Fundacja Centaurus w ogniu .

Bombal jest telefon , zadzwoń , oferta została wycofana przez Panią dzisiaj !



Poczekamy, zobaczymy 😉
Co do ogłoszenie - jest nowe, do stycznie go nie było, po drugie jest inna cena ( w tamtym szło o milion z kawałkiem), po trzecie jakoś dziwnym trafem kupiec się znalazł , jak obwieściła pani z agencji.
Zastanawiające jest również wyraźne unikanie słowa pałacyk - mieszkanie 1000m2..... zastanawiające. A i na koniec- brak zdjęć z zewnątrz ....
a tu dla porównania stare ogłoszenie : https://www.facebook.com/groups/399834733432922/?ref=ts&fref=ts
a z innej beczki -
https://www.facebook.com/groups/399834733432922/?ref=ts&fref=ts
4-5 koni w 1 boksie?
jakim cudem moga im normalne funkcjonowanie zapewnić w  kwestii np  wyżywienia?
nie sa wstanie pilnowac zeby kazdy zjadł  ile potrzebuje zawsze znajdzie sie silniejszy..
co w wypadku koni kontuzjowanych czy sa izolowane ? i na koniec - małe padoki i koni po 30 sztuk na jednym....
a to Centaurus kupił tą swinię co uciekła ? za 2000 zł?
Złota, to chyba była Viva.
kokakola ah jak cudownie ze inne narody są o wiele lepsze!
Ciekawe - FC pakuje manatki? Jeszcze chwila a sprzeda wspaniałą siedzibę , konie rozwiezie i na czas jakiś cisza zapadnie ... aż do następnego razu 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 kwietnia 2013 12:15
I jakieś wieści?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 kwietnia 2013 12:53
Co do ogłoszenie - jest nowe, do stycznie go nie było, po drugie jest inna cena ( w tamtym szło o milion z kawałkiem), po trzecie jakoś dziwnym trafem kupiec się znalazł , jak obwieściła pani z agencji.
Zastanawiające jest również wyraźne unikanie słowa pałacyk - mieszkanie 1000m2..... zastanawiające. A i na koniec- brak zdjęć z zewnątrz ....
a tu dla porównania stare ogłoszenie : https://www.facebook.com/groups/399834733432922/?ref=ts&fref=ts
a z innej beczki -
https://www.facebook.com/groups/399834733432922/?ref=ts&fref=ts
4-5 koni w 1 boksie?
jakim cudem moga im normalne funkcjonowanie zapewnić w  kwestii np  wyżywienia?
nie sa wstanie pilnowac zeby kazdy zjadł  ile potrzebuje zawsze znajdzie sie silniejszy..
co w wypadku koni kontuzjowanych czy sa izolowane ? i na koniec - małe padoki i koni po 30 sztuk na jednym....


Przeczytałam tam komentarz.
,,Duże boksy"- to pojęcie względne. Ciekawe, jakie mają wymiary- czy są one 3x3, czy 4x5, czy jeszcze większe (raczej biegalnie). A padoki też ciekawe, jakich wymiarów...
mam pytanie, czy jest tu może ktoś z " Centaurusa",który moze mi udzielić informacji na temat pewnego konia? Informacje dla mnie ważne więc gdybym mogła prosić o pw.
I jakieś wieści?


Pałacyk bez dachu , nic nie widać żeby było robione .
Pałacyk bez dachu to i lepiej, cena niska nie zainteresuje US a może nabywca się znajdzie .... kto wie ...
[quote author=esef]ja też czytałam wątek o evereście, od deski do deski. Z początku włos mi się na głowie zjeżył bo wyglądało na to, żeście faktycznie znaleźli wymarzonego haka na centaurusa. Potem jednak (gdzieś koło 10 strony) sytuacja się ewidentnie wyjaśniła i ci co się burzyli - zamilkli. Naprawdę nie rozumiem wyciągania tej sprawy przeciwko fundacji, skoro wszystko zostało wyjaśnione i było to nieporozumienie.[/quote]
G.... a nie nieporozumienie. Przekręt i tyle. A to, że z czasem sprawa się rozeszła po kościach nie wynikało z wyjaśnienia sprawy przez Centaurusa, tylko zwyczajnie z upływu czasu. I żeby było jasne: ten przekręt był bardzo wyrazisty, ale nie jedyny.
Aż nie mogłam się oprzeć - oto uaktualnione ogłoszenie 🙂 kwietniowa "świeżynka"
http://szczedrzykowice.nieruchomosci-online.pl/mieszkanie,na-sprzedaz/1464178.html
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 kwietnia 2013 07:33
Dzwonil ktos do tego posrednika i pytam czemu chce tyle kasy za spalony budynek?
Już nie ma ogłoszenia...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 kwietnia 2013 13:56
może już ktoś kupił 😎
A to ci szybka reakcja ... i to w niedzielę!! Jestem pod wrażeniem, rano ogłoszenie jest a po południu już go nie ma ... I pomyśleć ze spokojnie sobie wisiało od tygodnia 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 kwietnia 2013 16:36
ciekawe o co się rozchodzi  😲 👀
Sluchajcie czy ktos z was jest w kontakcie z centaurusem? Chodzi mi o to czy odpowiadala na wasze maile....


Edit: hihi wystarczylo wspomniec na re-v i juz odpisali  😀iabeł: odwoluje 🙂
Przy okazji - sprawozdanie za 2011 jest tutaj
http://sprawozdaniaopp.mpips.gov.pl/Search

z 1% to tylko mieli 325tys. za to ze zbiórek 3 mln i z darowizn 3mln.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 kwietnia 2013 10:52
za to ze zbiórek 3 mln i z darowizn 3mln

czyli łzawe ogłoszenie w na pół strony w Gazecie Wyborczej i innych poczytnych dziennikach popłacają
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
08 kwietnia 2013 11:59
Też bardzo mnie ciekawi jakie plany ma Centaurus. Jeśli planują zakup innego gospodarstwa, to przybiją sobie gwóźdź do trumny.
jasne , że popłacają .... jeśli kosztują w granicach 1 mln 217 tys. ....
jasne , że popłacają .... jeśli kosztują w granicach 1 mln 217 tys. ....



no kurde to dziwne, bo za 2011 mają w rubryce koszty kampani informacyjnej i reklamowej 9tys  😎
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 kwietnia 2013 22:22
Widzę mało kto kuma że  reklamy często gęsto są bezpłatne albo z dość dużymi upustami. Nie wiem czy wynika to u niektórych  z barku wyobraźni, wiedzy lub jej zniekształcenia na niekorzyść.
A dlaczego akurat dla tej fundacji a nie innej ? To już są  kwestie marketingowe, umowne itp itd.
Moim zdaniem nie ma się co dziwić że reklamy w poczytnych magazynach lub na pierwszych stronach portali społecznościowych kosztują hmm.. grosze. Widać ktoś potrafi to wszystko porządnie ogarnąć by wydać mniej a zyskać więcej.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 kwietnia 2013 23:36
Reklamy w ogolnopolskich gazetach nie moga byc darmowe, ktos tu kiedys na forum to tlumaczyl.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 kwietnia 2013 08:52
albo z dość dużymi upustami.



😎
Żadnych wieści? jednym słowem wątek sam umiera ...
Żadnych wieści? jednym słowem wątek sam umiera ...


Czekają jak sprawa ucichnie  😉  Wiem ,że musieli zabrać konie ale nie wiem gdzie je przenieśli bo ten raj nie spełniał warunków .
To co, budynek, którego nazwy nie można wymieniać opustoszał??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się