Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Ja mam 2 czapraki HKM-u, model Cassandra (teraz już chyba nie ma tego modelu, albo jest tylko w takich pastelowych kolorach) i są naprawdę ok! Miękkie, dobrze się piorą - starszy z nich ma już ze 2 lata i trzyma się super 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 października 2014 22:13
Podpowie mi ktoś odpowiednik kolorystyczny schockemohle caffe late w innych firmach?
Chciałabym znaleźć czaprak/derkę w odcieniu jak najbardziej zbliżonym do tego, ale innych marek.
wątek zamknięty
Dziewczyny, ma któraś z was foty fioletowych owijek caballa lub jarpola na koniu? Potrzebuję dopasować coś do tego czapraka:



Jeśli nie z tych firm, to możecie coś polecić?
EDIT: Już nieważne, zakupiłam 🙂
wątek zamknięty
ann z  HKM  bywa różnie, ale akurat wszystko z kolekcji Lauria Garelli można brać w ciemno. Czaprak jest piękny, porządny. Też zakupiłam 😉 Derki z Laurii są IMO jednymi z lepszych polarówek na rynku.
wątek zamknięty
No to może pora na Nasz debiut tutaj...  😉

Ruda, a na Rudej pad York lavender.
wątek zamknięty
bodziowa, fajnie! W ogóle zobaczyłam miniaturki i myślałam, że to anky 😉

Suchy z dziś po jeździe w cottonie Capri 🙂
wątek zamknięty
Harja, pięknie !! 💘 on naprawdę ma taki kolor jak na zdjęciu ? Jak tak to chyba zgrzesze  😁
wątek zamknięty
ctd eskadron:
wątek zamknięty
arika00, starałam się jak najbardziej oddać jego kolor, tak wygląda w ostrym słońcu 🙂
wątek zamknięty
etosha, nie ma czegoś takiego jak "ctd", coś robisz nie tak 😉
wątek zamknięty
harja, a jak się ma capri do petrola (bo coś mi się kojarzy, że masz  🙂 )? Bardzo podoba mi się ten kolor, ale wygląda na dość podobny, a bez sensu kupować drugi identyczny czaprak. Chociaż, petrol już ma swoje lata...  😀iabeł:
wątek zamknięty
Harja, kurczę jak tak to kiepsko bo ładna ta szmata 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 października 2014 19:32
harja, super ten Capri! Ja też się skusiłam, jutro ma przyjść paczka 🙂
wątek zamknięty
Altiria, trochę się jednak od siebie różnią, a na pewno capri jest nieco jaśniejszy. W każdym razie ja widzę różnicę 😉 Tak, mam oba, w tej chwili dysponuję tylko takim porównaniem: KLIK.
arika00, bardzo ładna 😀
Livia, czekam na foty! 🙂
wątek zamknięty
HKM model Toskana, ale o profilu wszechstronnym?
Szukałam tego koloru, ale wszelakie zdjęcia modelu są w wersji DR 🙁


Co prawda nie mam obecnie zdjęcia ale kupiłem na ciemnego kasztana ten czaprak i wrażenia po pierwszych jazdach pozytywne. Na koniu wygląda bardzo ładnie, jest dość gruby i porządnie wykonany, jak będzie po praniu zobaczymy 🙂
wątek zamknięty
harja cudownie 😀

A powiedzcie czy wałach w różu to wielki grzech ?  😉
wątek zamknięty
TheWunia, mi jakiś mało męski się wtedy wydaje 😁 Swojemu dzierżawionemu nie zakładałam. Ale to chyba zależy co kto lubi 😉
wątek zamknięty
A do czapraka w kolorze beige eskadrona dopasujecie mi jakieś owijki? Nie granatowe, tylko właśnie jaśniutko beżowe?
wątek zamknięty
TheWunia zależy chyba od podejścia, ja tam uwielbiam troszkę spedal*nych (przepraszam za brzydkie słowo) chłopaków  😀. Szczególnie ogiery w różu kocham kocham kocham  😍. Gdybym miała wałaszka na pewno chodziłby w różu <3
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
20 października 2014 00:33
faith, u mnie też fiolet-fiolet, ale na koniu wygląda bardzo fajnie!
harja, super! Bardzo mu pasują takie mocne błękity. Ja dziś widziałam w stajni capri i powiem szczerze - jest super. 🙂
TheWunia, poniżej masz odpowiedź na wałacha w różu. W wersji 'hard' też mam jakby co. 🙂


My się dziś też pokażemy w nowej szmacie. Rozmyślałam 100lat nad tym czy ma to być toffee, hibiscus czy może baltic i jest...denim. I to był, moim zdaniem, dobry wybór. W zestawie: cotton denim, granatowe owijki Horze i różowe kaloszki Horze.





wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
20 października 2014 07:24
empty Twój całek to metroseksualny wałach, jemu pasuje każdy damski kolor
wątek zamknięty
Emptyline jak dla mnie to jeden z Waszych najlepszych zestawów!
Coraz bardziej kusi mnie kilka nowych Eskadronów.... 😉
wątek zamknięty
emptyline, dla mnie bomba!
wątek zamknięty
emptyline, świetny wybór!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 października 2014 09:46
emptyline, dobry wybór, Całek wygląda świetnie w Denimie!

TheWunia, oj tam, wałachom jest fajnie w różu 😉
http://re-volta.pl/galeria/foto/106658
http://re-volta.pl/galeria/foto/68878
http://re-volta.pl/galeria/foto/92381

harja, foty będą w środę, o ile tylko pogoda dopisze 🙂
wątek zamknięty
No ale przyznajcie, że już nie wyglądają jak wałachy 😁
wątek zamknięty
emptyline, zestaw z góry awansował na Wasz najlepszy wg mnie! 🙂
wątek zamknięty
Wiesz Libertee, na mojego i tak zawsze mówią klacz, bo ma taki wyraz pyska, to jak go ubiore na różowo to bede incognito  😀 (dopóki nie zacznie sikać  😁 )
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
20 października 2014 18:42
przybywam z nowością od Caballa model Glamour Gem
- wszyscy u nas w stajni przepadli jak zobaczyli ten czaprak,

wątek zamknięty
juliadna przepiękny i komplet i model  😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.