Końska rewia mody cz. VIII (2014)

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 września 2014 20:00
Anaa tak tak 🙂

Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
wątek zamknięty
larabarson, ale ona pewnie i tak jeszcze nie jest dostępna, tylko wystawiona na stronce, a w sklepie fizycznie będzie za jakiś czas zapewne, teraz można już sobie rezerwować 😉 chyba, że chodzi o stacjonarny i faktycznie kolekcja już tam jest?
wątek zamknięty
harja może masz rację, chociaż na stronie nie ma informacji że trzeba czekać na dostępność a przynajmniej ja się nie doszukałam.
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
01 września 2014 20:47
ja się poglądowo pochwalę cudneymi koronkowymi nausznikami w kolorze złamanej bieli z satynowymi uszami

i czarnymi trochę mniej wyjściowymi z uszami z lnu

nauszniki wykonane przez konik138 jak dla mnie cudo <3
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 września 2014 08:07
Nowa kolekcja będzie dopiero za ok. 2 tygodnie wchodziła, więc póki co pewnie Mustang tylko na stronie wystawił przedsprzedaż 🙂
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
02 września 2014 08:30
podajcie adres strony www do Mustanga
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Dziewczyny mam pytanko. Myślicie, że jak będę czekać do przecen to załapię się jeszcze na iceblue? 👀 Chciałam machnąć sobie 3 cottony (iceblue, capri, navy), jednakże wypadła mi sprawa ważniejsza niż szmatki 🙄 Ehhh, nie chciałabym przegapić akurat tej kolekcj 🙄
wątek zamknięty
srokate - jak coś w Poznaniu w Pegazie prawie zawsze zostają rzeczy po sezonie, bo oni nie mają internetowego 😉
wątek zamknięty
wrzucam troszkę mojego nowego platinum 🙂 w końcu dorobiłam się fot i przede wszystkim także własnego czarnego modela  😍  😍 

gold





silver




mam jeszcze dużo bieli i grantów 🙂 wrzucę kilka


wątek zamknięty
Precelek to gdzie fotki na modelu? 😀
wątek zamknięty
model musi się zajeździć do końca  😁 wtedy będą fotki, - na razie jeszcze foty na sucho  😎
wątek zamknięty
Precelek, wiedziałam, kupiłaś konia pod kolor do szmat! 😁 😂
wątek zamknięty
Burza rozgryzłaś mnie   😂  to jest koń- Platinum   😁  😁  😁
wątek zamknięty
Precelek, gold najlepszy 🙂 gratuluję nowego modela! 😀
wątek zamknięty
Precelek teraz czekamy na foty modela "na sucho"!  🤬
wątek zamknięty
Precelek co to na przedostatnim zdjęciu? Piękny  😍
wątek zamknięty
Sivens to eskadron cotton big square Platinum  🙂


wątek zamknięty
Precelek mega elegancja 😲
wątek zamknięty
Ale koszmarne te derki z folii aluminiowej. I czy ja dobrze rozumiem, że ten big square platinum po jednej stronie jest błyszczący, a po drugiej normalny? 🤣 Jak nie, to ładny, jak tak, to ble 😁
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
02 września 2014 19:16
budyń ta derka w kolorze srebrnym wyszła Precelek bardzo niekorzystnie na zdjęciu, ale w rzeczywistości jest piękna i mega elegancka, delikatniejsza niż na tym zdjęciu.
wątek zamknięty
budyń ta derka w kolorze srebrnym wyszła Precelek bardzo niekorzystnie na zdjęciu, ale w rzeczywistości jest piękna i mega elegancka, delikatniejsza niż na tym zdjęciu.


Jak dla mnie to i na zdjęciu to jest cudeńko, elegancja i w ogóle miód na moje oczy 😁 😍 Chciałabym zobaczyć platinum na żywo .. nie miałam jeszcze okazji 😡
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
02 września 2014 21:41
budyń, big square Platinium jest z obydwu stron jednakowy, bardzo ładny zresztą 😁
wątek zamknięty
Precelek Tylko pozazdrości, jestem zła na siebie, że jak były dostępne to nie kupiłam. Świetna kolekcja  😜 
wątek zamknięty
dzięki dziewczyny  :kwiatek: to zdecydowanie moja ulubiona kolekcja, oglądałam także na żywo nowe platinum- to z cekinami. Dla mnie jednak zupełny bezszał. Z całej kolekcji spodobały mi się ze 2-3 czapraki- bez cekinów  😁
brakuje mi jeszcze jednego czapraka do 100% zadowolenia 🙂 -platinum satin performance silver. Golda upolowałam na niemieckim ebayu, liczę na to że srebro znajdę w ten sam sposób 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 września 2014 09:13
Precelek, bardzo eleganckie to Platinum, choć dla mnie trochę niepraktyczne - takie szmatki, na które trzeba mocno uważać 🙂

wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
03 września 2014 09:26
Livia raczej nie, my jeździmy w platinum silver na codzień i nie zniszczył się jeszcze. Fakt, przy praniu trzeba uważać, ale to i tak najpiękniejsze czapraki ever. Warte zachodu przy pielęgnacji.
Precelek ja mam czaprak, ale ukradłabym Ci srebrne owijki, bo teraz są już nie do zdobycia
wątek zamknięty
Livia zgadzam się że nie są trwałe ale papierowe także nie. Aktualnie to jedne z niewielu czapraków które mi się naprawdę podobają  🙂  Mój ulubiony white performance po 5 praniach i kilkunastu użyciach nadal wygląda tak:


Rudzik, piękny ale ci go nie ukradnę bo potrzebuję kroju ujeżdżeniowego 🙂
wątek zamknięty
Hej, przychodzę do Was po poradę. Poszukuję dobrego jakościowo grubszego czapraka/ padu. Zależy mi przede wszystkim na tym, aby był on solidnie wykonany jeżeli chodzi o wypełnienie oraz żeby posiadał podszewkę dobrze chłonącą końskie siódme poty 😉 wylewane na treningach.
Oczywiście względy estetyczne są nie bez znaczenia 🙂 Może więc polecicie mi coś dla gniadka z małymi odmianami? Zdjęć konia niestety nie posiadam  😡 ale jeżeli chodzi o maść jest bardzo zbliżony do Skwarka Quanty. Siodło mamy w kolorze koniakowym, a ja jakoś nie mogę wymyślić nic poza klasyczną stypą  🙄
Lepiej zamówić krysiexa, czy macie jakieś sprawdzone pod względem jakościowym modele?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Cookie, CABALL
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.