Dobre i polskie! Rodzime, polecane firmy i ich produkty :)

właśnie to jest straszne... i na siwej i na gniadej będzie cudnie🙂
Deb aleee pięęękny!  Już się nie mogę doczekać nowych czapraków 💃
Nauszniki ? Haaa!! Byłam pierwsza widziałam jeden 😉
Trzymajcie lepiej kciuki za poprawe pogody, bo na razie za nic nie da się przygotować wejścia nowej JArpolowej kolekcji. Sesja zdjęciowa wiosny zimą ?? :/
deborah   koń by się uśmiał...
19 marca 2013 19:35
Klami jak będzie trzeba to damy rade i zimą... Adka mistrz wstawi nam konie na słoneczną plażę 😉

Karla🙂, będzie pięknie obiecuję 🙂 ale spowiadaj się szybko na PW jakie siwe chowasz w zanadrzu?
To ja zamawiam zielony! 😀 Jeśli będzie w takim ladnym trawiastym odcieniu 🙂
nie wiedziałam gdzie wstawic, http://allegro.pl/rumak-zel-z-arnika-na-stluczenia-250g-dla-koni-i3048886129.html  czy ktos uzywal? skuteczny preparat?
asds   Life goes on...
21 marca 2013 19:53
Też właśnie mnie zastanaiwją te preparaty Rumak. Cena bardzo konkurencyjna...
Wet mi polecił żel chłodzący z Rumaka, używałam i moim zdaniem działa dobrze, a cena rewelka 🙂
sprawdźcie skład...to jest najważniejsze 🙂 i dlaczego polskie ma być gorsze?
ale w zelu na stluczenia jest napisane tylko w skladzie, ze zawiera ekstrakt z arniki i nic wiecej.  😵 zastanawia mnie czy to moze miec takie dobre dzialanie
deborah   koń by się uśmiał...
07 kwietnia 2013 22:52
derka na specjalne zamówienie dla piwosza 😉 🙂

Jakiś czas temu potrzebowałam na szybko sztybletów, bo ktoś mi zasunął moje  🤬 i znalazłam te.
http://allegro.pl/jezdziectwo-botki-sztyblety-skora-dwoina-35-42-i3127108174.html

Skusiła mnie cena i postanowiłam zaryzykować. Musze przyznać, że jak na sztyblety w tej cenie są naprawdę dobre, jeżdżę w nich ok. pół roku i nic się z nimi nie dzieje. Na codzienny trening są spoko wg mnie. Mam też sztylpy od tego producenta to już trochę gorzej (skóra dość szybko się przeciera), ale znośne do codziennej jazdy.
Deb ktos jest takim fanem czy ma żubra za sponsora?!
deborah   koń by się uśmiał...
10 kwietnia 2013 08:03
Zorilla, fanem żubra 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
18 kwietnia 2013 19:13
a że się spytam to to w końcu można czy nie można jak jestem fanem tego czy owego strzelić sobie logo /emblemat na padzie / derce czy czymkolwiek?  🙄 pamiętam jakiś czas temu pojawiła się już taka dyskusja i był bulwers.
deborah   koń by się uśmiał...
18 kwietnia 2013 19:27
trudno powiedzieć. myślę, że jeśli nie działasz w ten sposób na szkodę producenta to jesteś w stanie się wybronić... ale np koszulek z logo mercedesa nie zdecydowałabym się haftować...
wrzucam w sieć,bo na patenty nas nie stać...
każde nasze zamówienie jest wyjątkowe, ale o tym wyjątkowym przypadku  chcemy powiedzieć:
klient zażyczył sobie wymienne kliny w siodle ujeżdżeniowym
wszystko byłoby ok, ale chciał monoflapa,a wykonanie tego jest trudne wyjątkowo
podjęliśmy się tego zamówienia


No, co do patentów to hold your horses, Sommer ma takie rozwiązanie w monoflapowych ujeżdżeniówkach... Ale rozwiązanie ciekawe, jeśli faktycznie się planuje te klocki zmieniać. Miałam klocki na rzepy w Prestige Lucky Dressage i po zamontowaniu ich do mojej nogi przez dwa lata jakoś nie przeszło mi ich przeklejać 😉 W sumie jestem ciekawa, jak użytkownicy Winteców - czy faktycznie przeklejają albo wymieniają rzepowe klocki, czy nie?
quantanamera, ja mam obecnie klocki - i przyznam, że lubię możliwość ich modyfikacji (szczególnie, jak mi się objętość uda zmienia  :mad🙂.
No, co do patentów to hold your horses, Sommer ma takie rozwiązanie w monoflapowych ujeżdżeniówkach
faktycznie tego nie widzieliśmy
no to przynajmniej w Polsce jesteśmy innowacyjni
aczkolwiek nie uważam aby zawodowym zawodnikom ujeżdżenia to było pomocne
to jest rozwiązanie bardziej dla rekreantów,
i powiem szczerze jest to tak trudne wykonawczo,że bardzo chetnie bedziemy unikać
czy ktoś może coś napisać albo ma sprzęt z tej firmy? ogłowia, siodła ? http://www.rymarstwo-krakow.pl/oglowia.html
Ja kidesy pisalam tylko maila bo mi sie oglowie podobalo ale cisza 🙁
Mi też nie odpisali na maila, a chciałam u nich zamówić skórzany kantar...
Ciekawy mają asortyment, najbardziej mi się podoba 'ogłowie rórkowe'.  😜
A czy Jarpol planuje kiedykolwiek wypuścić kolekcję typowo dla jeźdźca? Bryczeski, kamizelki, bluzki koloru wszelakiego... 😜 Mam ostatnio fazę na noszenie i kupowanie wszystkiego co polskie, kosmetyki, ciuchy, jedzenie... Jest może jakaś firma polska, szyjąca porządne bryczesy, które mi nie trzasną na tyłku po kilku jazdach? Najlepiej jakby była możliwość wykonania na miarę i na specjalne widzimisię :kwiatek:
dodzilla tylko Parkur 😉
kittajka   yellow power
06 maja 2013 16:16
dodzilla, bryczesy na miarę szyje Passion klik
Jest może jakaś firma polska, szyjąca porządne bryczesy, które mi nie trzasną na tyłku po kilku jazdach? Najlepiej jakby była możliwość wykonania na miarę i na specjalne widzimisię :kwiatek:


Passion http://www.yourpassion.eu/index.php?lang=pl Rok chodzenia w jednej parze codziennie, jeżdżenie około 2-3 koni dziennie, prowadzenie jazd, codzienne rzeczy itd. i jedyne ślady zużycia to lekko sprany kolor ale właściwie niewidoczna różnica. Po lejach zużycia nie widać zupełnie. W tej chwili mam dodatkowo 3 pary robione na zamówienie, na moje krótkie nóżki.
właśnie zwiedziłam nowy sklep internetowy Caballa i melduję, że nigdy jeszcze nie miałam do czynienia z tak przejrzystą i dopracowaną stroną internetową sklepu - przeglądanie jej baaaardzo zaostrza apetyt na nową szmatę  🙂
dodzilla tylko Parkur 😉


Czy Parkur ma jakąś stronę ? Ewentualnie kto handluje ich frakami ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się