Końska rewia mody cz. VIII (2014)

fraziu   Grażka, weź przestań
30 października 2014 19:23
Libeerte,
faith
- no prawie trafiłaś, Daw Mag ale Junior 🙂
wątek zamknięty
Bacik90, jak na moje oko to jest to polopad bicolor white teak (z aqua teak yellow mint) 😉
wątek zamknięty
fraziu, dzieki 😉
wątek zamknięty
protoniasta  :kwiatek:  na kolekcjach to ja się totalnie nie znam 🙂 a moje lenistwo do szukania w szmatoholikach to już swoją drogą 😀
wątek zamknięty
błyszczy się  😀 bo jest z bawełny chyba satynowej, cos takiego, a drugi mam matowy z alcantry.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
czy ktoś mógłby mi podlinkowac tabele rozmiarów spooks'a ? albo z doświadczenia jest w stanie mi powiedziec jak wypadaja rozmarowki? czy S jest normalne czy tak jak w przypadku KL wypada ogromne? z góry dzięki z odpowiedz  :kwiatek:
wątek zamknięty
alexiss ja nosząc bluzy kingslanda unisex xxs, noszę kamizelki spooksa s/m. Dla porównania noszę damskie 34 pikeura.    😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
31 października 2014 06:38
Jezeli nosisz S to kup spooksowe M 🙂 tak samo z innymi rozmiarami 🙂
wątek zamknięty
normalnie nosze S, ale boję się wziac rozmiar na styk ,ponieważ idzie zima i jak bedzie zbyt dopasowana to nic już pod nią nie włożę  🙄


dzięki dziewczyny , zamówię M  :kwiatek:
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
31 października 2014 07:56
Dziewczynki, czy dobierała któraś owijki do jarpolowego kobalta?

Obojętnie jakie - chętnie elastyczne.
Jarpolowe są fajne, ale polar jest strasznie gruby - jak dla mnie - za gruby ;-) przy krótkich serdelach Heniowych wychodzą mi buły, a nie owinięte zgrabne odnóża kroczne... ;-)
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
31 października 2014 09:02
Moon, to sobie je skróć po prostu. 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 października 2014 09:59
Bacik, dziękuję bardzo 🙂 Strzemion fioletowych brakuje, ale staram się już nie inwestować w klasyczny sprzęt - bo przesiadamy się na westa 🙂
wątek zamknięty
anil22, świetny. Jak się sprawuje w użytkowaniu?
wątek zamknięty
szczerze załozony był na razie tylko na tego Hubertusa więc nie wiem jeszcze, ale dam znać  😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
31 października 2014 20:50
emptyline, po prostu muszę się naumieć zawijać po ludzku :P Nie wiem, Barbórowe giry jakieś inne chyba były, bo zawijało mi się nieźle, a Kulkowe to jakieś niewymiarowe, czy to climatexy, czy polarówki zawsze zawinę jak sierota, jeszcze w ciągu jazdy zjadą, no wiocha na maxa! :P
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
31 października 2014 21:15
Moon, trenuj trenuj, ja zawijam fulle Anky na poniakową nogę. Polecam, to jest dopiero zabawa! 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 listopada 2014 13:07
Moon - Hihi wlasnie masz przykład Fuerte 164 wiec mały konik, podkładki i extra długie owijki 😀
Nie wyglada to przepięknie ale tragedii nie ma 🙂
wątek zamknięty
Też mam zawsze problem z wiązaniem owijek na moim kucyku ale jak skróciłam odrobinę polarowe jest o wiele lepiej :P
Dziewczyny, pomóżcie bo mam pewną zagwostkę. Szukam (najlepiej kantaru+uwiązu) ale również innych rzeczy w kolorze limonkowo-różowym
Przejrzałam kilka kolekcji w tym np najnowszą HKM, myślałam że coś tam znajdę, bo mają mnóstwo mleczno-pastelowych czapraków ale niestety nic z tego 🙁
Kojarzycie jakiej firmy chociaż coś takiego? W załączniku obrazek pokazujący kolory o jakie mi chodzi (1 i 3)
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nirv, w black'u prześlicznie 💘
Edit. Jaka jest jakość czaprakow big square? Odkształcają się po praniu? 😉
wątek zamknięty
protoniasta- mi z big square nic sie nie dzieje ,  mam z zeszłorocznej kolekcji i po praniu są jest taki sam jak przed😉
wątek zamknięty
protoniasta - w praniu ok, ale mój blackberry jest jakości ręcznika papierowego 😉 Jest piękny, ale mechaci się niemiłosiernie. Znowu wiem, że te ciemne, czarne, granatowe są niby bardzo fajne jakościowe. I masz ci babo placek, bo kształt piękny, ale nie wiem, czy drugi bym kupiła... cene ma słuszną, ale szmat "na pokaz od święta" średnio potrzebuje.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 listopada 2014 21:14
Nirv, przepięknie w tym czarnym Big Square! 🙂

anil, daj znać, jak się taka bawełna sprawuje w dłuższym użytkowaniu - ja mam tylko Krysiexy alcantarowe, o których wiem, że duuużo zniosą 😉
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
02 listopada 2014 11:56
Orientuje się ktoś może, czy Eskadron kiedykolwiek wypuścił czarne transportery? I czy ma ktoś może zdjęcie lamówki granatowych ze standardu?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 listopada 2014 12:16
darolga tak były/są czarne, nawet posiadam Premium-Collection
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
02 listopada 2014 12:29
Dziękuję!  :kwiatek: Chyba pozostaje mi polowanie w ogłoszeniach, bo nie mogę znaleźć w żadnym sklepie :-( Znalazłam tylko jakieś czarno-kolorowe z 2014, same czarne tylko w Equiversum i to oferta nieaktualna. A powiedz mi jeszcze, te Twoje mają zapięcie na 3 duże rzepy, jak te nowsze, czy na wiele mniejszych? :kwiatek:
Edit:
Czy to te? bo są na Calevo, oni wysyłają normalnie do Pl?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 listopada 2014 12:32
Moje mają więcej rzepów i tylko tym się różnią.
wątek zamknięty
Ponownie przywiało mnie do was z pytaniem 🙂

Czy ktoś z was użytkuje albo wie jak sprawuje się czaprak z futerkiem York?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 listopada 2014 17:57
Milla, miałam okazję pomacać ten czaprak i poobserwować w użytkowaniu - jest bardzo fajny! Mogę z czystym sumieniem polecić 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.