Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Livia   ...z innego świata
24 października 2014 09:48
Brzask, super to srebro wygląda na rudym! Te ochraniacze drugie - co to? Są piękne 🙂

wabankowa, dziękuję, mnie też się ten dralon strasznie podoba 🙂 Jeśli niestraszny ci róż, to brałabym różowego Niciaka z brązowym pasem, w innym wypadku tą pierwszą z góry 🙂

asiek, chaber i bakłażan pasują na 99% koni i wyglądają przy tym obłędnie 🙂
wątek zamknięty
asiek13, dlaczego obciach? Przecież te czapraki nie są złe, a kolorowy jest uroczy 😀 Co do kolorów to wszystkie, które wymieniłaś mogłyby wyglądać fajnie, masz ciemnego konia. Ale z tych trzech wybrałabym chyba chaber 🙂
wabankowa, a może szara albo czarna? Granat też byłby super, tak jak napisała anai. I takie kolory myślę pasowałyby "do wszystkiego" bardziej niż brąz.
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
24 października 2014 11:40
Livia, dzięki  :kwiatek: te ochraniacze to HKM Silver Royal, drugi model kolorystyczny to własnie golden crown o które pytała asda

wątek zamknięty
asiek13, dlaczego obciach? Przecież te czapraki nie są złe, a kolorowy jest uroczy 😀 Co do kolorów to wszystkie, które wymieniłaś mogłyby wyglądać fajnie, masz ciemnego konia. Ale z tych trzech wybrałabym chyba chaber 🙂



dziękuję  :kwiatek: ja tu oczopląsu dostaję jak widzę same eskadrony i caballe i tak jakoś mi śmiesznie było wyskakiwać ze zwykłymi mustangami 😉

to się jeszcze pochwalę moim ulubionym... <3

Livia właśnie nad nimi się najbardziej łamię :p muszę pojechać do sklepu i obczaić, co tam mają ciekawego  👀

wiecie, co mi się najbardziej podoba w tym moim Mustangu (sklepie)? Że jak mi się widzi jakiś czaprak u nich, ale z inną lamówką to tak ponakręcam kobitki, że mi szyją taki, jaki chcę 😀
miałam np w kratkę z kieszenią na żel, czego normalnie tam w ogóle nie robią i nie wzięły ode mnie ani złotówki więcej za zrobienie tego :p
wątek zamknięty
Dobra zamówiłam inną, granatową  😁

Jak tylko dojdzie to się z Siwą pokażemy w nowym nabytku ^^


asiek13 co do mustanga to też lubię ich czapraki ! Jeden miałam 5 lat i w końcu sprzedałam bo mi się znudził xD a był w stanie bdb ! Inny zielony mam teraz do ciurania w tereny już chyba 4 rok i wcale na tyle nie wygląda.
wątek zamknięty
asiek13, daj spokój, KRM to nie tylko caballe i eskadrony, choć faktycznie tu królują 😉 Ja np. kupuję kantary tylko z mustanga, są niezawodne i mają piękne kolory.
Pokazujcie się częściej 🙂 (tylko rozmiar zdjęcia zmień, na dłuższym boku maksymalnie 800px. :kwiatek: ) A czapraki calkiem całkiem, aż z ciekawości muszę obadać 😉
wabankowa, jaką? 😀
wątek zamknięty
Nie mogę znaleźć porządnego zdjecia ... Jersey navy 🙂

[img]http://www.pferdetrends.com/index.php/outfits/image?view=image&format=raw&type=img&id=13454[/img]
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 października 2014 10:01
wabankowa, dobry wybór 🙂 Na pewno lepszy niż te bure brązy - choć w różu naprawdę byłoby siwej fajnie 😉
wątek zamknięty
Livia dzięki  :kwiatek: Różowej jeszcze się kiedyś dorobię, jak będzie miała do czego pasować  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 października 2014 18:18
Oj tam, nie wystarczy że będzie do konia pasowała? 😎 😉
wątek zamknięty
Hahaha, jak tylko finanse pozwolą to będzie druga dera  🤣
wątek zamknięty
wabankowa, no i super!
Zrobiłam drugie podejście do brązu na Suchym, ale tym razem coś ciemniejszego - czekolada/turkus 🙂 Pad stworzony przez okunkę:
wątek zamknięty
harja ładnemu we wszystkim ładnie 😀  a jemu szczególnie do pyszczka we wszystkim co ma akcent niebieskiego 😉
wątek zamknięty
harja czaprak ogólnie kolorystycznie fajny, ale mnie by denerwowało ze ledwo co się pod siodłem mieści  😁
wątek zamknięty
harja jak zwykle pięknie, ale faktycznie ciut mały ten czaprak 🙂

