Końska rewia mody cz. VIII (2014)

juliadna, emptyline, szał  😍 Zwłaszcza Całus w tym denimie rewelacja. A caballowy glamour rewelacja sam w sobie, nie mogę się doczekać aż sobie jakiś sprawię. Tylko szkoda, że tak mało kolorów... Ale może jakieś kiedyś dojdą.
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 października 2014 20:16
ja mam jeszcze nauszniki do glamura
chwilowo nie mam lepszych zdjęć nauszników, ale są super:


wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
20 października 2014 21:51
Rudzik, oj tam metroseksualny od razu! 🙂
Libella, Burza, harja, Livia, dzięki!
wymodelowana, ja się ciągle ślinię bardziej do brązów, ale denim jest suuuper. 🙂
juliadna, fantastycznie!
budyń, dzięki śliczne!
wątek zamknięty
Ktoś, juliadna, zmiażdżyłyście system tym czaprakiem 😉 bosko!
wątek zamknięty
Czy ktoś wie,gdzie mogę kupić rzeczy z kolekcji Helen Langehanenberg? Seria jest przepiękna,z kryształkami (mój styl  😁 ) ale w polskim sklepie sam czaprak kosztuje .... 449 zł.
wątek zamknięty
Czyli czaprak caballa miał w ten weekend mocne wejście 😉
My też w tym czapraku:


i w wesołej derce eskadrona:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 października 2014 08:49
anai, czaprak ładny, ale jak wam pięknie w tej derce! Faktycznie wesoła 🙂

Do mnie wczoraj przyszła paczka z "fantami", może dzisiaj już będę miała zdjęcia 🙂

edit: Poglądowy Sunshine 🙂

wątek zamknięty
jak się nazywa forum końskie w Niemczech ?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 października 2014 19:53
Naciau, reitforum.de 🙂

Mamy parę zdjęć z dzisiaj 🙂

Łezka Capri:


I dralon, jest przeboski na żywo 😍
wątek zamknięty
anai, wiem, że juz to mówiłam, ale wyglądacie jak z katalogu, nie mogę się napatrzeć, ta dera jest super na Szaraku! O Caballu nie wspomnę 🙂
Livia, aaaaa!!! W Capri SZAŁ!!!! 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 października 2014 18:19
harja, dziękuję 🙂 Capri jest prawie jak Petrol, tylko ma ładniejszą lamówkę 😁
wątek zamknięty
Livia, bardzo dziękuję! Mi się u Was mega podobają takie żółto-pomarańczowe kolory, jak butterscotch czy właśnie ten sunshine. Mega fajnie na jesień! Oczywiście capri też bardzo ładnie wygląda.
harja, bardzo Ci dziękuję! Derka mi się podobała jak tylko pojawiły się pierwsze fotki z tamtej kolekcji, czekałam na przeceny 😉 A na szarym naprawdę mi się podoba. 
wątek zamknięty
fraziu   Grażka, weź przestań
23 października 2014 09:24
Czy ktoś może ma albo widział na żywo ten czaprak HKM w kolorze zielonym?

Zastanawia mnie, jak ma się to zdjęcie do rzeczywistości, bo na fotce zieleń idealna  😍

edit: Aha, parę stron wcześniej ktoś pytał o czapraki HKM - mam/miałam ich kilka, co do jakości nie miałam żadnych zastrzeżeń, tylko szkoda że niektóre modele mają podszycie z polaru...
wątek zamknięty
anai, te małe plamki i kleksy faktycznie okazały się super 🙂 bardzo podoba mi się też kantar z tej kolekcji.
Livia, wg mnie bardziej mint, a przynajmniej w słońcu tak wygląda 😀
KLIK
w każdym razie kolor ładny jest 😁
wątek zamknięty
harja, Siwosław jak zwykle do schrupania 😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 października 2014 12:00
anai, dziękuję pięknie 🙂
wątek zamknięty
Ktos widział na żywo kolekcje Golden Crown HKM?
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
23 października 2014 14:11
Rudy w komplecie Palermo:



ochraniacze wyglądają z daleka jak białe nie widać srebrnego ornamentu w ogóle przez co nie do końca tworzą komplet ze srebrnym czaprakiem i zastanawiam sie czy nie dokupić do niego tych ochraniaczy? widział ktoś na żywo, będą pasować?

wątek zamknięty
fraziu - akurat ten HKM który wstawiłaś miałam okazję macać w sklepie i całe szczęście nie ma polarowego podszycia  😀
wątek zamknięty
fraziu   Grażka, weź przestań
23 października 2014 17:17
fraziu - akurat ten HKM który wstawiłaś miałam okazję macać w sklepie i całe szczęście nie ma polarowego podszycia  😀



Ooooo! A jak kolor? Taki jak na fotce i z połyskiem czy jest ciemniejszy?
wątek zamknięty
Kolor jest taki jak na zdjęciu albo nawet głębszy. W sobotę mogę Ci zrobić zdjęcia na koniu 😉
wątek zamknięty
fraziu   Grażka, weź przestań
23 października 2014 19:12
equi.dream, byłoby ekstra 😀
Jeśli mogę wybrzydzać... najlepiej na ciemnogniadym 😉
wątek zamknięty
Aż tak mi się nie powodzi, żeby dobierać konie do szmatek :P Mam brudnego kasztana i na takowym zdjęcia uczynie 😉 Moim skromnym zdaniem ta kolekcja jest obłędna
wątek zamknięty
fraziu   Grażka, weź przestań
23 października 2014 19:33
No niech będzie kasztan... 😀 Ale chyba nie wytrzymam do soboty i zamówię już dziś 😀

wątek zamknięty
Dziewczyny caballowe czapraki mega !

Livia capri super, ale derka powala  😀
harja i po co dodawałaś to zdjęcie ? Teraz mnie kusi żeby capri dla Siwej kupić, tak fajnie wygląda  😁
anai derka naprawdę mega !

Dziewczyny a ja mam zmartwienie.
Zaczyna się sezon derkowy a ja nie mam polaru  😵 i teraz się zastanawiam którą zamówić ...
jak myślicie ?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 października 2014 21:54
wabankowa, a jakie masz czapraki? 🙂
wątek zamknięty
ej_anka, smacznego 😁 😉) :kwiatek:
Brzask, ochraniacze rzeczywiście jak białe - ale czaprak super na rudzielcu.
wabankowa, przepraszam 😁 dera pierwsza albo trzecia 🙂
wątek zamknięty
wabankowa, a nie lepiej dla siwej coś np. niebieskiego/granatowego lub bordo?
wątek zamknięty
Z czapraków mam taki mix, bo jest berry, denim w gwiazdki, turkis i graphite. Oczywiście jeszcze coś z obecnej kolekcji dojdzie, ale to dopiero za miesiąc jak coś.

Myślałam najbardziej o brązowej bo zdaje mi się, że to jak czarny w miarę do wszystkiego pasuje ?
No nie wiem no 🙁
wątek zamknięty
A ja totalnie z innej beczki wpadam do tego wątku z moją Grubą  :kwiatek:

My się zaopatrujemy w czapraki firmy Mustang, wiem, że dla niektórych to obciach, ale ja je uwielbiam  😍 są taniutkie (60zł?), a dobre (jeden tyram już 2,5 roku i dalej nieźle się prezentuje - ciemnozielony, na zdj.)

W dodatku mam niedaleko do ich sklepu (Oława), więc bywam tam w miarę regularnie  😁

jaki kolor byście poradziły dla niej? Łamię się między chabrowym, bananowym a bakłażanem. Ale z wyobraźnią u mnie kiepsko  😵

pomóżcie 🙇
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.