Końska rewia mody cz. VIII (2014)

wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
30 lipca 2014 11:12
protoniasta, piękna kolekcja! Moja mama na pewno by tak powiedziała.

Thymos zdecydowanie Baltic, będzie fajnie kontrastował.

poglądowo rudzisław w obiecanym Palermo



Czaprak jest na prawdę ładny, na koniu zyskuje bardzo. Jak otworzyłam paczkę to miałam wątpliwości czy nam będzie pasował.
Niestety już po jednym użyciu widać ślady używania przy popręgu 🤔 materiał jest bardzo delikatny i łatwo się zaciąga.
wątek zamknięty
Brzask, super fajnie!
wątek zamknięty
mam pytanko czy do jarpolowego Crystal granat atramentowy beda pasowac biale ochraniacze http://konik.com.pl/fairplaypirouetteochraniacze? a moze ktos ma foto podobnego kompletu? Jak sprawuja sie te krysztalki?? warto brac z nimi czy lepiej bez?
wątek zamknięty
Białe ochraniacze IMO pasują do wszystkiego.
wątek zamknięty
karolciaequilano   marzenia się spełniają
30 lipca 2014 20:37
Wie ktoś może gdzie dostanę owijki Anky Sand?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 lipca 2014 20:58
anil, biel pasuje do wszystkiego 🙂 Co do kryształków, któraś z dziewczyn pisała, że jest już po praniu tego czapraka i nic nie poodpadało 🙂
wątek zamknięty
Mi z 2 odpadły, ale to już z 4-5 pranie i tyranie
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
30 lipca 2014 22:28
Protoniasta , jedno wielkie zazdro  😍 a szczególnie za choco-petrol . Ja się za późno obudziła i chyba nie załapię się już na żadne brilianty z normalnego  materiału  😕
wątek zamknięty

Caball fuksjowy 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
wątek zamknięty
Dziewczyny, macie jakies info jak z jakoscia padow BR?
wątek zamknięty
faith, a jakich konkretnie? Mam czaprak BR od jakiegoś czasu i go uwielbiam. Kolor cudny, lepszej jakości niż np. hv polo czy schockemohle.
wątek zamknięty
Eventy mnie intersuja, bo gama kolorystyczna ogromna🙂
wątek zamknięty
faith, event mam. Polecam 😀


Windziakowa, kolor na zdjęciu jest dobrze oddany? Nie wyszedł za jasno?
(btw gdzie to zdjęcie zostało zrobione?)
wątek zamknięty
Ja mam BR Event w kolorze legion blue. Jest bardzo ładny, porządnie wykonany, nie za gruby, nie za cienki - taki w sam raz 🙂 Niestety nie wypowiem się na temat jakości, bo jeszcze nie był mierzony i użytkowany na modelu 🙂 Ale mogę cyknąć poglądowe foto, jeśli trzeba 🙂
wątek zamknięty
Z przymrużeniem oka - kantar black z Eskadrona na karosrokatej 😁

wątek zamknięty
Anai-wyszedł odrobinę za jasny, ale niewiele się różni od tego, jak wygląda normalnie 🙂 Miejsce to Folwark Karżcino, niedaleko Słupska, woj. pomorskie 🙂
wątek zamknięty
anil22 ja mam Fair Play pirouette tyle, że czarne i tyram na codzień od marca, zniszczeń brak. Są naprawde spoko jak na te pieniądze 🙂

fin piękna karosrokata 🙂
wątek zamknięty
[quote author=ciura link=topic=93531.msg2150955#msg2150955 date=1406832469]
anil22 ja mam Fair Play pirouette tyle, że czarne i tyram na codzień od marca, zniszczeń brak. Są naprawde spoko jak na te pieniądze 🙂

kupiłam dzisiaj, ale białe jak sie sprawdza beda i czarne. Zawsze mi sie marzyly w koncu sie zdecydowalam. Mam sporo czaprakow z biala lamowka wiec bedzie komplet jak ta lala, jeszcze planuje jarpola 🙂
wątek zamknięty
Anai jak dokładnie nazywa się ten kolor?  Zadowolona jesteś z zakupu tego czapraka?  Kupiłaś w jakimś polskim sklepie czy za granicą?  Śliczne Dino w nim wygląda.  Czekam na zdjęcia na Siwym!  😜

Fin piękna modelka,  a kantar świetnie na niej wygląda.  😍
wątek zamknięty
fin, świetne!!!
Minosia, to jest carribean blue, z animalii. Jest naprawdę fajny. A na zdjęcia siwego ze szmatami nie ma co liczyć, nie jestem w stanie zrobić mu żadnego sensownego zdjęcia. Tap madl z niego nie będzie. Mam tylko takie MOCNO poglądowe:

wątek zamknięty
faith, event mam. Polecam 😀
CIACH

Windziakowa, kolor na zdjęciu jest dobrze oddany? Nie wyszedł za jasno?
(btw gdzie to zdjęcie zostało zrobione?)


🤔zok:  Ten czaprak jest cudowny  💘
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Cytowanie zdjęć
wątek zamknięty
TheWunia, jest naprawdę piękny 😀 (ale usuń zdjęcie z cytatu bo zarobisz ostrzeżenie!)
wątek zamknięty
fin, hahah dobre! 😀 do pyska jej 😉)
wątek zamknięty
Dziewczyny sprzedawać czy nie?
HKM Chess, kupiłam i ani razu nie założyłam nawet, jakoś mi się odwidział  🤣
wątek zamknięty
Czy ktoś może orientuje się, co to za ochraniacze?
Lub może ktoś kojarzy inne w tym kolorze? (pastelowy pomarańcz)

Wszystkie, które znajduję, są mocno 'żarówiaste' lub po prostu zbyt żywe, ciężko mi znaleźć coś pod ten kolor a bardzo mi na tym zależy. Będę wdzięczna za odpowiedzi  :kwiatek:
wątek zamknięty
Nie wiem, jakie to są te ze zdjęcia, ale BR ma taki nieżarówiasty pomarańcz. Przynajmniej na zdjęciach nie wygląda na żarówiasty. 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
01 sierpnia 2014 09:34
Zora90, te na fotce, co wstawiłaś, to chyba Hampy, ale nerki nie dam ;-)
sumire, jeśli myślimy o tym samym odcieniu, to niestety - na żywo kolor wypada bardziej w żółć. Ładną, bo ładną, ale żółć  😉
wątek zamknięty
Wrócił do mnie mój ulubiony zestaw 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 sierpnia 2014 11:24
Burza, super! Co to, Fango? Antracyt? 🙂

fin, słodko wygląda ta krowa w Eskadronie 😁

anai, pięknie siwemu w tym odcieniu!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.