wątku to wcisnąć bo nie znalazłam żadnego do którego moje pytanie by pasowało.
Mam pytanko kto w okolicach Żukowo, Kartuzy dojeżdża i prowadzi treningi, najbardziej zależy mi na ujeżdżeniowych ale i skokowe mogą być. Chcę znaleźć kogoś kto by na mnie popatrzył z ziemi.
Jeśli post nie pasje usunę.
Nie do końca w temacie wątku, ale może akurat ktoś się znajdzie 😉
Szukam kogoś, kto miałby siodło Daw-Mag Hubert 17"/17,5"/18" z łękiem w rozmiarze L lub XL. Planuję zakup i nie wiem, który łęk będzie nam pasował, więc chciałabym pożyczyć na przymiarkę  :kwiatek:
Jakby ktoś coś to byłabym wdzięczna  :kwiatek:
Kto oprócz dr Adamowskiej ma endoskop i USG? Kinga? Bardzo pilne, a Kinga nie odbiera 🙁
Kinga i Michał, dzwoń do Michała też.
Dzięki 🙂😉
Przepraszam, że post pod postem, ale żeby się nie zgubił wątek.
Czysto orientacyjnie szukam możliwości wstawienia konia w trening na okres trzech miesięcy, trening ujeżdżeniowo-skokowy, najlepiej z możliwością startów, ale nie jest to konieczność. Cena wraz z pensjonatem do 2 tysięcy.
Ktoś może kogoś polecić? Bo w zasadzie nie znam rynku, nie rozglądałam się za tym nigdy. Odległość kompletnie nie przeszkadza.
Na razie myślę o dwóch osobach 😉

Edit.: kompozycja -20  😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 kwietnia 2016 22:14
Behemotowa, jest pewna opcja, masz pw 🙂
Behemotowa, Ola Furgo bierze konie w trening. Gdańsk Owczarnia. http://stajniabht.pl/
Behemotowa ja oczywiście niezmiennie polacam forumowa Ponie 😉 warunki dla konia super, a sama Justyna jest końska czarodziejką i moja Ruda bardzo ją poleca 🏇 😅
Mam na razie trzy najmocniejsze typy: Ole Furgo, Agatę i jeszcze jedną osobę, o której nie wiem czy mogę głośno mówić 🙂 bardzo mi zależało na treningu u Agaty, ale może pójdzie w maju do Agaty na miesiąc, a pozostałe miesiące do Oli bądź tej następnej osobie 🙂
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to byłabym wdzięczna 🙂
Edit: i dziękuje wszystkim i na priv i tutaj 🙂
Nie znalazłam konkretnego watku - chodź pewnie zaraz ktoś napisze że jest 🙂 - w czerwcu będę w Gdańsku na kilka dni. Chcialabym umówić się w jakimś ośrodku jeździeckim na trening i wypad nad morze. Czy jest taka możliwość w czerwcu - jeżdżenie po plaży ? I czy ktoś może polecić fajny ośrodek jeździecki który ma dobre konie do jazdy w terenie ? 🙂
Mada, idź do wątku: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,7854.0.html, w Gdańsku sobie na pewno nie pojeździsz.
Ja z kolei bym sobie pojeździła od czasu do czasu w teren. Potrzebuję bardzo spokojnego konia (niebrykający koniecznie i niepłochliwy raczej), dobry dojazd komunikacją z Gdańska albo rowerem z okolic hipodromu. Jakieś propozycje?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 kwietnia 2016 18:06
magda, tinkery w oliwie? zaraz obok zajazdu oliwka.
Nad tym się zastanawiam i chyba przetestuję 🙂 mega blisko, mam zalajkowany profil i co chwilę w tereny jeżdżą 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 kwietnia 2016 13:32
Jak sprawdzisz to daj znać jak było 🙂
Możemy razem sprawdzić  😎
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 kwietnia 2016 18:09
magda, ale jak bedzie ciepło :P
spoko  😀 dziś to jest przepaskudnie zimno 🙁
Czy zna ktoś jakieś stajnie w okolicach trójmiasta (gdańsk) z dużymi łąkami, najlepiej wolny wybieg, łąka z wiatą?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się