DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

to i ja się tu wetne z moimi owijeczkami shetty 🙂



Kolor miętowy, który ciężko mi uchwycić komórka 😉
Eskada, daj mi na urodziny :* Pięknyyy  😲
Jeśli chodzi o własnoręczne robienie czapraków, owijek i derek jestem totalnym beztalenciem  👀
Ale marzy mi się komplecik soczysta zieleń + haft z imieniem Rudej + obszycie brokatowym sznureczkiem  😜 może u którejś z was zamówię bo robicie cuda  🙇
Użytkował ktoś może potnik nie pikowany ?
🙄

Mam fajny materiał w i na niego, ale niestety moja maszyna mi zaniemoże bo za gruby...
Oczywiście lamówka doszyta, a wstawkę na popręg jakoś tam ręcznie popapram...
Do ciochrania w codzienny trening ma być, wiec cudów nie oczekuje  😉
nie będzie się materiał zaginał, rolował?
Teeoretycznie, gdyby obszycie nie było luźne, tylko napięte, i nie rozciągające się w użyciu, a taki czaprak założony prawidłowo bez kręcenia, wiercenia i poprawiania siodła to nie powinno się rolować. Ale to tak tylko w mojej teorii... 🙂
Liściu - ja myślę, że to się będzie przesuwać i rozpadać 🙁

escada - piękny kolor 🙂

Ja tymczasem wpadam z moimi "błyszczakami" 😉 sam materiał może nie taki świecący, ale wyglądają dość elegancko  😅
1. Fiolet z brokatową taśmą i sznurem, brakuje tylko ozdobnego napisu kursywą, ale niestety hafciarki brak 😉
2. Granat pikowanie potrójne romby, podwójny sznur srebrny
3. Ecru, pikowanie potrójne romby, podwójny sznur ecru
4. Dragonfly (morska zieleń, zdjęcia nie oddają koloru),  pikowanie potrójne romby, podwójny sznur srebrny
Rudaska8) zapraszam na priva, zobaczymy co da się z tym zrobić 😉
http://www.gnl.pl/dla-konia/czapraki/pea-ne/czapraki-wszechstronne/czaprak-hkm-bubble.html
Znalazłam nawet tak wykonany w sklepie.
Maże ktoś użytkował i chce się podzielić wrażeniami ?  🙄
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 lutego 2015 09:48
Ja miałam taki, nic się z nim nie działo, nie przesuwał się, ale materiał pod siodłem nie był śliski, jedyny jego minus to było podszycie z polaru.
Dziewczyny mam do was pytanie.
Wczoraj od niechcenia zrobiłam nauszniki i mam problem. Przyszyć do nich sznureczek czy zostawić je "gołe"?



ja bym zostawiła gołe.
Dzięki 🙂
Też tak myślałam, że wolałam się jeszcze spytać.
podpowie mi ktoś czym mogę obszyć żel pod siodło, żeby się tak nie niszczył?
Myślałam o polarze bo akurat mam w zapasie, ale boję się żeby się później nie przesuwał pod siodłem 🙁
Kayri, wizualnie lepiej bez, ale czy sznurek nie jest potrzebne, żeby trzymały kształt?
Plamkakochanie, próbowałabym użyć elastyczno-bawełnianych podkoszulek.
Nie, nauszniki same trzymają kształt.
halo dziękuję  :kwiatek:
zobaczymy co z tego wyjdzie 😀
Dziewczyny któraś z Was robi tunele futrzaste na popręg?  :kwiatek:
krysiex213 - ja bawię się futrem owczym 😉
Mój nowy czaprak co sądzicie ?
aniakrak22 jeans ❓
Tak jeans i w dodatku szyty nićmi do jeansu na żywo wygląda bardzo ciekawie 🙂
Pomysł fajny, chętnie zobaczyłabym na "modelu" 😉
Jak tylko będzie sposobność bo był dla koleżanki zrobiony 🙂
Hej, zna ktoś w miarę kumatą osobę która zmajstruje mi podkładkę z futra? Chciałabym w miarę tanio 🙂  🏇
Kolejne ochraniacze kontaktowe wykonane przeze mnie😉 Tym razem pomyślałam o estetycznym wykończeniu taśmą😉 Zdjęć na nogach niestety nie mam, bo w stajni większość grubasków, a moja w cobach chodzi, ochraniacze full 😉
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
02 marca 2015 20:17
asicaa239, ładniej wykończone i dokładniejsze niż te sklepowe!
Fajne 🙂 to fason z BRow? Wg mnie wykończenie ekoskora fajniejsze 🙂
escada Tak uderzam w ten deseń właśnie 😉 Tak czy siak wole dawać tą taśmę bo mimo użytych szewskich nici obawiam się, że ochraniacze mogą nie być dość trwałe, a w sumie na tym mi zależy;p
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się