DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

estena   Wariat nad wariaty.
03 marca 2015 08:38
asicaa239 chcę taki komplet  😍 niech tylko przyjdzie wypłata..
asicaa239 biale takie tez robisz?🙂
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
03 marca 2015 12:35


dziewczyny myślicie, że siemie+miód dobrze sklei resztę dodatków? Czy macie może inne pomysły jak wykonać taką lizawkę, żeby była twarda?
Może melasa? Może skleić roztrzepanym jajkiem i na trochę do pieca?
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
03 marca 2015 13:34
W sumie jajko dobry pomysł 🙂 wieczorem będę robić te lizawki dam znać co wyszło i wrzucę zdjęcia 🙂
W sumie jajko dobry pomysł 🙂 wieczorem będę robić te lizawki dam znać co wyszło i wrzucę zdjęcia 🙂

Bardzo dobrze  😉
Wstrzymam się od eksperymentów i zaczekam na Twoje sprawozdanie.
Siemię wystarczy poddać temperaturze w piekarniku ?
deborah   koń by się uśmiał...
03 marca 2015 16:24
xequus, karmel z cukru będzie idealny  do sklejenia🙂


asicaa239 mi tez z lamówką ze skaju podobały się bardziej. te nie oddają precyzji mi misterności wykonania 🙂
Czytam ten wątek od dawna i podziwiam wasze zdolności, sama czasami coś stworzę ale jeszcze nie wrzucałam tu swoich wypocin.
Zazwyczaj jeśli coś szyję to są to rzeczy historyczne dla konia i jego rycerza, ale tym razem postanowiłam zrobić coś bardziej współczesnego.
Kiedyś kupiłam w lumpeksie taką różową zasłonkę, postanowiłam dać jej nowe życie. Tak więc przedstawiam pad ujeżdżeniowy pod siodło " Hellow Kitty" mojego autorstwa 🙂
materiały : bawełniana zasłonka, gąbka tapicerska 1cm oraz bawełna od spodu.
Escada te zebry


COŚ PIĘKNEGO <3

ale zajebista zebra!!!!!
dziewczyny powiedzcie mi proszę gdzie się kupuje futerko owcze?(edit chodzi mi o owczą wełnę)
Potrzebuje kąska dosłownie 10x10cm 🙂 (jest w ogóle opcja żeby tak gdzieś dorwać czy tylko na metry?)
deborah   koń by się uśmiał...
04 marca 2015 20:04
Skóry naturalne czy dzianinę futerkową?
Wrzucam zdjęcie skończonego kompletu 😉 Docelowo posiada mocowanie na wkłady z futra sztucznego, tak więc jutro wrzucę zdjęcie z futrem😉
Co do kolorów to mam pewne wizje kolorystyczne tak więc będzie ciekawie 😀
+ kilka fotek podkładek pod siodło z mega puszystego futerka  🤣
Skóry naturalne czy dzianinę futerkową?


naturalne
drabcio mi skóry naturalnej nie brakuję, tak więc mogę ci kawałek taki użyczyć, ale to na PW zapraszam😉
milkiwaj, to karmel?
Tez próbowałam zrobić takiego "cosia", ale wszystko się rozpadało...
karmel kojarzy mi się z ciągutką, to jest twarde, lekko klejące i temperaturze pokojowej utrzymuje kształt, przy wyższej potrafi trochę zmienić kształt  😀
ale bazą jest cukier i sok owocowy 🙂
Czyli karmel 🙂
Ładnie wygląda.
A ja mam pytanko - mam starą torbę, która na miasto się nie nadaje. Myślę nad doszyciem do niej kilku kieszeni, ale nadal nie jestem przekonana....
Bardziej polecacie skrzynki czy torby na szczotki?
👀
Tak trochę przepraszam, że w tym temacie...
Rudaska8) pojemnik na szczotki to pojemnik na szczotki, wazne aby tobie bylo wygodnie 🙂 W pierwszej stajni, w ktorej jezdzilam szczotki wisialy przy boksach w workach- takich jak dzieci maja na kapcie w przedszkolu. W stajni, gdzie swojego rumaka trzymalam mialam tylko szafke i w szafce w stajni trzymalam szczotki, nie mialam zadnej torby ani skrzynki. W obu przypadkach nie narzekalam na niewygode 😀
Dzięki - zobaczę co da się wymyślić - bo nie powiem -> na dwór wygodniej z torbą.... chyba.... chociaż nie wiem czy nie skończy się na kupnej, bo najpierw muszę sprawdzić, czy ta się nadaje ^.^  😜
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 marca 2015 11:20
Ja szczotki trzymam w torbie płóciennej pod boksem i jestem bardzo zadowolona z takiego rozwiązania.
Czy ma ktos pomysl na maske przeciwowadowa, ale zapinana do nachrapnika hanowerskiego? 😉 zastanawiam sie gdzie moge zdobyc ten material z siatki...  🤔
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 marca 2015 10:53
Dziewczyny, macie jakis wzor/filmik instruktazowy do robienia nausznikow na szydelku? :kwiatek:
Gniadata   my own true love
09 marca 2015 11:00
Rudaska ja mam torbę na szczotki i juz sobie nie wyobrazam meczyc sie ze skrzynką 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 marca 2015 11:07
Dziekuuuuuuuuje!!! 😀 :kwiatek:
ushia   It's a kind o'magic
09 marca 2015 11:47
Czy ma ktos pomysl na maske przeciwowadowa, ale zapinana do nachrapnika hanowerskiego? 😉 zastanawiam sie gdzie moge zdobyc ten material z siatki...  🤔

w marketach budowlanych, moskitiera na okna




  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się