Atos - uwaga! Firma nieuczciwa!

Zakup tego sklepu raczej do konkurencji jest skierowany niż byłych klientów. Dysponuje on sporym ruchem z wyszukiwarki na frazy produktowe, po ustawieniu przekierowania 301 można przejąć te pozycje. W sklepie jest obszerna baza potencjalnych klientów do których można uderzyć z ofertą.
NamoPL, reklama w wątku nie przeznaczonym do tego? 😉
to jest ta strona, którą robiłeś, a nie zapłacili tak?
[quote author=horse_art link=topic=92594.msg2103465#msg2103465 date=1401115200]
NamoPL, reklama w wątku nie przeznaczonym do tego? 😉
to jest ta strona, którą robiłeś, a nie zapłacili tak?
[/quote]

Zapłacili za wykonanie, mają braki w utrzymaniu domeny i hostingu.
Opłata za takie rzeczy to grosze w porównaniu z resztą utrzymania sklepu internetowego.  🤔wirek:
Witam, zakupiłam pasze w Atosie i czekałam ponad miesiąc!!! Na moje szczęście się doczekałam, ale nie zmienia to faktu że przestrzegam raz jeszcze przed kupnem!!! Szkoda czasu i cierpliwości!!! Kto kupił, a nie dostał jeszcze niech wciąż i wciąż dręczy meilami, nie poddawać się !
Obawiam się, że dręczenie mailami jest wkalkulowane w sposób funkcjonowania firmy Atos i nie robi większego wrażenia na właścicielce.
W moim wypadku skuteczna okazała się INTERWENCJA POLICJI i być może moja aktywność organizująca ludzi tutaj.
Otrzymałam po dwóch miesiącach zwrot całej wpłaconej kwoty. Zatem nie mam podstaw do dalszych działań.
pozdrawiam wszystkich (no prawie wszystkich ;>😉
Pani Moniko
Pragnę poinformować, że zablokowałam Pani adres w mojej skrzynce. Rozumiem Pani cierpienie po tej wymuszonej przez Policję incydentalnej uczciwości.
Z wykształcenia jestem psychologiem pracującym w obszarze klinicznym i różne formy patologii, w tym zaburzenia dyssocjalne są dla mnie zawodową codziennością.
Jednak ostrzegam, że kolejne maile i inne formy kontaktowania się uznam za przejawy stalkingu i również zgłoszę na POLICJĘ.
Myślę, że Społeczność Forum nie będzie miała mi za złe, że upubliczniam w gruncie rzeczy prywatne maile jednak w obliczu patolgii antyspołecznej trzeba podejmować działania radykalne.
Za upublicznianie maili to tu chyba już parę razy poleciały ostrzeżenia? Tzn. niezależnie od oceny "społeczności" zdaje się, że jest to niezgodne z regulaminem forum... Just sayin'. 😉
SKLEP SPRZEDANY  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗
desire   Druhu nieoceniony...
02 czerwca 2014 21:37
Otrzymałam po dwóch miesiącach zwrot całej wpłaconej kwoty. Zatem nie mam podstaw do dalszych działań.
pozdrawiam wszystkich (no prawie wszystkich ;>😉

SKLEP SPRZEDANY  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗  ❗


no więc jest na zwroty. ciekawe czy dla wszystkich wystarczy.  😀iabeł: 😁 😂
Ja też otrzymałam zwrot. Jak sprzedała to ma na zwroty... Myślę, że mocno pomogła otwarta korespondencja na forum. Dziękuje wszystkim za działania, które pomogły w odzyskaniu pieniędzy i zakupionych towarów.
Ja też tylko pro-linen, a często dają gratisy przy dużym zamówieniu i naprawdę szybko. Atos to jakaś porażka.
dobrze, ze mam trawokulki w "naszym" sklepie na terenie stajni - i to w dużo lepszej cenie 😉))

a powiedzcie, te zwroty dostajecie z odsetkami?
deborah   koń by się uśmiał...
09 czerwca 2014 12:34
[quote author=horse_art link=topic=92594.msg2113542#msg2113542 date=1402169197]
dobrze, ze mam trawokulki w "naszym" sklepie na terenie stajni - i to w dużo lepszej cenie 😉))

a powiedzcie, te zwroty dostajecie z odsetkami?
[/quote]

😂 dobry żart 😉
deborah, marzenie? 😉 ale gdyby nakaz był sądowy - wtedy z odsetkami "ustawowymi" (czy jakimiś tam) by pewnie było ...
horse_art, aby był nakaz sądowy musiałaby być sprawa sądowa  🤔wirek:
Odestki przy 150 zł i pół rocznym opóźnieniu to... 8 zł...
[quote author=_Gaga link=topic=92594.msg2114836#msg2114836 date=1402379788]
horse_art, aby był nakaz sądowy musiałaby być sprawa sądowa  🤔wirek:
Odestki przy 150 zł i pół rocznym opóźnieniu to... 8 zł...
[/quote]