ja pojawiam się z prośbą poszukuję owijek ESKADRON w kolorze HIBISCUS i EURO-STAR w kolorze BASIL najchętniej w  ludzkiej, wyprzedażowej cenie. Komuś może rzuciło się coś w oczy?  👀  :kwiatek:  :kwiatek:

btw eurostar basil o jeden z najciekawszych kolorów jakie ostatnio wyszły, i jest naprawdę piękny  😍

wątek zamknięty
Precelek, a Euro-Star w ogóle robił owijki Basil? Też chętnie takie przygarnę, ale nigdy ich nie widziałam nawet na stronie producenta.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 października 2014 22:37
quantanamera, [url=http://i.ebayimg.com/00/s/ODAwWDgwMA==/z/dBsAAOxyF0pThZE-/$_57.JPG]były[/url].
wątek zamknięty
były 🙁 niestety cięzko je namierzyć w ludzkiej cenie, widziałam za 150zł  😁
wątek zamknięty
A może FairPlaye by się nadały?



Tylko patrząc na packshoty czapraków z tej serii, to ten zielony może być taki trawiasty. Basil jest świetny - nadal zielony, złamany lekko niebieskim, ale z turkusem się nawet w ogóle nie kojarzy. Ja mam nieźle dobrane owijki z Horze, ale polarowo-elastyczne, a wolałabym same polary.
wątek zamknięty
kurcze te fairplay wyglądają super, nie mam niestety możliwości przyłożenia ich do czapraka i sprawdzenia 🙁
wątek zamknięty
A tak wracając do tematu derek, miała któraś z Was którąś z tych derek ? Szukam coś dla mojego yorka i nie wiem która byłaby najlepsza. W tej eskadronowej z futerkiem te otwory na łapy jakieś takie wielkie się wydają i nie wiem czy to tylko tak na zdjęciu czy w rzeczywistości też.





wątek zamknięty
Bo w Eskadronie nie ma otworów na łapy, jest tylko ta szeroka klapa zapinana... hmm, przez środek psa  😉
Ja bardzo lubię psie eskadrony, bo właśnie łatwo się ją zakłada, no i nie przemaka (ta Schocke jest tylko z polaru)
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 października 2014 09:34
harja, a mnie się jakoś brąz na Kubie nie widzi... ale lamówka ładna 😉

Precelek, ta zieleń jest obłędna 🙂
wątek zamknięty
Puma a który model masz ? Ten w kratkę czy ten z futerkiem ?
Bo wiesz york mały jest jak mu połowe brzucha tylko ta klapa zakryje to nie fajnie zbytnio ... Bo właśnie ta nieprzemakalnosc mnie na eskadrona skłania tylko nie wiem który model  😵 tu gorzej niż z koniem normalnie żeby wybrać bo to mi ma starczyć na pare lat, tak jak poprzednie ubranko.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 października 2014 09:37
Precelek, quantanamera, ja bym celowala w Fair Playowski kolor pt.: kaktusowy - wydaje się być podobny.

wabankowa, moje grzywacze noszą Eskadrony ripstop-bardzo fajne ubranka, łatwo się dopasowują.
wątek zamknięty
TheWunia, wabankowa, Precelek, Livia, - dzięki dziewczyny za opinie :kwiatek: co do wielkości - mi to nie przeszkadza, że jest na styk, nie lubię wielkich płacht pod siodłem 😉
wątek zamknięty
Precelek Faktycznie cudowny ten Euro-Star  😍


A tu Ałtaj w Kantarze NG double pin wiosna lato 2013 - lemongreen  🙂


wątek zamknięty
Coś wam powiem. Pewnie mnie zaraz zlinczujecie ale trudno.

Nie sadzicie że w porównaniu do starych kolekcji ES jakość wykoania/designu/ materiałów poszła w dół? Nie uwzględniam tutaj projektów ich logo herbów.

Jak tak patrzę na ten nowy czaprak zielony powyżej i go sobie tak porównuje do Sportive albo serii przy hot pinku z pięknymi pikowaniami i herbami czapraków to mam wrażenie że z każdą koelkcją rzeczy ES czapraki/pady ES zaczynają wyglądac coraz gorzej?

Sportive był wg. mnie jednym znajlepszych wzorów ES:
wątek zamknięty
a ja wstawiam mojego w kantarze+uwiąz z najnowszej kolekcji 🙂
czekam jeszcze na granatowy bicolor z derka 😀


wątek zamknięty
Od niedawna moja ulubiona szmatka, prezent od chłopa 🙂


Dopiero teraz zauważyłam, że przy albo po poluźnieniu popręgu musiała się przesunąć.

Docelowo miała być na innego konia jednak maść się zgadza więc cieszę się, że (imo) pasuje 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.