Fundacja Centaurus w ogniu .

To budynek , którego nazwy nie można wymienić nie spełnił standardów? koniki sie nie zmieściły? 🙂
a na poważnie, ... to wyjaśnia potrzebę sprzedaży ... A miał być taki raj na ziemi ... pytanie dla kogo  🤔
a co z kasą, którą zbierano na ten pałac, remont itp. czy poszły wyjaśnienia do prasy, ludzi, którzy zasponsorowali ten pałac, remont bla bla czy trzeba im pomóc nagłośnić sprawę 😎
Ja myślę, że na chwilę obecną rozgłos w sprawie sprzedaży jest im nieco nie na rękę ...  w końcu może jeszcze znajdzie się parę tkliwych serc które wzruszy obraz spalonego dachu....
hmmm z drugiej strony skoro zdarzało im się zbierać na konie , których nie było może uda się i na pałac ...widmo
Aż dziw, że dopiero dziś mi przyszło do głowy : Wart Pac pałaca a pałac Paca". Dokładnie.
Ostatnio doszły mnie słuchy, że w Centaurusie są dwa fryzy. Czy ktoś coś wie na ten temat??
Czy w związku ze statutem fundacji nie należałoby zgłosić na prokuraturę sprawy związanej z koniem Mirabelka? Rozumiem, że handlarz chcę jeszcze pieniędzy za konia, choć patrząc na zdjęcia koń powinien być mu odebrany i powinno być dochodzenie kto konia do takiego stanu doprowadził. Biernie i posłusznie odkupując wszystkie ciężkie przypadki dajemy wolną rękę do znęcania się nad końmi. Nie twierdzę, że nie należy odkupywać i ratować. Twierdzę tylko, że konsekwencje w stosunku do poprzednich właścicieli wyciągać należy. I winy handlarzy i osób od których rzekomo trafiły nie zamiatać pod dywan.
Czesio zgadzam się z Twoim zdaniem. Tym bardziej, że handlarze teraz wykorzystują fundację, sami się do nich zgłaszają i szantażują " nie wykupicie to pójdą na rzeź", i to w dodatku żądają wygórowanej ceny, a fundacje się tak dają...od razu zbierają kasę zamiast spróbować najpierw w inny sposób, albo chociaż dążyć do tego, aby handlarz/właściciel został ukarany, jeśli przypadek konia jest skrajny.
Lepiej żebrać kasę i wykupywać, tak jest prościej, szybciej.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 sierpnia 2014 09:12
Właśnie Centaurus ogłasza się w radio, poszukują wolontariuszy i sponsorów 😉
Ja dostaję od tej fundacji rwące serce sms, a nigdy nie udostępniałam im numeru telefonu.  😕
zgłoś na policję nękanie😉
[quote author=Karla🙂 link=topic=90276.msg2162729#msg2162729 date=1408356008]
zgłoś na policję nękanie😉
[/quote]
E tam. Nie zgłoszę. Tylko ciekawa jestem gdzie i jak mój numer się im pojawił. Ty też masz? Może to lekarze weterynarii na celowniku?
[quote author=Karla🙂 link=topic=90276.msg2162729#msg2162729 date=1408356008]
zgłoś na policję nękanie😉

E tam. Nie zgłoszę. Tylko ciekawa jestem gdzie i jak mój numer się im pojawił. Ty też masz? Może to lekarze weterynarii na celowniku?
[/quote]
Taniu, nie wypada Ci nie pomagać 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 sierpnia 2014 11:20
Tania,http://www.giodo.gov.pl/

Dzięki.  :kwiatek: Nie skorzystam. Byłam tylko ciekawa czy ktoś jeszcze dostaje takie sms.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 sierpnia 2014 11:37
Tania, tylko się nie zdziw, ja potem sprzedadzą na przykład Twoje dane.
mi pewna fundacja tez przysylala i newslettery i smsy i poczta... wyslalalm "ladna odpowiedz" z podziekowaniem i mam spokoj😉
Jakieś 3 tyg temu widziałam na stronie mega biedną i chudą  siwą klacz po jakiś leczeniach. Była na nią zbiórka. Wiadomo może co się z kobyłką stało i jak idzie leczenie? Wszelkie info o niej ze strony znikły a ciekawi mnie czy się udało...
Ile razy spotykam się z taką sytuacją jak dziś i np. patrzę na poczytną (i niestety nader ponurą) stronę gazeta.pl
http://tnij.org/p6c033l

a potem na cennik usług reklamowych na tym portalu
http://adv.gazeta.pl/pub/inb/reklama/cennik.pdf

to mi się nasuwa pytanie na ileż to portal gazeta.pl jest skłonny do wspierania fundacji Centaurus rabatami na reklamę.
a jak to się dzieje, że Owsiak jest we wszystkich mediach?

równi i równiejsi, si?
Met, są reklamy i artykuły sponsorowane oraz normalne artykuły redagowane przez pisma. (Te są darmowe, bo są chwytliwe) najdroższe są reklamy, art. sponsorowane w zaleznosci od nośnika. W prasie są jednorazowe, wiec ceny zawsze były dość niskie, tzw "lokowanie produktu" to juz kwota pokaźna, szczególnie w serialach.
Owsiak jednak az tak mi sie nie rzuca w oczy.
A jak tam budynek, którego nazwy nie można wymieniać? Nadal tam siedzą? Remont zrobili?
Z tego co wiem to nadal tam sa, ale nie wiem czy wyremontowali....
Ostatnio byłam po sąsiedzku to dach nie był zrobiony
Dworcika   Fantasmagoria
10 lipca 2017 14:40
Odkopuję.
Wiadomo co z tym budynkiem dalej? Był jakiś remont?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lipca 2017 14:50
Budynek jak budynek, ale to biuro we Wrocławiu jakie mają, do którego nie wpuszczają darczyńców żeby nie raziło w oczy ile kasy musi iść na wynajem  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się