Ona o tym wie, że papuga więcej weźmie nawet za postępowanie w trybie uproszczonym, niż wynosi przeciętny dług, a sam  nie każdy potrafi złożyć wniosek o zabezpieczenie i napisać pozew.
Prokurator się za to nie weźmie, bo woli jakiegoś niepełnosprawnego czy babcię za batona czekoladowego posadzić, niż się wozić z larwą, kutą na cztery nogi.

p.s. proszę ewentualnego moda o niewycinanie słowa "larwa" (można dać upomnienie) - bo to jest eksperyment, czy i jak szybko larwa zareaguje twierdząc, że pomawiam niewinnego (nie ma przecież wyroku) człowieka. Chodzi o to, by młodzież zobaczyła jak działa prawo - tj. że osoba, która z przestępstwa uczyniła sobie źródło stałego dochodu może uniknąć kary - ale ktoś, kto się pejoratywnie o niej wyraża już nie, bo to prokurator potrafi "załatwić". Może się dowiemy w której prokuraturze ma wejścia, że sobie tak świetnie radzi.
_Gaga, przecież o tym własnie mówie  😵
a zadłużenia ma na tysiące - z tysięcy po roku, dwóch,... (ciągniecie sprawy) juz nie wyjdzie kilka ale set czy tysięcy zł - lepiej oddac szybciej bez odsetekk skoro już widać, zę ludzie by nie odpuścili...
Mam całość !! Choć nie wiem, czy to nie sen....
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
17 czerwca 2014 11:46
Cholera! Nie spojrzałam na forum i dałam się złapać!  10 czerwca poszedł przelew za biotynę na 158 zł! Stare to a durne co mam teraz zrobić?  Zero kontaktu. Wysłałam maila że czekam na przesyłkę do 21 a potem czekam na zwrot pieniędzy albo idę na policję. Jest już jakiś pozew zbiorowy żebym mogła się podłączyć?  Jak mogłam się tak dać wyrolowac:\
ash   Sukces jest koloru blond....
17 czerwca 2014 11:48
Wątek jest przyklejony na samej górze, jest tyle fajnych i uczciwych sklepów a ludzie dają się naciągać Atosowi.
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
17 czerwca 2014 14:52
W ogóle mi nie przyszło do głowy żeby w 21 wieku kiedy człowiek za niezaplacony mandat dostaje komornika taka akcja w ogóle wchodziła w grę.  No ale ja jestem uczciwa i mierzę wszystkich swoją miarą.  W życiu takie chamstwo nie przyszłoby mi do głowy!  Najgorzej że teraz jestem w kuprze bo mam dokładnie wyliczony budżet domowy, pieniążki poszły do nieuczciwych ludzi i kobyła została bez suplementów, które musi przyjmować ze względu na problemy z kopytami.  I co ja mam teraz? Niech odda pieniądze i będziemy kwita
Szkoda że ucierpi zwierzę.

Edit: poczekam jeszcze do 21 na towar a potem 7 dni na zwrot pieniędzy.  A potem pogramy inaczej; )
też miałam nieprzyjemność z tą firmą, szkoda czasu i pieniędzy :-(
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
01 lipca 2014 22:24
Hihi po dlugiej ciszy i złożonej rezygnacji z zamówienia pani się ogarnia i pisze ubogiego stylistycznie maila w którym informuje,  że w piątek towar zostanie wysłany.  Na szczęście mam zachowaną całą korespondencję z panią kuzynowską w tym nieprawdziwą informację o rzekomej wysyłce towaru w zeszłym tygodniu. Pani ma jeszcze 5 dni na zwrot środków a pan prawnik zaciera rączki🙂
Ktoś wie co się dzieje ze sklepem pasze-Lublin?
Moment moment, bo już nie nadążam - to niby sklep sprzedany, a pani M. nadal sprzedaje wirtualny towar? Czy też nowy właściciel jest ulepiony z tej samej gliny?
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
09 lipca 2014 23:56
Sklep nie został sprzedany, dalej zawiaduje nim Kuzynowska i nadal prowadzi swój proceder robienia ludzi w konia.
To prawda to jest durzy problem.  ;((( dlatego ja osobiście kupuje w churtowniach miejscowych :> pasza najlepsza jest dla mnie PAVO I  EGGERSMAN 🙂 xD
To prawda to jest durzy problem.  ;((( dlatego ja osobiście kupuje w churtowniach miejscowych :> pasza najlepsza jest dla mnie PAVO I  EGGERSMAN 🙂 xD


nosz kurde........zupełnie jakbym Kuzynowską czytała  😁
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
10 lipca 2014 20:10
hehe, to prawda, gramatyka, ortografia i szeroko rozumiana poprawność wypowiedzi nie jest mocną stroną Moniki. Choć szczyci się posiadaniem wyższego wykształcenia :>

EDIT: ehh, niestety Monika postanowiła ignorować wszelkie prośby o zwrot pieniążków, zmuszona zostałam do założenia sprawy. Jakby ktoś też czekał, chętnie przygarnę do pozwu od powoda masowego, niezależnie od mojego osobistego 🙂 Pan komornik chapsnie nie tylko pieniądz zaległy, ale również koszty sądowe (trzeba je wyłożyć ale bez obaw - ściągają co do grosza 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się