Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Rozmiarówka:
wątek zamknięty
little_girl co to za ogłowie?  mój odcień 😍
wątek zamknięty

Jakie wymiary mają eskadrony pony dl i vs/vsd? 🙇


Thymos, jakiś czas temu pisałam o PD: wg tabeli na www Equishop (tej która zamieściła oli330 ) PD powinien być długi na 50 cm a wysoki na 47 cm; mój PD jest długi na 54 cm a wysoki na 50 cm.
wątek zamknięty
Dżastin, na tym zdjęciu akurat wyszło bardzo ciemno, ogólnie wygląda tak, ale co to za ogłowie to musiałabym spojrzeć bo to nie moja właśność 🙂


wątek zamknięty
Czy ktoś mógł by mi podpowiedzieć jaka jest długość czapraka Euro-star DL?  🙇
wątek zamknięty
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
25 lipca 2014 15:04
Rudzielc_23 według rysunku, który wstawiła oli330 długość 60cm, wysokość 57cm
wątek zamknięty
[quote author=Rudzielc_23 link=topic=93531.msg2146895#msg2146895 date=1406291480]
Czy ktoś mógł by mi podpowiedzieć jaka jest długość czapraka Euro-star DL?  🙇
[/quote]

Podpinam się , najchętniej z serii stripe-in 🙂  :kwiatek:
wątek zamknięty
ES Max ma 60cm
Z kolei Stripe oraz Stripe In mają 58cm

edit. pomyliłam wysokość z długością
wątek zamknięty
Dziewczyny, widziałyście nową kolekcję Platinum? W koniku pojawiły się czapraki, ja jestem zachwycona 😍

http://konik.com.pl/eskadron-platinum-2014
wątek zamknięty
wg mnie zupełnie bez szału 🙂
wątek zamknięty
larabarson, dwa mi się mega podobają, ale taka cena za czaprak już przekracza wszystko :P
wątek zamknięty
xxagaxx mnie też dwa się podobają- dwa czarne ale fakt, cena poraża 🤣
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
26 lipca 2014 08:02
no ale kurna te cekinki... takie jarmarczne trochę, nie popisał się eskadron w tym sezonie
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 lipca 2014 15:39
Mnie nowe Platinum nie rusza kompletnie, a ceny naprawdę są wysokie. Nawet przy przecenie 50% będzie drogo 😉
wątek zamknięty
Koszmarne są te czapraki, błysk jak na dyskotece w remizie (a te nauszniki całe pokryte cekinami to już w ogóle katastrofa... Ale i tak najlepszy jest pokrowiec na siodło  😵
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 lipca 2014 19:14
mnie się z tego platinum najbardziej podobają te z cekinami po przekątnej 🙂 taki czekoladowy... ale coś czuję, że jeśli jakiś czaprak mi wpadnie w przyszłych miesiącach to equiline albo caball (wreszcie!) no i kolejny harry's horse  😍

pokazuję rudego w ostatnim nabytku z kolekcji wiosna/lato 2014 🙂
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
26 lipca 2014 20:13
A ja kontynuując temat kasztanów w granatach, FP z turkusem:



A już w poniedziałek będę miała nowy skokowy komplet czyli rudego w  😍


sei , tak, tak to ja cie męczyłam pytając o dziwne rzeczy związane z tym czaprakiem  😉
wątek zamknięty
oj omijam ten wątek szerokim łukiem 😀 ale dziś coś mnie natknęło no i  🤬
sei - prześliczny ten czaprak, ta lamówka pięknie go podkreśla. Poległam!
wątek zamknięty
sei kurczę, miałam ochotę na ten dokładnie czaprak i w tym kolorze, gdzieś w promocji go widziałam 😉 Ślicznie wygląda na Twoim, ciekawe jak by wyszedł na siwku.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 lipca 2014 21:36
cieszy mnie, że się podoba 🙂 to jedno z moich top favourite połączeń kolorystycznych.
jedynym minusem może być mocne (bardzo) profilowanie na kłąb - czaprak jest wysoki z przodu. ale jak widać da się dobrze ułożyć.
nie wytrzymałam i wzięłam derkę z tej kolekcji  🤬 ... i polar dla siebie i bluzę  😂 🤔wirek:

Brzask, tak mi się wydawało, że to ty 😉
naprawdę uważam, że te czapraki cavallino marino bardzo zyskują na żywo. będzie pięknie!

larabarson, producent wyprzedaje resztki kolekcji, więc niektóre rzeczy można trafić w dobrej cenie. akurat granatu z zielenią chyba już nie ma.

dokupię do kompletu ochraniacze granatowe  😜 nie zdążyłam nabyć ich teraz w kolekcji bo wyprzedały się w jakimś ekspresowym czasie, ale ku mej radości HH włącza je wkrótce do standardów:
[img width=300]http://www.harryshorse.com/cloud/xlenz/33201280_navy.jpg?width=1000&timestamp=20140726[/img]
wątek zamknięty
sei czy czaprak to kolor "total eclipse"?

A ja czekam teraz na taki zestaw (mam nadzieję, że w poniedziałek już do mnie dotrze :love🙂 :

wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 lipca 2014 23:31
tak, to total eclipse 🙂

piękny ten zestaw. widziałam inny model czapraka z tej kolekcji na żywo - cudo! i lubię bardzo wszelkiej maści szarości, więc taka derka melange trafia w mój gust  🙂
wątek zamknięty
Kaarina dziękuję 🙂 a wysokość stripe - in?

larabarson piękny komplet  😍
wątek zamknięty
Coffee 😍
wątek zamknięty
Burza - pięknie, Piorek chyba przyzwyczajony do różowych akcentów 😉 co jak co, ale do pyska mu

Sei - o rany, to zaszalałaś na całego. Koniecznie sesja w całej kolekcji.
wątek zamknięty
Cierp1enie, dzięki 🙂 nie, nieszczególnie, to teraz mnie jakoś wzięło bardziej 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny, niedługo mnie i gniadego czeka sesja zdjęciowa na żwirowni, ale nie mogę wybrać jakiejś wersji kolorystycznej 😵, jak myślicie? Wybieram pomiędzy:
1. banana brillant + owijki banana
2. lavender brillant + owijki lavender
3. aubergine new cotton melange + owijki aubergine
4. marzipan brillant + owijki nougat
5. petrol brillant + owijki petrol (2010)
Na tego pana :

👀 
wątek zamknięty
protoniasta petrol !
wątek zamknięty
Protoniasta komplet lavender lub petrol.  🙂
wątek zamknięty
lavender będzie pięknie wyglądać!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.